bugün

sanki gün içinde bin sms çekince ''en mutlu çift biziz ödülü'' alıcakmışızcasına deli gibi sms yollayan sevgili çeşididir. asla yarışamazsınız onunla, çünkü o beşinci mesajı yollarken siz birincisine cevap yazmaktasınızdır.

(bkz: illallah)
bi süre sonra sıkacak sevgilidir. tavsiye etmem.
mevcut durumla ilgili bir şeylerin yeni olduğunu varsaydırabilecek kişi. * * * * *
2 dakikada bir mesaj yazabilme kudretine sahiptir bu sevgili. ilk gelen mesaja cevap yazarken telefon titreşir. yeni mesajı da okuduktan sonra tekrar cevap yazmaya başlarken sürekli titreşir durur telefon. en sonunda sim kart bir yana telefon bir yana fırlatılır. rahat rahat bir uyku çekilir.
zamanla size öğrenilmiş çaresizliği tattıracak sevgilidir. gsm sektörü sizin sayenizde ayakta kalıyor hissine kapılabilirsiniz. üzülmeyin yalnız değilsiniz. cevap aranması gereken soru şudur: 'sms yokken bu sevgili bu ihtiyacını nasıl gideriyordu?'
(bkz: avea nin sevgiliden cok mesaj atmasi)
**gelen kutusu**
1.aşkintom:seni ösledim :(
2.aşkintom:oturma odasındayım
3.aşkintom:tuvaletten çktım
4.aşkintom:mesaj yazarken sçablyrum :x
5.aşkintom:seni özledm :(
6.aşkintom:oh rahatladım :d
7.aşkintom:ucu göründü :P
8.aşkintom:birz zor çkyo :S
9.aşkintom:sçyorum *

**göderilmiş ögeler**
1.bizi tuvalet bile ayıramaz :b

gibi mesajlar atan manyak ve ayrıca obsesif sevgilidir.
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: sürekli sms atan sevgili)
aynı zamanda paranoyak olan sevgilidir..

- nerdesin ?
- napıyosun ?
- yanında kimler var ?
- kaç kişisiniz ?
- ne konuşuyorsunuz ?
- ....

gibi soru yağmuruna tutan sevgili de buna örnek gösterilebilir.. ***
sevgilisinden başka işi gücü olmayan sevgilidir. tam 40 numara terlikle kıçına kıçına vurulası, oklavalarla dövülesi, mesajda bol bol kayılası, sövülesi insandır. dakika başı sms atarken kuracak cümle bulması da takdir edilesidir. saçmalamanın dibine vuran bu sabi sübyanlara burdan selam olsun.
konuşma engelli sevgilidir. *
cinayet sebebidir.
avea'nın 5000 sms kampayasından yararlanan sevgilidir. 5000 sms boşa gitmesin diye ota boka mesaj atmaktadır. attığı mesaj sayısı ile göreceği sevginin, ilginin doğru orantılı olduğunu düşünür ama yanılır. okları çapraz değil, düz çiz a kızım.
içindeki fırtınaya baz istasyonlarını da katan sevgilidir.
operatörünü sömüren ilgi manyağı sevgilidir. operatörünün de sevgiliyi sömürdüğü bir durumdur haliyle..
uyutmayan ve kendisi de uyumayan sevgilidir.
cevap alamayacağı için ilk fırsatta ayrılacak olan sevgilidir.

not: subjektif entry girdim.
başımdaki beladır. illallah dedirtmiştir. sürekli çağrılar smsler ile telefonu kırma derecesine getirtendir.
ergen sevgilidir.
(bkz: aşkım önce sen kapat)
önce tek tük çiliyor...

a
ş
k
ı
m

sonra biraz daha...

mm

aşk
ım

hızlanıyor...
aşkım aşkım
aşkım aşkım aşkım
aşkım aşkım aşkım aşkım
ve sağanak....
yanerdesinokadaraşkımyazdıminsanbicevapyazarnekadardaduyarsızsınsanadiyorumyaduymuyormusunbeni... nokta yok, virgül yok, boşluk yok.
işte sağanak bu...
sürekli atarsan karşı taraf sıkılır.
az atarsan bu sefer noluyo neden atmıyorsun der.

sonuç;

o da hesap vermekten sıkılır. bu sefer yağmur gibi sağanak attığın mesajlarına bir cevap bile gelmez. senden ve mesajlarından çoktan soğumuştur.
yapacak işi gücü olmayan sevgilidir.
bi süre sonra sıkar. *
(bkz: olsa da yesek)
zıkkımın pekini yiyesice sevgilidir. fazla naz, aşık usandırır.