bugün

Liste bile yapabilirim o derece.

Ama karaktersiz sayısı ruh hastası sayısından fazla o bir gerçek.
Erkek değil mi? Hepsi aynı.
Ayh yanlışlıkla yazdım. Cidden bak.asdfas
Benim şu sıralar ruhum hasta. Ruhum hasta olduğu için de sürekli mide bulantısı ve baş ağrısı çekiyorum.
Şüphelenmeye başladım evet.

Hele o gördüklerimden sonra.
Ağzını dikenleri, çerçöpten Şiş yapıp bağırsağını çıkaranları gördükten sonra herkes bana çok minnoş geliyor; ruh hastası etiketi eşiğim baya yüksek. *
ciddi bir muayene yapılsa en az 10 kişiyi kapatırlar bu sözlükten ruh hastalıkları Hastanesine...
herkese yafta yapıştıramayız, yoksa bir gün bize de bir yafta yapıştırılır..
fakat, bana kalırsa sözlük farklı kişilerce, farklı amaçlarla kullanılıyor:
1. eğlenmek: fakat bunun için, başkalarını kırmaktan ya da yalan söylemekten çekinmeyenler var.
2. bazı kontrolsüz hislerini dışa vurmak için: bunlar da mevcut, genelde de insan başlıkları okurken dahi utanır hale geliyor,
3. kafasına göre takılmak için.
4. bütün hayatı sözlük olanlar: bunlar burayı çok fazla ciddiye alıyor,
5. sosyalleşme: eşittir sevgili bulma..

neticede; kimse hakkında net bir fikrin olamıyor, kişi olarak profilini çıkarmak bir yana, cinsiyetini dahi anlayamıyorsun, yazma amacını anlamıyorsun, muhtemelen diyalektik bir güvensizlik oluşuyor ve aslında şöyle bir tablo ortaya çıkıyor: herkes bir odada toplanmış kendi kendine bir şeyler söylüyor ama bir diyalog yok.. enteresan bir yer..
Benim en büyük korkum diğer insanları eleştirip kendi hatalarına sırt çeviren yazarlardır. Önce kendini düzelt sonra diğerlerine başla.
insanın önce kendisini öne sürmesi gereken tespit.
Sadece böyle olmak isterdim doğuştan.
Bu halimde sıkıcı ve zavallı gibi.
Sinem kobal ile bile sevişirdim.

görsel
Ülkede ruh hastası olmayanmı kaldı Allah aşkına, özellikle kadınlarımız şeker gibi antidepresan tüketiyorlar.
Neyse ki herkes ruh hastası da kimse dikkat çekmiyor. Sözlükteki psikiyatrist arkadaşlarım dm gelebilir mi?
görsel
Ülke ruh hastası dolu.
bunların en ciddisi de diğer yazarlardan üstün olduğunu düşünüp, onları eleştirip kendi eksik ve hatalarını fark etmeyenlerdir. özellikle ikisi kadın olmak üzere 3 yazarda bu durumu gözlemliyorum. hep bir ti' ye alma, laf sokma, ayar verme, küçük görme havasındalar ve hiç hoşuma gitmiyor.
gerçekçi payı olan iddiadır.
bir napoleon sıçmığı.
Başta ben.

(bkz: manik depresif)
Kuşkusuz özenle seçilip bir araya toplanmış gibi. Sol framee bakınca psikolojim ağrıyor.
Kuşkusuz şurada akıl sağlığı yerinde birkaç kişi olarak çok zorlanıyoruz. Hepsi hasta iq.
Kuşkusuz Arkadaş diyor.
ben hariç burdaki herkes kafayı yemiş sjsj..
görsel sol frame'e bakınca rahatlıkla farkına varılabilir. kimi romantizm, kimi siyaset, kimi de türlü türlü seks fantezileri peşinde. allah yardımcımız olsun.
ha sözlüğe girip laf yetiştirmeye çalışmışsın, ha da maça gidip sürekli küfretmişsin, ikisi de aynı kapıya çıkar.
özellikle pazar günleri daha fazla hissedilendir.
normal durumdur (!)
buradaki yorumu ve gösterdiği tepkiyi dışarıda konuştuğu taktirde sağlığı bozulacak tipler, hakeza suratına tükürülecek tipler burada dilediğince yazıp çizebiliyor!

aynı haleti ruhaniye sahip bir kaç sıyırtma da kendine benzeri saçmalık seviyesinde destek verince ''aradığı köşe'' konumuna geliyor sözlük.
ruh hastası dolu olması umurumda bile değil,
eski aktiflik keşke kazanılsa diyorum.
yani trollün biri uyuşturucu kaçakçısının nickini alıp sabahtan akşama kadar dalkavukluk yapıyor öbür troller buna şakşakçılık yapıyor yetmiyor moderasyondakiler de sırtını sıvazlıyor. tabiki ruh hastalarıyla dolup taşacak bu sözlük.