bugün

evet faşist'im. çünkü; her gün pusuya düşürülen, kahpece arkasında vurulan onların değil benim kardeşlerim, abilerim.

evet faşist'im. çünkü; nasıl bedava yaşarım, nasıl devleti kazıklarım kaygısıyla değil; bu ay ki elektrik faturasını nasıl öderim diye düşünen tarafta olduğum için böyleyim.

evet faşist'im. çünkü; çok para kazanmak için kenevir ekenlerin değil; alnının akıyla tarlasını ekenlerden taraf olduğum için böyleyim.

evet faşist'im. çünkü; türküm lan, türküm demekten gocunmuyorum. türküm demek faşizanlıksa faşistim.

dibine kadar, köküne kadar. zoruna gidenin .... girsin...

yeter artık lan yeter. daha ne kadar susacak bu insanlar. bir şeyler'in yapılması için illa " BiR KAÇ MEHMET " in daha mı ölmesi lazım?

şimdi çok sayın moderasyonumuz tanıda ister.

tanım: faşistliği savunan kişi söylemi.
faşistim çünkü ben sovyet bayrağıyla gelenlere türk bayrağına sarılarak karşı koydum. bazen sarıldığım türk bayrağımla gömüldüm...

faşistim çünkü bu ülkenin bölünmemesi için herşeyimi veririm.

faşistim çünkü ''turan ülküsüyle'' yanıyorum.

faşistim çünkü ''vallah ben apoyu özledim'' diyen birini asla dinlemem.

faşistim çünkü 1000 yıldır benim toprağım olan anadolu'da türk milliyetçiliği yapıyorumdur.

çünkü ben faşistim.
faşist olduğunu duyduk çok üzüldük geçmiş olsun denilmesi gerekir.
- hadi bütün kürtleri öldürelim
- evet faşistim
- bütün kürtleri öldürücem
- analarını sikcem..
- böhühühüüü
Gecmis olsun. Allah acil şifalar versin.
genelde ergenlerden duyulma ihtimali yüksek haykırış. öyle bir haller oldu bu memlekete kardeşim, elma armut kel mahmut karıştı her şey. sonrasında olaylar olaylar...
"faşist misin sen?" sorusuna alternatif cevap.
bir yazarın haykırşı. aynı zamanda benimde haykırışım. bölündük bölüneceğiz derken sanırım b.. yoluna gidiyor vatan.
ergenken kolayca söylenebilen üniversite döneminde ulusalcıyıma dönüşen ve ilerleyen yaşlarda badem bıyıktan anlaşılan söylemdir.
allah başka dert vermesin. *
hitler muhipleri cemiyeti'nde son günlerde pek tutulan bir slogan imiş. ben demiyorum, oraya takılanların iddiası. avurtlarını en çok şişirerek ve en çok bağırarak söyleyebilene gazoz kapağından madalya bile takıyorlarmış üstelik.
faşizm tahammülsüzlük demektir. yıllardır bu kan emicilere tahammül ettik. ama tahammülümüz kalmadı artık. eğer bu açıdan bakarsanız bende faşistim. hemde bayrak taşıyanı.