bugün

(bkz: qwert)
(bkz: alışınca süper oluyo ya)
gerçekten alıştıktan sonra çok kullanışlı bir işlev. oldukça kolaylık sağlıyor. öneririm.
Hayat kurtarır. Bazen sinir eder.
hiç sevmem. hiç yardımı olmadı bana.
özellikle şiveli konuşmalarda büyük sıkıntılar çıkarsa da genellikle oldukça pratiktir. alıştıktan ve sık kullandığınız kelimeleri sözlüğe ekledikten sonra insana inanılmaz bir hız kazandırır. Tabi bazen mesajı okumadan yollarsanız çok saçma yazılar yazmış olabilirsiniz Buna da dikkat etmek lazım.
iyi ki var.
Çoğu zaman karizmamın çok fena halde çizilmesıne sebep olan şeydir.

(entrylerımı okumadan önce 1-2 dkka bekleyin)
Lanet olası dangalak bir uygulamadır. Sen kimsin de benim yazdıklarımı düzeltiyosun acaba ya düdük. Doğru şeyi yazabilmek için ecel teri döküyorum resmen. Eskiden kapatabiliyorduk bu özelliği, şimdi yeni model telefonda kapanmıyor da lanet. Normal sürenin iki katı sürede ve üstelik de yanlış yazmanıza sebep oluyor. Nefret ettim.
dokunmatik ekranlı cihazlarda, nokia 5800 ve türevi modellerle son bulmuş efsanevi akıllı düzeltme opsiyonudur. mesela sony ericsson walkman model cihazlarda t9 gibi bir düzeltme aracı vardı fakat ona siz kelime eklerdiniz. yani kelimeyi yazardınız, o size 3-4 tavsiye kelime çıkarırdı ve siz buraya yeni şeyler ekleyebilirdiniz. ama nokia nın t9 u genişletilebilir değildi.

komutan naber diye mesaj atardım arkadaşıma. yanlışlıkla kemeraltı mabet diye giderdi. neyse ki geliştirilebilir ve genişletilebilir evcilleşebilen klavyeler var artık.
hiç sevmediğim hede.
Kapatılabilen hede.
Efsane nesillere konu olabilecek duruma gelmiştir. Çoğu telefonda artık q klavye mevcut. En son t9 ne zaman kullandım hatırlamıyorum.
T9 U kullanmak Yürek ister cesaret ister azim ister.
yazılan kelimeleri basılan tuşlardan anlayan sistem. * *
orospu çocuğudur , hiçbir işe yaramaz amk aksine olacak işinize de taş koyar , kullanmamak en iyisidir , s yi bulmak için 4 değil gerekirse 44 kez 7 tuşuna basarım yine de bunu kullanmam.

bi kızla konuşuyorum zamanında , kız çevrede çok fazla kaşar var cinsinden bir laf etti , ben de yavşıyorum ya tabi ''aynen öyle'' diyeceğim amk orospu evladı t9 bunu ''annen öyle'' diye yazmış , anlamadım dedi , ''neyi anlamadın annen öyle işte'' yazmış yine , bu çok basit bir şey neyini anlamadın dercesine güldüm ben bir de mal gibi , kız münasebetsiz bir şaka yaptığımı sanmış doğal olarak , tabi ben mevzuya ayıktığımda kız çoktan bana siktiri çekmişti , sonra anlattım durumu , anlayışla karşıladı , şimdi 1 kızımız var.

şaka lan şaka , siktir çekti sonra ne desem de kabul etmedi , şerefsiz t9 mutlu bir aile kurmama engel oldu.
Bir zamanların en tatlı klavye kombinasyonu. O ufacık telefon klavyesi üzerinde adam akıllı mesaj yazmamızı sağlayan gavur icadı mekanizma. Sonra android geldi tabi, çok değişti hayat çok
Çok güldürüşlü zaman zaman..
(bkz: Allah belani versin)

en önemli yerde en yanlış kelimeye çeviren zımbırtı.
sinir bozucu bir telefon sözlüğü.
Bu yine iyiydi Efendim modern versiyonu kullanıcıdan bağımsız çalışıyor sanırım. Entryi editlemekten yoruldum