bugün

Şapşalca bir sahtekarlık.

Umarım sanmışsınızdır, kaç saattir yokum.
özlemediğimiz yazarlardır.
Vay premses sen ne ara sosyal çevre yaptın da bizim haberimiz olmadı. Sana yan gözle bakan çocuğun gözlerini oyarız sözlükçe. at konum zirve yapak. Premses sosyal hayat istiyor.
Ezikliğinizi bilmesek yerdik belki. Neyse ki şimdi partiye gidiyorum.
Bir sandırma isteği. Umarım sanmışsınızdır.

Kahvede okey bile oynadım iq. Kimdi ulan o bana işsiz ve asosyal diyenler?
marcus un dahice taktiğidir. okey falan diye bizi yeme dostum kesin internetten satranç falan oynamışsındır atlı filli kaleli.
Bu kez itiraz edin de görelim.

görsel
ben 3 gün girmedim bir kişi de gelip "ooo ne kadar da sosyal, yalarım" demedi.

takip etmiyor ibneler ya. o kadar emek boşa gidiyor.

boşu boşuna yemekteyiz falan izledim 3 gün sıkıla sıkıla.

ama gay çocuk komikti.
itirazımın olduğu durumdur. biz daha evvel de peçetelere yazılan şeyler gördük dostum. hatta koca koca adamlar bize onu bilmem kaç yüz bin euroluk saatin makbuzu diye yutturmaya bile çalıştılar. o yüzden öyle peçeteye lord marcus yazıp evde yaptığın kahveyi bize "çok pis sosyalim olm benn" diye yutturamazsın..
Başarılı olması umulan sandırma.

Valla bu sefer de sanmadıysanız bir şey demiyorum, 1 gündür yokum neredeyse. Batak bile oynadım iq ama yenildik. Eşliydi.
Gerek yok canım benim gerek yok.
Eğer öyleyse de asıl dert etmen gereken şey bunun kendisidir. Sözlük insanının düşündüğü değil.
görsel
bu kadar sosyal olma lord marcus kıskanıyoruz. hem de batak oynamış resmen ultra sosyallik depolamış.
o saatlerdir evet.
bazı yazarların cumartesi gecesi başvurduğu kandırma yöntemidir. yazın arkadaşlar, çekinmeyin, biliyoruz hepinizi.
işe yaradı. şahsen ben sandım.
Sabır gerektiren heyecanlı sahtekarlık. inş sanmışsınızdır. 17 saattir yokum.
Ben kafa izni alıp 5 gün gelmiyorum öldü mü kaldı mı soran yok.

Ha bir de şu geldi aklıma sebepsiz;

görsel
Sosyal hayatımda bile sözlükte takıldığım için beni asosyal sanabilirsiniz arkadaşlar sorun yok.
Üzerinde iyi çalışılmış bir oyun. inş sanmışsınızdır arkadaşlar, kaç saattir yokum. valla kafeye falan gittim.
valla yeni geldim eve ya. mesajlarımı kontrol edeyim diye girdim bi. birazdan da maillerime bakacağım.

zaten bir de çift görüyorum. xD
tamam inanmış gibi yaparız rahat ol.
Masum bir sahtekarlık.

Arkadaşlar, lütfen sanın. Bir gün oldu neredeyse. Ciddiyim, yemek bile yedim dışarıda.
bunu umursayan var mıdır lan?
görsel

Güzeldi.