bugün

tamer karadağlının başrolünde oynadığı güya süpermen türk olsa nolur adlı klişeyi irdeleyen film ama berbat bir film gibi durmaktadır. yine boşa para yine boşa emek bu filmleri göstermeyin sinemada siz aile arasında izleyin anca siz gülersiniz
zaten buna.

http://www.youtube.com/watch?v=dFXG59n3rWE
tamer karadağlı gibi bir aktörün nasıl böyle bir rolde olduğunu anlayamadığım film.

sen hollywood filminde oyna sonra gel bu filmde başrol ol yazıktır, günahtır.
fragmanları iğrenç film. türk sinemesı nereye gidiyor?
tamer karadağlı baklavalı kostüm giydiği film. fragmanın yarısında kustum, tam bir fiyasko olacak.
harcanan paraya yazık. tamer karadağlı denen adamı zaten sevmem filmin ne bok olduğu zaten ortada. sinemada buna 10 lira verip izleyeceğime bizim dvix çi ahmet abiden 5 liraya dvd içerisinde 5 tane film alırım onu izlerim. bu ne lan.
en son çanakkale dolaylarında filan görülen türk.
son yılların en kötü filmi olacak. yapmayın artık.
fragmanını izledim yok artık dedim.
5 yaşında ki kuzenim senaryo yazsa,
daha güzel bir şey çıkar.
osur osur ipe diz yapımlardan biri. yaratıcılıktan uzak, kendini aşağılayan 4. sınıf bir iş olduğu paçalarından akıyor.
baş rolünü tamer karadağlı'nın üstlendiği film.

tamer karadağlı'yı hiç sevmem, kasıntı bir oyuncu olduğunu düşünürüm, ancak bu filmin iyi olacağına inanıyorum. gerçi musallat 2'den de beklentilerim büyüktü ama... umarım bu ona benzemez.
Tek Kelime ile Rezalet, Ben gittim siz gitmeyin,, Bir de filmin devamı gelecek olarak bitti, Allah Aşkına, yalvarıyorum, Lütfen diyorum ve tekrar tekrar yalvarıyorum bu tür filmlere giderek bunlara pirim vermeyin ve devamının çekilmesine izin vermeyin. Lütfen.
kırmızı taytın altına beyaz corap giyen adamın super güçleri olsa ne yazar ? benim gözümde karizması sıfır koca bir sıfır .
çok vasat bir film. komik desen komikte değil. filmde sadece 30 saniyelik sahnesi bulunan metin şentürk 'ün imza muhabbeti güldürdü.