bugün

entry'ler (605)

1993 broadway alıyorum ey ahali

Bende megan 2 vardı dün 120 bine sattım sana da hayırlı olsun araba arabadır in nihayetinde.

para değerini neresinde saklıyor

Çokluğunda efenin çokluğunda. Bakınız piyasada hara çok ise değerini düşürür değerli olmak için ender bulunman lazım.

sözlük yazarlarının itirafları

Düşüncemden kaça bilsem keşke, herkes ile başa çıkıyorum şu kafa hiç susmuyor uykudan uyandırıyor artık. Evet kaçmak istiyorum.

kadınların 95 inin mesleğe baktığı gerçeği

Her mesleğin kendine göre kadını vardır kimi döşemeciye bakar kimi tüpçüye.. yazarımızın baktığı afeti de galerici mütahit götürür. Neden mi ya tipin yoktur ya paran.

ukrayna rusya savaşı

Ayy bilemiyorum valla çocuklara bir şey olmasın da. Hani ben tank tüfek ile savaşılacağını sanmıyorum. Ekonomik, sağlık savaşları oluyor günümüzde.

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

1378 tl gelen elektrik faturası ödendi. 650 tl online alışveriş yapıldı. 472 tl market alışverişi yapıldı. 60 tl ilaç alındı. Devlet memuru olarak geçinemiyorum. Evet.

ideal eş adayınız

Erkeklerin ideal eş diye bir kavramı yoktur. Gelene çakar çakamadığına da evlenip çakar. Kadınlarda bu liste uzar gider sayamam şimdi.

sakso çekerek uyandıran sevgili

Olsa olsa sevgilidir ne escort parasını almadan yapar ne de evli olanı. Yalnız çekilenin de uzun boylu geniş omuzlu kaslı pürüzsüz olması gerekir kıllı göbekli adama kim çeker. Hayalini kuranların da Türk olmasından mütevellit sıska veya göbekli ve kıllı olandır.

dalaman havalimanı nın ispanyollara satılması

Bir anamız kaldı elimizde gider ayak onu da satmazlar inşallah maşallah.

merhaba arkadaşlar gününüz nasıldı

Senin nasıl geçti bu arada umarım hepinizin günü iyi geçiyordur. Üzülmeyin bir şeye be z kuşağının ablası olarak söylüyorum o üzüldüğünüz şeylere yıllar sonra güleceksiniz. Bana da dediler ulan hayır üzüyor demiştim şimdi gülüyorum.

kadın poposu

Yalnız o kadınlı popo.. kadın da farkına varmış ki yüzü yerine poposunu çekiyor her gün. iğrenç bir popo evet.

merhaba arkadaşlar gününüz nasıldı

Oğlum hasta işe de gitmedim evde tedavi ediyorum. Bu sebeple biraz endişeli ve yorgunum.

şu ana kadar görülmüş en yakışıklı erkek

Benim minnoş oğlumdur. Ama fotosunu atıp nazar değdiremem yavruma. Büyüsün atarım. Boncuk gözlü, yanık buğday tenli, şimdilik sarı saçlı, küçücük ağızlı, pofuduk yanaklı bebişim.

hangi ahmet kaya şarkısısın

Benden selam söyleyin.

kadın takliti yapan erkek

Son zamanlarda kim napmış kim ne giymiş çok konuşulur oldu. Sözde müslümanlar yargı dağıtıyor cehenneme gideceksin yılanlar seni yiyecek vs şeyler söyleyerek seviyesizce konuşuyorlar. Peygamber efendimiz Allahın sevilen kullarından olduğu halde namazını kılmış iyi bir ahlak edinmişti. Ve onun bile cennete gireceği billi değildir. Sahi siz cenneti ne ile garantilediğinizi düşünüyorsunuz da insanları yargılıyorsunuz?

yaş ilerledikçe anlaşılan şeyler

Hayır, istemiyorum! diye bilmek. Yaş ilerledikçe kimse için yolunuza kıvrımlar eklemiyorsunuz. Düz bir çizgi çizip yolum bu isteyen benimle yürür istemeyen kendi yolunu bulur diyorsunuz. Kendim için söyliyeyim şu ana kadar içime attığım her şeyden pişmanım. Artık hiç bir şeyi içime atmıyorum neyse pat pat söylüyorum. Baktım olmuyor yolumu ayırıyorum. Aslında yaş ilerledikçe şu hayatta tek başına olduğunu fark ediyorsun onun için kimseyi de kendine yük yapmıyorsun. insanları silebildiğim bu yaşımı seviyorum.

görümcelik

Bu gün oğlumu sünnet ettim yavrum 8 saat aralıksız ağladı. Daha uğraşırken yengem aradı oğlun nasıl diye diğer yengem ve abimler de vardı. Daha cevap vermemişken maydanozgillerden olan yengem kuru kuru sünnet mi yapılır niye mevlüt vermedin diye atıldı ortaya, tabi ben hoparlörün açık olduğunu bile bile küfürler savurdum. ikisine de görümceyim ama ne bileyim biri olmamış sanki.

görümcelik

Şanslıysanız bir kardeş edinirsiniz değilseniz bir düşman.

nasıl bir insansınız

26 yaşındayım ve bunu bir kaç aydır anladım ben aynaymışım karşımdaki bana nasıl davranıyorsa ben de onu yansıtıyormuşum.

kürt çoğunluğu ele geçirince türke nasıl davranır

Kimse ırkını seçemezken neden övünülür ki çok saçma şeyler. Seçme imkanım olsaydı orta doğu ve Türkiyeli olmak istemezdim.