1. 1.
    türk telekom özelleşinceye kadar kablolu tv faturaları bu şirketten geliyordu ama her iki şirket te özelleşerek (türk telekom & türksat aş.) kendi branjlarında sadece hizmet vermeye başladılar. bence iyi ki de öyle oldu türksat aş. türk telekomdan türksat uydularını daha iyi bir pozisyona getirerek yabancı kanallarada cazip hale getirdi. Ayrıca artık kablolu tv uydudan da seyredilebilir hale getirildi *
    ... worldlike
  2. 2.
    kablonet'i bünyesine aldıktan sonra, süper bir indirim yaparak kullanıcılarını sevindiren kuruluş.

(bkz: kablonet in muthis atagi)
    1 ... salca
  3. 3.
    (bkz: #2107124)
    ... ditty
  4. 4.
    Bu yıl Cebit Bilişim'in ana sponsoru olmuş, gurur kaynağımız, hala %100 kamu olan, Kablo tv ve Uydunet adlı kablo internet, sonra Teledünya ve birlikte sinema paketi sunan milli nasamız.
    ... tocarg
  5. 5.
    uzun zamandan sonra uzman ve kıdemli uzman statüsünde işçi alıyormuş.

http://www.axess.im/doj
    1 ... tocarg
  6. 6.
    bunlar nasıl bir usta yetiştiriyor bunlar nasıl bir işlerle uğraşıyor

bundan 5 gün önce öğlen saatlerinde, kablo tv bağlamaya geldiler apartmanda kablo tv olmadığı için telefon santralın yanına kutu koydular iyi hoş,ve apartmana girdiklerinde bu insanlar,internet hattını kopartmışlar işin tarafı bütün apartmanda telefonlar gitmiş,alarm sistemleri devre dışı olmuştur,şimdi ne demeli 5 gündür ? ruh hastası olmak mümkündür ben oldum bile,tamam oda yetmedi bütün apartmandakini nasıl hallettiniz mantık dışı ne içipde geliyorsunuz işinizi yapıyorsunuz daha doğrusu yapabiliyormusunuz?. ve üstüne rağmen türksat şikayet'de bulundum sizin exper geldi böyle böyle, bu insanların bana cevabı ne olur ? kendi imkanlarınızla halledin, bu ne saçma bu ne yüzsüzlük bu nasıl bir hassiyetsizlik. sonrada baktıralım dedik (arkadaşım elektrik mühendisi)ve bunun apartmanla alakası olmadığını söyledi. türksat nasıl başardıysa bunu ben bile başaramazken helal olsun bile dedi.(artık kabloları mavi kırmızı mı gördü bombamı sandı kabloları bilinmez) * .neyse artık bunu arkadasıma söylediğimde o iş yalan 1 hafta bekle bayramdan sonra ancak olur. şimdi söleyin. bakırköy ruh ve sinirhastalığı hastanesi gelse götürse beni harbiden kabul ederim.

edit ve ogünden bu güne toparlayayım; araya bayramında girmesiyle tabi yalan oldu. önce türk telekom genel müdürlüğe yazı çektim gelsinler baksınlar diye sağ olsun geldiler ve turksatı aradılar gelin yapın diye zabıt tutacaz. bekledik bekledik gelmediler. ve yarın da bekledim gelirler diye yine yok ? bu ne yüzsüzlük ? ve bugün yine gelmediler bu ne şerefsizlik ? internette olan işlerim fazlasıyla var ee git internet cafeye git diyenlerde olur şimdi ee ozaman niye bunları bekleyeyip gelip yapsınlar diye? ben bunlara para veriyorum. toplam 1yada 2 hafta oldu sövmediğim küfür etmediğim yer kalmadı. bu kadarda şerefsizlik ilgisizlik olmaz. yeter..

ha internete nasıl giriyorsun diyenlerde olur sağ olsun karşıdaki apartman...
    1 ... milecrewa
  7. 7.
    tesisat ve teknik servis için farklı farklı firmalarla anlaştığı için sorun yaşatan şirket. bu tip sorunlarda turksattan önce yetkili servis vermekle yükümlü şirkete ulaşmak daha yararlı olabilir. *
    1 ... dis kapinin ic mandali
  8. 8.
    gece 01.30 sularında fatura tutarını bildiren bir mesaj atabilen şirket. usta, yapma!... rüyanızda mı gördünüz amk?
    1 ... push the tempo
  9. 9.
    tembellerin, terbiyesizlerin çalıştığı; kimselerin bunu denetlemek için o güzel popolarını yerinden kaldırmadığı, teknik servisinden - çağrı merkezine salla başını al maaşını şeklinde insanların bulunuğu şirket.
    1 ... kucukadam
  10. 10.
    yakında voip hizmetini de abonelerine sunacak olan firmadır.
    ... rkeles