bugün

katıldığım önermedir.
(bkz: bilgisiz yazarlar uludağ sözlük ten defolsun)
sağlıklı olduğunu iddia eden uludağ sözlük yazarı serzenişidir. kendisi bu sözlükte yazmıyordur. sadece misafir yazardır. *
yazarların insanlardan seçilmesi gerektiğini bir kez daha hatırlatan durum.
(bkz: bakırköy sözlük)
bi ihtimal gırgırına yazmış olabilirler ama maalesef toplumda böyle 46'lıkların sayısı hayli fazla.itlaf ekibi kursan 1 aydan aşşaa temizleyemezsin.
sözlük toplumun aynasıdır, sözlük çevremizde ne kadar çok psikopat yaşadığı konusunda bizleri uyarmaktadır.
azıcık sol frame ve yazarlar incelendiğinde farkedilebilecek gerçek. sabah akşam kendi fotoğrafını paylaşıp sözüm ona sözlük erkekleriyle dalga geçtiğini sanıp kendini zeki sanan mı dersin, kankacılık ayağına kayıtsız şartsız diğer yazarları başı pahasına savunan mı dersin, şizofrenik takılıp 23544566 farklı hesapla farklı kişiliklere bürünen mi dersin, kadın taklidi yapan, erkek taklidi yapan, olmadığı biri gibi davranan, burada terör estirip reel hayatında kedi olan... var oğlu var...

hiç bu kadar bir sosyal mecrayı dünyası haline getirip burada yaşayan bir popülasyonla karşı karşıya kalmamıştım.

size bakınca ne kadar normal bir hayatım olduğunu düşünüyorum. şükür sebebisiniz arkadaşlar*
yazınızı yazın çıkın bu kadar içselleştirmeyin yahu.
hatun haklı beyler dediğim tespittir. hunili yazarlar kulübü
sol frame'den anlaşılan önermedir.. nedir bu böyle kaç gündür o ona vurduruyor, o onun bekaretini sorguluyor, o onun asıl amacını şeediyor.. sıkıldım artık kendinize gelin anasını satayım!
twitter.com/amaiyibiri sozlugumuzun agir ruh hastasi olan yazardir guzelligide ayri .
Sözlük için doğru tesbit olan başlıktır.
Bir sözlük yazarı beyanı.
Ornek ben.
Doğru olan önerme.
Asıl ruh hastası sözlükle dolu.
Uludağ sözlük psikiyatri zirvesi kulubü grubu eksikliğini hatırlatan tespit.
Ben buradan çoklu kişilik bozukluğu olana denk geldim. Gerçekten sallamıyorum 1 sene sonunda fark etmiş olmam acı olsa da.
bunu yeni fark eden arkadaşlarımıza buradan kocaman bir el sallıyoruz. altı yıl önce buralar hep tarlaydı. o güzel insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler.
Sözlüğü geçtim ülkede normal insan var mı?
Ülkenin ruh hastası dolu olmasıyla ilgili bir durum.
Doğru tespit.

Misal ben. Ruh hastası oğlu ruh hastasıyım. Zaten normal insanın burada ne işi var ki. Heç
bulunduğumuz coğrafyada gayet normal, normal insan fazlaysa o zaman hep beraber şaşıralım..
Kişi kendinden bilir işi. Evet.

(bkz: Entry nick uyumunun amına koymak)
iyimser yazarlarımızın söylemidir.

(bkz: daha beter len)

az daha manyasalar sinirden kendilerini/birbirlerini okşayacaklar *
Doğruluğundan şüphe edilmeyecek gerçektir. Dertlenip bir iki satır yazdığınızda gelip derdini yarıştıracak kadar hastalar da vardır hatta..
bunlar hasta değil çarpılmış bence. destursuz bir yere işedilerse !..
ben 82 senedir buradayım. henüz ruh sağlığı normal birini görmedim. zaten birinin şu ortamda ısrarla bulunuyor olması için deli dürtmesi lazım.