bugün

görsel
Normal birinin ne işi var burda zaten gelmesin de çok sıkıcı olurdu biz anormal yazarlarla gayet mutluyuz.
Şu hayat şartlarında normal kalabilen varsa helal olsun. Evet.
çünkü atsızın dediği gibi, "bu ülke delilerle, geri zekalılarla, ruh hastaları ile doludur".
Abartın, abartın. hepimiz Bakırköy kaçkınlarıyız he.
Normal hayatta delilik yapamayan buraya gelip stres atiyor arkadaşlar ondan herkes deli gibi takilkyor şeyapmayın.
abi elit bir ortamdır bilgi edinirinirim diye geldim. göt şunun götü meme vurdurmak yakışıklı erkek olsa sarılsam. abi zaten normal hayatta siyaset seks konuşuluyor diye geldim buaraya.

hani filmlerde genç kızı kandırıp iyi bir yere gideceğiz diye batakhaneye götürürler ya aynen öyle abi. göt, meme görecek olsam insta tiktok felan girerim kız felan düşürmeye.

hele sözlük kızları gerçi onların kız olduğuna bile inanmıyorum. asosyal , çirkin evde kalık menopoza girmiş teyzeler gibi histerik tipler.

sanki kbb ye muayneye gidip yanlışklıkla akıl ve ruh sağlığı bölümüne gelmiş gibiyim. birazda meslek lisesi havası yok değil.
abi elit bir ortamdır bilgi edinirinirim diye geldim. göt şunun götü meme vurdurmak yakışıklı erkek olsa sarılsam. abi zaten normal hayatta siyaset seks konuşuluyor diye geldim buaraya.

hani filmlerde genç kızı kandırıp iyi bir yere gideceğiz diye batakhaneye götürürler ya aynen öyle abi. göt, meme görecek olsam insta tiktok felan girerim kız felan düşürmeye.

hele sözlük kızları gerçi onların kız olduğuna bile inanmıyorum. asosyal , çirkin evde kalık menopoza girmiş teyzeler gibi histerik tipler.

sanki kbb ye muayneye gidip yanlışklıkla akıl ve ruh sağlığı bölümüne gelmiş gibiyim. birazda meslek lisesi havası yok değil.
Farklı kişiliklerin bir bedende yer alma vakiasıdır.melek gibi dediğin bir insanın, bir başka anda şeytan gibi olması.

(bkz: Melek ve şeytan)
(bkz: ruh ayarsızlığı).
ağır yobaz

ve karı taklidi yapan ılık dolu

benim gördüğüm bu.
(bkz: daha beter len)
memleketin hatta dünyanın hali böyle.
katıldığım önermedir. fakat aklı başında insanlar da var bence. ayrıca sözlükte neden kimse kimseyi sevmiyor anlayamıyorum :D
görsel
Kime göre, neye göre?
bizi biz yapan da bu değil mi zaten.

hehheh.
Her insanın ruhu biraz hasta, yaralıdır. Ama hasta tarafımızı topluma yansıtmıyoruz. Mesela çok gıcık olduğumuz şeyler görüyoruz her gün, ve kırmamak için kimseye küfür savurmuyoruz. Sözlük'e girince de hemen nefretimizi kusuyoruz. ¤
Hangimiz normal kaldık ki, burası normal insanlarla dolu olsun...
bence ruh hastasından ziyade seksist, homofobik patriarkal bir ahır olmuş burası. hiç kadın yazar yok mu ya?
he yavrum he, hepiniz psikopat, ruh hastası, über zeki, vasatın çok çok üzerinde ilginç insanlarsınız. sıradan hayatlarınıza ve sıradan yaradılışınıza enteresan vasıflar yüklemeye çalışmanız sizi daha çaresiz gösteriyor. hahahhaha.
Her birey yaşadığı toplumun özetidir...

(bkz: toplum çanağı)
sapık ve abazan da doludur aynı zamanda. bunlar sokağa çıkmamalı.
Bu sözlükteki ruh hastası troller silinip gitmeden huzur yok bize.
yani trollün biri uyuşturucu kaçakçısının nickini alıp sabahtan akşama kadar dalkavukluk yapıyor öbür troller buna şakşakçılık yapıyor yetmiyor moderasyondakiler de sırtını sıvazlıyor. tabiki ruh hastalarıyla dolup taşacak bu sözlük.
ruh hastası dolu olması umurumda bile değil,
eski aktiflik keşke kazanılsa diyorum.
normal durumdur (!)
buradaki yorumu ve gösterdiği tepkiyi dışarıda konuştuğu taktirde sağlığı bozulacak tipler, hakeza suratına tükürülecek tipler burada dilediğince yazıp çizebiliyor!

aynı haleti ruhaniye sahip bir kaç sıyırtma da kendine benzeri saçmalık seviyesinde destek verince ''aradığı köşe'' konumuna geliyor sözlük.