bugün

Tamam ben katılmıyorum hadi yapın bakım.
Kendilerini ciğer sandıkça hicbir kadın gercekten sevilmeyecek.
sözlük ve en güzel kadın. ironik başlık. güzel kadınlar irlanda'da bira içiyor sözlükte ne arasın.
O kendini biliyorlar gelmemiş daha.
Memeleri görmeden zor karar vereceğimiz ankettir.
Sozlugun en guzel kadini basligina yuzu gorunmeyen fotograf koymak da cok mantikli. Hayir meme zaten yok, e yuzu de kapatmissin. neye bakip karar verecegiz? Yetmezmis gibi siyah beyaz. Fake olamayacak kadar kotu.
Tabii ki de (bkz: o)
görsel
şu başlığa da “hehehe ben birinin fikrini biliyoruum!” diyip bıyık altından güldüm ya, rahatladım *
ne bilelim olm göremedik ki hiç nur cemallerini.

neyse, eşe dosta bastık yine.
hiç biridir. sözlükte sadece tek bir kızla konuşuyorum. henüz görmedim ama o dur.
(bkz: susturulamayan avrat) 2 dir.
Tabiki 1 benimmm.
Benim olmadığım liste liste değildir.
listenin yüzde 80 i harun abi.

bir ay gibi neticesiyle sözlüğe doğan bir güneş vardı bir zamanlar. evet evet bildiniz o.

loookiiin. oyum ona. umarım deliklere bir şeyler tıkıştırma alışşkanlığından vaz geçmiştir.

(bkz: sleeep with peace)
tabikide essy*
Kardeşim, beni çıkarır mısın, yerime lara croftt'u yaz.

Edit: teşekkürler.
o şimdi asker.
Bence essy. Kız en azından doğal bence, kendini olmadığı biri gibi göstermeye çalışmıyor.
Bir kaç istisna dışında hepsi güzel.

Oylar Necla ya oley oley oley.
Emin olduğum tek kadın Necla. Gerisine zerre güvenmiyorum. Ben bile kadın olabilirim belki..
Selia nerede acaba. Uludağ camiasının hanım ağası selia efendileri nerede sayın yazar. Sözlüğün bel kemiği yok resmen. Kınıyoruz.*
winxperisini oyladığım ankettir. evet.
içimdeölenbirivar ne geziyor o erkekti ya.
Oyumu ona verdim bu yüzden.
kezbanları tatmin edebilecek başlık. klavyeyle sanal hayatınızda birilerinin bir tarafını kaldırınca rahatlıyorsunuzdur umarım.
tango Necla benim gözümde 1 numara.ewed