bugün

(bkz: tv de 2 kez)

ahaha.

düzeltme: ney ahaha! mal. ağladın yine ama.. nağber?! -büyüdümgibigöründümamabüyümedim-
(bkz: sınavın sunduğu sınav devam edecek)*
---izlemediysen okuma---şaka şaka oku---
ağlatan film.hem gülmekten hem duygusallıktan. duygusal olan tek kısım anneyle oğulun fonda, badem ,sen ağlama çalarken ki kısmı. komik olan birçok yeri var. bence gayet kaliteli bir yapım. senaryo güzel olmayabilir ama gayet komik. ayrıca müzikler filme güzellik katmış. türk filmlerine bok atmak yerine onları sevelim okşayalım.
---izlemediysen okuma---şaka şaka oku---
en büyük dert. karın, mide ağrısı bıkkınlık sıkkınlık. kötü olan herşey.
an itibariyle tv' de 2.!!! kez yayınlanan filmmiş. valla ben de star tv' nin yalancısıyım.
filmin konusundan çok konunun işlenişi sayesinde beğenilen, eğitim sisteminin çarpıklığını iyi anlatan filmdir. filmde yönetmenin ne kadar önemli olduğunu gösterir, ömer faruk sorak' ı kutlamak lazım.
insanların hayat çizgilerini kısıtlı zaman içine sığdırdığı, geleçekteki hedeflerini 2 veya 3 defa yaptıkları soru karmaşası olan eğitim, öğrenci denilen kişilerin sevmedikleri ve sevemiyecekleri durum.
sınav filminden...
-bana bir yamuk yap
-hocam biz de yamuk olmaz

-bütün aslanlar kaplansa bütün hayvanlar aslandır
-yani p ise q , q isep olur ozmn
-yani aslanlar hayvansa bütün hayvanlar yani önemli olan insan olmak çocuklar insan olmak
-ne kadar kaldı tenefüse evladım
-15 dakika
-hasstr

sınav kağıdı ögrenciye verilir sorulara fotokopi çeksin diye.

-sorulara baktın mı?
-ne bakcam ya
-bir de ne bakcam dio ya.
(bkz: kabus)
"sira disi" diye bile nitelendirilemeyecek, yine oss ye hazirlanan ergenlerin bayildigi film. filmde bir suru mantik hatasi vardir.
montaj tekniği ve müzikleriyle türk sinemasına farklı bir bakış açısı kazandırdığını düşündüğüm film...
ömrümün en güzel yıllarına berbat saşma şeyy...
müzikleri muhteşem olan türk sinemasının en kaliteli filmlerinden bir tanesidir. müzikler tam yerli yerine oturtulmuş ve filmin daha bir anlamlanmasını sağlamıştır. içerisinde çeşitli mantık hataları olsa da, çekim teknikleri, müzik seçimleri, oyuncu seçimleri ile çok başarılı bir yapıttır.
Altan Erkekli ve Güven Kıraç'ın performansıyla döktürdüğü film.
yüzbinlerin Van Damme ı izlemeye gidip hayal kırıklığına uğradıkları film. Filmdeki kısa süreli rolü yardımcı oyunculuktan öteye gitmemiştir.Okan Bayülgen ile Fransızca konuşması esnasında gençlerimize verdiği hayat tavsiyesi filme en olumlu katkısı olmuştur.
Sınavlar; kopya kavramının geliştiği kavramlardır.
kendisine, kedi yavrusu gibi girilen, aslan gibi cikilan...
ismail hacıoğlu izlemek isteyenler için eşsiz bir fırsat. *
öğrencilerin kafasını sürekli meşgul ederek , başka birşey düşünmelerini engelemek için yapılan bir uygulama .
en sürpriz şarkının duman - yanıbaşımdan olduğunu düşündüğüm güzel, $ukela bir filmdir.
öğrencinin okula gitmek istememesinin en büyük sebeplerin biri.bide büyükleri vardır bunların öss gibi yemede yanında yat.
(bkz: imtihan)
müthiş bir kanal 7 yapımı. tahminimce 50-60 dalda oscara aday olacak. her zamanki müthiş oyuncu seçimlerine bu kez görsel efektleri de eklemek için paraya kıyıp windows movie maker bilen birini görevlendirmişler.
tekrar tekrar izlenebilecek harika bir türk filmi.
bir diğer adı imtihandır. bilgi ya da becerileri sınamak, ölçmek anlamına gelir. modern dünya'da herkesin hayatı bir sınavdır. ayrıca islam inancına göre dünyanın kendisi bir sınav yeridir.
zamanında ağzım açık izlediğim film. yer yer duygulandırdı da beni vesselam. bir de sınav dönemiydi o zamanlar. kendimizle bağdaştırmaktan mıdır nedir etkisinden kurtulamamıştık. müzikleri benim için dumur etkisi yaratmıştır. beklememeştim böyle müzikler. ogün şanlısoy, manga, duman.. daha ne olsun!