bugün

böyle bakıyorsun sonra ayrılıyorsun..

görsel
boşa çıktığı iyi oldu

tam da bana yaradı

oh oh

artık feys den evlenme teklif edebilirim.
(bkz: aşık olmuşum gibi çek)

gibi. evet.

neyse.
bir sanatçı.
iki satırlık adamı ömrüne musallat etmiş bir sanatçı.
ilişki gerekli ilgiyi gördü ilgi bitince ilişki bitti. Ünlü dünyası. Evet.
Angelina Jolie Brad Pitt ikilisi ayrılmış bunlar ayrılmış çok mu.

Edit:yetim çocuklar ağlıyordu...
Angelina Jolie ve brad pitt ile kıyaslamaların yapılması bana yersiz geliyor.

Sıla gençoğlu Angelina gibi dünyanın en seksi kadınları arasına giremez. Ahmet kural için kıyaslama yapmaya dahi gerek yok.

Ayrıca brad Pitt boşanma konusunda haklı çünkü Angelina sağlık sorunları yaşarken hayatı dayanılmaz hale getirmiş.

Jennifer aniston vakası gibi bir durum değil yani boşanmaları.
Yakından gördüm çok çirkinmiş lan bu makyajın allah belasını versin.
Abartılmış bir balondur

(img:#1623588)
görsel
görsel
Ergenlerin başımıza sardığı vasat pavyon şarkıcısı.

Bir de Müzik piyasası yetmedi şimdi de edebiyatı katletmeye başlamış.Edebiyat bunun neyine ya,şarkı sözü yazan kendini şair zannediyor.

Bu şiirler resmen edebiyata hakarettir.Ciddi ciddi edebiyat seviyemiz düştü.şiirleri serbest ölçü ile kafalarına göre yazıp oyuncak ediyorlar.yazık.

nazım hikmet'i bu yüzden sevmiyorum.serbest ölçü ve istemeden şiirleri berbat etme akımının öncüsünün ta kendisi.

not: sayısalcıyım.
Niye eleştirildiğini anlamadığım şarkıcı. Şarkılarını pek beğenmem. Ama şu da var: Memlekette herkes şair doğuyor. Bir sürü "şiir" (tırnak içinde yazdım) kitabı da var. Büyük bölümünün yazarını tanımazsınız. Tanıdıklarınız da var. Yani lafı şuraya getireceğim, şiir kitabı çıkarmak doğadır. Ve fakat sorun olan şiirler kötü olduğu halde satın alanlar ve Satın alacak birileri olması. Yoksa bence şairde niye şiir kitabı çıkardın diye kusur aranamaz. yoksa ücreti mukabil herkes kitabını yayımlıyor. Burada fark diğer şiir kitaplarının satmaması, sılanın şiir kitabının satması ise doğal. Çünkü kendisinin bir kitlesi var. O kitle gidiyor o kitabı alıyor. Diğer şairlerin yok. Başka meseleler de var tabi: (bkz: kaligraf/#38681962)
Hep bir höttöröhöt Tavrında şarkı söylüyor. Midesi dolmuş, hıçkırığı gelecek ya da geğirecek diye ürküyor insan onun sesini duyunca. Çıkartıp masaya vuracak da yumruğunu sanki sonra dur ben hanımefendi olmalıyım, bir sakinleş der gibi. Hep de kazık yemiş, adamlar bok. Ne varsa hatunlarda var abi yeaaaa alt metinli sözleri. Gergin bir davul gibi, kulak zarını gerici. Uzaklarda söylesin, dinleyen dinlesin...
on birinci nesil eziklerin eleştiremeyeceği iyi şarkı sözü yazarı, kötü şair.
oldum olası gıcık olduğum, yalnızca fiziksel gideri olan hatun.
biricik yapay zekamız sophia bile daha düzgün cümle kuruyor, sıla bu nedir Allah aşkına?
Her şeyden bağımsız, tamamen tarafsız olarak; son derece sevimsiz ve itici bir kadın. Ha fiziği güzeldir, bacaklarını beğenirsiniz, omuzları geniştir hoşunuza gider orası ayrı ama kurduğu o ağdalı cümleler vs. sanattan çok çok uzak.
aşktır. kadının dibidir.
ay herkes sanki peyami safa hatmetmiş, ikinci yeni aşığı kesilmez mi bir anda. linç görünce nasıl da coşuyor cahilin ya rab...
Biraz önce kasaplı domatesli falan bir şiir okudum. Aman yarabbiii. Birde aşk konusu bunun. Yakismamis olmadi Sılacigim sen sadece sarki soyle.
(bkz: kadından şair olmaz)
Şiir gibi kadın. Ama ne olur şiir yazma sıla. Ne olur bunu bir daha yapma. Gözlerim kanadı.
Şarklılarla görüşmek üzere. Amman! sen ve bu insta fenomenleri saçma sapan şiir kitapları çıkarmayı bırakın artık yoksa kemikleri sızlar bizlere asıl şiir duygusunu kazandıranların.
yine de, bir demet akalın'dan daha iyidir, daha sanatçıdır. bu bünye her ikisine de hayran bir malı yakından tanıma talihsizliğine uğradı zamanında. iyi bilirim o yüzden.
bu ünlüler neden her sike el atıyor lan. bunları nasıl şımartıyorlarsa artık.
her şeyi başarırım triplerine giriyorlar heralde.
bok gibi olmuş o şiirler. kebapçı falan açsın daha çok yakışır.
Alın ilahlaştırdığınız popüler kültür putlarınızdan biri.gerçi siz onun sığlığında muhakkak bir derinlik görürsünüz.
Ulan çok içimde kaldı söylemeden geçemicem. Geçen hafta ben sıla şöyle sıla böyle diye kadına sallayıp eksi manyağı edilirken nerdeydiniz insafsız yazarlar? şiirlerini bilmeseniz ne olur reverans diye bir şarkısı var kendisinin. Doğruları söyleyebilmek için illa linç mi başlatmak lazım. Hey allahım.

Valla bu sözlükte kimse sevmiyo beni ya. Aşk olsun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar