bugün

görsel
Karması eksi olan yazarlardır.
Bu işin aslı, doğruluğu var mı arkadaşlar. Bilmek istiyorum da. Böyle biri çıkmış 20 sözlük kızı falan deniliyor. Pek Mantıklı gelmiyor bana.

Merak edilen yazarlardır.
(bkz: hayal görme liseli)
çıplak gözle tanık olunmadan inanılmayacak yazarlardır. fotoğraf ve video da kabul edilmez, montaj ve photoshop olabilir. bence bir elin parmaklarını geçmez.
nereye kaldırdıklarını merak ettiğim yazarlardır. çünkü ortada kız kalmamış! insaniyet namına geri getirsinler bir zahmet.
(bkz: yalan onlar inanma) *
sözlüğün dili olsa da bülbül gibi şakısa.
Yok , yalan bunlar. Hepsi hikaye.
Sanki sözlükte 20 kız var da.
Kuşkusuz olmayan yazarlardır. Sözlükte 8 Kız var, 4'ü 4'ünün fakei zaten. inanmayın.
Olur öyle çok kasmayın.
marcus olabilir ama adam tecrübeli, harun abileri düşünce 4 kişi kalıyor...
Halterde kilo kaldırılıp rekor kırılıyordu. Burada da kız kaldırılıp rekor kırılıyor galiba...
Yahudinin oğlu babasına gelir:
Baba bugün belediye arabasına binmedim arkasından koşarak geldim. 5 lira kazandım. Babası bir tokat atarak:
Eşek oğlu eşek, taksiye binmeyerek arkasından koşarak eve gelseydin de 50 lira kazansaydın ya....
Burada da böyle galiba...
20 değildir o. 20 olsa duramazsın.
burada toplasan 20 tane kız girmiş midir 2022 den bu yana.
artık bu rüyadan uyanmalı.
sözlükte 20 kız var mı ki 20 den fazla kaldıracan avel.
sizin kaldırdığınız kızı biz kulağımıza damlatırız ampq.
Sözlükten 20 kız kaldıran bunu söylemeyecek kadar ağzı sıkı olduğu için kaldırmıştır. Bir tane bulup burada ötüyorsa kız kıza takılmış olabilir.
Bu arada kız kaldırma ne la, dağbaşı midur burayi?
sözlükte 20 den fazla kız yok diyenler oturup saymışlar mı? şu an online en az 10 tane sayarım kalkmaya müsait.
görsel