maalesef manisa'da fanatik fetö'cü bir seçmen grubu var. onlar bu teröriste oy verecek olabilir. fakat manisa genel olarak milliyetçi bir şehirdir, işallah bu teröristi sandığa gömerler.
1991 deydi sanırım abisi semdin sakık 30 Türk askerini kurşuna dizmişti... işte böyle bir kansızın kardeşidir.
Bir akşam Ali Kırca' nın sunduğu ana haber bülteninde canlı yayına bağlandı ve "silahların susturulması" konusunda, her zamanki samimiyetsiz ifadesiyle, "meclise adım attığımızdan bu yana en büyük çabayı pkk pardon dtp sarfetti" dedi.
Pardon demene gerek yoktu Sırrı. Terör örgütü pkk ile dtp arasındaki ilişki açıkça ortadaydı zaten. Pkk ya da Dtp demişsin, farkeden bir şey mi var?
bu ülkenin aşını, ekmeğini, havasını, suyunu ve kaynaklarını babasının malı gibi kullanan meclisteki 29 gereksiz şahısdan sadece biridir.
aha bunlarda diğerleri.
http://www.tbmm.gov.tr/de...&parti=BDP&kelime=
ırkçı faşist kişilik. nasıl da bir anda gerçek kişilikleri ortaya çıkıyor. biri çinli işçilere laf eder biri göçmenlere.
En son olarak Mustafa Kemal Atatürk e dil uzatmış kişidir. Paşanın bahsettiği dahili bedhahların en güzide örneklerindendir. Kendisini ısrarla lanetliyoruz.
bdp milano milletvekilidir.kürtlerden kopuk zegna takımlı,jag club ayakkabılı ciks insan.
(bkz: sırrı sikik)
burnunu kesip ağzına vermek istediğim kişidir kendisi.
(bkz: evet faşistim)
evlat acısının ne olduğunu bilmeyen soysuz , şimdi evlat acısının ne demek olduğunu anlamıştır .
şemdin denen köpeklerin siktiği uğursuzun lanetli evladının kardeşi olacak yedi ceddi ibne bir kahpelerin siktiği. oldu mu?
Sırrı Sakık "Mustafa Kemal'in Askerleriyiz"
diyenlere "iT SÜRÜLERi" diyor !!!

https://www.youtube.com/watch?v=Zs_Phaw770M
Ermenidir.
1-dünkü elim terör saldırısına ilişkin bugün iki kere televizyonda konuşurken gördüm kendisini. ikisinde de ölen askerler için "şehit" yerinde "öldürüldü, yaşamını yitirdi" gibi tabirleri ısrarla kullandı, zaten kabak gibi ortada olan safını gene belli etti.

2-bugünkü show tv ana haber bülteninde ali kırca ile dün geceki terörist eylem üzerine yaptığı canlı bağlantı esnasında "mecliste barışı en çok kollayan da pkk'dir*, hımpfs şey pardon*, demokratik toplum partisi'dir" gibisinden bir şeyler söyleyerek beni sandalyeden düşürmüştür. sıradan bir dil sürçmesinden gayet uzakta olduğu belli olan bu durum adamların bilinçaltında bile kendilerini pkk'yla aynı kefeye koyduklarının göstergesidir. bir de burada halen dtp ile pkk'nın alakası yoktur diye işkembeden kuru sıkı yazanlar çıkar.
(bkz: takke düştü kel göründü)

özellikle 2. maddede anlattığım durum kesinlikle türk televizyon tarihine geçmelidir.
çocuk tecavüzünden hapis yatan hdpli. Belgelidir.