bugün

Öffff hep aynı şeyler amk. Kas Yapacağına şöyle yapsaydı, fitnıs yerine baleye gitseydi.

Hesap aç, 29 entiri gir, rahatça millete söv sonra hesabı sil, yazılanlar, algılar kalsın. Ohh ne âlâ memleket. Eğer feyk değilse, eski nikini yaz da çocuk ona göre cevap yazsın. Eğer eski nikini yazamıyosan, ne tür naneler yedin de nikini köşe bucak saklıyosun.

ipnetor bi yazar ama ne idüğü belirsiz tipler hep aynı klişeleri de yazmasınlar.
çocuk galiba ilk defa haklı.

bu aralar her yerde 20-30 entrylik yeni yazarlar görüyorum.

ama öyle bir yeni yazar ki mesela 30 entry girmiş 18'i kendi açtığı başlık, 12'si nik altı.

ya sözlük feyk hesap yasağını kaldırdı ya da eski kaşarlar(yazarlar) arasında sözlüğe geri dönüş furyası başladı.

acaba hangisi?
üff film izliyodum. mericin teki rastladı tibiide buna benziyor. haliyle aklıma geldi yazayım şurayada gıcık olsun.
kimse sarmıyor olm. valla bi senle uğraşılıyor.

bekliyorum şöyle tibberssssss diye atılmanı ama yok amuha goyim.
uf ne kadan da serious bi person.

lanet olası bi yazar.
Tıbbi da ablayı da tanımam. Tek bildiğim tibb hep rahatsız. O kadar rahatsız ki bana bile gına geldi. Hep kıskanılıyor. Umarım kendisi için herşey iyi olur.
Her şeye muhalif. Her şeyin altından t i b b çıkıyor. Yıldım.

T: bir yazar.
Ciddiye almıyor olabilir ama Büyük sorunları var. Eskiden de vardı hala var. Bu gidişle de olmaya devam edecek.

Dobrayım mobrayım diyerekten nezaketi ve asaleti unutuyor ne yazık ki.

Ben de bu celebrity mevzularına çok dalmam ama dalasım geldi. Çok dövmeyin arada beni *
kavga halen daha istenilen düzeye gelmedi. tarafları biraz daha duyarlı olmaya ve ortalığı şenlendirmeye davet ediyorum. bu kadar sıkıcı olunmaz ki arkadaş.

tanım: bu sözlüğe fazla gelen bir kardeşimiz. çok daha iyi sözlüklerde kendini gösterebilir bence.
açık eksi vermiş hıyara bak.
(bkz: ahahahaha)

görsel
yiğidim yakışıklım. hala buralarda olduğunu görmek güzel. bi evlilik teklifi edemedi bana ayrıca bu kadar zaman oldu.

kırgınım hala.
meriç diyorlarmış kendisine.

ama şunu bilin ki meriçistik düşünceye kurşun işlemez... !!!
Nerde la bu bebe. Silik mi oldu.

Edit; lan niye nik değiştiriyosunuz ki.

Tibb ipnesi, demek güzeldi. Yıkanmak istemeyen ipnesi olmuyor.
Neyse bulduguma göre bi ara silerim bu entariyi.
Nerdesin kas yığınım?
Aa bu isimde bir protein tozu vardı sahi.

Yolu açık olsun, nem değmesin efendim.
Numarasını almak için peşinde it gibi dolandığın kadınlar numarasını vermeyince "ardından ayrılmayıp çirkeflesirsen numarasını verir" diyen abilerini dinleme sen ucube kollu.

V e r m i c e m.
"Hadi" dese "nereye" diye sormadam takılırım peşine
Severiz, adamdır
%80 için değil de %20 için atıyordur.
Upboobs ile benzeşiyorlar aslında. Birbirlerini gömeceklerine ikili olup sözlüğe foto atmayı deneyebilirler.
Saçları beyazlaşınca böyle olacaktır.
görsel
Kendi mevzu başlatıp yine kendisi bitirmiş gibi geldi bana.
Kaslar yüzünden artık hava yukarı ulaşmıyor mu reyiz?
Laan geri mi geldin sen ibne. Manita da yapmış, hey yavrum hey.

Yazacak başka bişi bulamadım.
on ikinci nesil silik.
dayı sen de minareden sela okuyan köy müezzini gibi her gün bir silik haberi veriyorsun.

bir tane de hayırlı bir haberle gel amk.