bugün

Eskilerden kim kaldı ki.
hoşgelmiş yazardır.
kanki senle moda'da içecektik hani yaptığın oldu mu bana sataştın en son ayıp ettin. şimdi de takımıma laf ediyorsun. adam değilmişsin. yazıklar olsun.
Bir adet sözlük merici.

Kamki naber.

Artı kasacaktim ama olmadı. Neyse nasip değilmiş. Birine Meriç derken primci olabiliyormuş insan. Kendimden tiksindim.
selam.

t: bir yazar.
her olayın sonunda yegane felsefesi "gel sarılalım" olan yazar. esprileriyle hayattan soğutur. minnoş kalplidir. sen yaz biz okuruz. şaka la şaka okumadan artılıyorum.
off bu tipini gondiklediğim yalaka tip geri mi geldi. bi bitmedi bu gidiyorum, deyip 3 gün sonra gelenler.

sadece kankacılık oynayıp, len ahaaha zaa xd, entirileri girebilen zavallı.
kafam chok bozuk izinli yazar olayım bari asdsadsa
kanka pilav su yüklemesi yap öyle kilo alırsın toz zararlı sporcuyum ben fitnısçı xd
ya ne bileyim dinler çok sacma deistliq iyi gibi kank ya
bn artık ekşideyim orası daha iyi burası neymiş amk ya

gibi mottolara sahip beyin hasarlı kardeşimiz.
lan yoksa kendini yakisikli falan mi zanneden yazar. hahaha cok gulerim eger oyleyse. nickin tibb ama tipin dip. kasli saniyor ustelik ciddi ciddi. oglum o kafanin vucudunun ustunde nasil durdugunu baska bi insanin gozunden gorsen eminim utanirdin.
Sözlükteki kızlara yürüyor diye laf denen yazar. Hasta mısınız arkadaşlar? Erkeklere yürüse mutlu mu olacaksınız? Nasıl tiplersiniz siz lan siz. Yürü aslanım yürü. Evet.
yokluğunda prangalar eskittiren yazdığı her entrysi ayrı bir sanat eseri olan, yıllarını bu sözlüğe vermiş 11 görünümlü dokuzuncu nesil bir yazar.
s.a

t: bir yazar.
Sevdiğimiz bir yazardır.

Ayrıca (bkz: kızlar yeter artık).
okuyan, oylayan aynı zamanda nüktedan da bir yazar arkadaşım. ben kendisini daha evvelinden zaten takip listeme eklemiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayım. kendisine muhabbet ve hürmetlerimi arz ederek huzurlarınızdan ayrılmaktayım efendim.
(bkz: timsah)
an itibari ile t i b b.

görsel
Çok bozdu. Eskiden böyle değildi. Ee bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. Alkolik beylerle kankicilik oynayınca huyunu suyunu aldı.

Nerde masum saf melül tibb nerde bir prensesin kalbini bölük pörçük eden gaddar tibb.

Kendisi rüzgarın estiği yöne ilerliyor. Ama dikkat etsin de günün birinde kendini malum kişilerce kullanılmış hissetmesin.

Edit: tek mi? Tek saldırdığın nerde görülmüş? Mahalleden adam toplar gibi feyk hesaplarınla taarruza geçtiğin günleri unutmadım.
--spoiler--
alkolik beylerle kankicilik oynayınca huyunu suyunu aldı.
--spoiler--

Ulan ne ben onun adını, şehrini bilirim ne o Benim. Herkesi kendin gibi kankacılık faaliyetlerinin hücre evi mi sandın essy paşa?

Sana geçen seferki düelloda dediğim gibi. Gözüm dönerse tek dalanlardanım.
sen karışma bilader.
bir yazar.
bir yazardan biraz daha fazlası. iyi bir yazar. sohbeti güzel bir yazar. kirli işlerde parmağı olduğunu da düşünmüyor değilim *
Bu cocugu hic sevmezdim -hala daha sevmiyorum gerci- ama entrylerine denk gelip okudugumda kardesimin yazdigi bir seyleri okuyormus gibi hissediyorum. Neden oyle hissettigimi bilmiyorum tabi. Sirf bu yuzden gordugum yerde eksilemiyorum artik.
yine tibb yine nick altı savaşları. tanıdık geldi.
bir yazarımız.
müslüman olmadan cenabet olmayı beceren yazar arkadaşlardan *

plat adam güvendik gel duo dedik. bi win alıp gold olamadım.

ertesi gün tek başıma gold oldum sıfırdan *
ordular ilk hedefiniz sözlük kızlarının mesaj kutusu.

ileri !!!
Temsili.

görsel
güncel Önemli Başlıklar