bugün

bunlar hep kadınsızlıktan.
Genel olarak erkeklerden hoşlanan erkeklerin yaptığına şahit oluyoruz.
sözlükte düşmanlık edilmeyen ne var ki amk? burada yazılan şeylere anlam yükleyip dertleniyorsanız bence yanlış yoldasınız, çok üzerler sizi.
Yaptıkları tespitleri gerçek hayatta, nargile cafelerden çıkmayan, şahinle gezen, birkaç beden küçük slimfit gömlek giyen adamlar yapıyor. Bende bıraktıkları intiba bu. Onları ne kadar ciddiye alıyorsak buradakileri de o kadar ciddiye alalım.
Sözlükteki kadın düşmanlarının konulduğu raflı ahşap kutu. Ya ben bu şakayı ara ara yapıyorum benden başkası da gülmüyor.
kendinizi acındırmaktan vazgeçemediniz gitti.

Yanınızdaki 2-3 sünepe erkekten gaz almanız gerçekleri değiştirmiyor maalesef.
Bu sıralar çok dikkatimi çeken durum. Özellikle feminizmin iyice coşması ve istanbul sözleşmesi gibi konuların çok gündemde olması ile ilgili diye düşünüyorum. Sözlüğe kafa dağıtmaya gelen insanlar tüm elemini kederini döküp gidiyor ve erkekler bu konuda gerçekten çok fazla dolmuş.

Edit: dolmamış taşmış. Bu benim gözlemim ve sebebine ilişkin varsayımlarım. Sakin olun.
Hep bu gizli ve açık ibneler kadın düşmanlığı yapıyor.
uludağ sözlükte düşman olunmayan ne var ki çok boş başlık bu bence. kadından tut hayvana kadar her şeye düşman buradakiler.
sözlük kızları bizim tipsiz beceriksiz hayatta başarısı olmayan sözlük erkeklerine yüz vermeyince ki gayet haklılar sözluk erkeklerine selam bile verilmez sözlük erkekleri de hıncıni kadın düşmanı cinsiyetçi başlıklar açarak/uplayarak alıyor aklınca size gerçekten yazık.
Sözlüğü o kadar da ciddiye almayın bence. insanlar kafa dağıtmaya geliyor.
Evet var böyle bir şey ve Benim görüp anladığım kadarıyla sebebi kendilerine yazan erkeklere pas vermeyen kadın yazarlar.

Sözüm sana siklenmediğini belli eden erkek yazar karşim; komik duruma düşüyorsun.
sanki erkek düşmanlığı yok. savaşmayı bırakıp birbirimizi sevmemiliyiz. kafa dengi kızlarda var kafa ütüleyenlerde. kafa ütüleyenlerle muhattap olmazsak bu sorun çözülür.

buarada reelde sevgilisi olmamış ya da sevilmemiş erkekler tarafından üzülmüş olduklarını düşünüyorum böyle tiplerin. meslekte öğretmen olabilir.

ha vermedi selam diye bozulup ya da kadınlar tarafından üzülen kadınlara saldıran erkeklerde var. ama kadınlardaki nefret boyutu çok yüksek erkekler yine ılımlı.
Evet var böyle bir şey ve bu çok kırıcı.
Kadın düşmanlığı yoktur
Feminist düşmanlığı vardır
Çünkü feminizm ailenin, düzenin, toplumun düşmanıdır.
Akşama kadar erkek aşağı erkek yukarı giydirirken diyi amına koyduklarım. Bak bak çokta şeyimdeydi yazmış çomarlar diyede eklemiş kodumun kezbanı.. bende oturup bu giydiği düşük bel pantolon gibi zekasıda yerlerde sürünen yaşam formu için güzellemeler düzeceğim öylemi.. sikerlerrr

not: başlığı açan sokukğa söyleyin listenin başına beni yazsın.
çok uzun zamandır burada yoktum, unutmustum hatta burayı şöyle bilgisayarı aldım önüme birden aklıma geldi bir zamanlar bir sözlük vardı girip bakayım dedim. girdiğimde yine hiçbir şey değişmemiş hala seviyesiz insanlarla yazıyoruz.. hala terbiyesiz ve kendini üstün zeka kabul eden idiotlar burada ve biz bunlarla yazıyoruz... bunun yanında kadın düşmanlıgı hala devam ediyor. tıpkı bıraktığım gündeki gibi. birisi demiş ki kadın düşmanlığı yok kaşar düşmanlığı var ne zamandan beri insanlar namus ve ahlak bekçisi olmaya karar vermiş anlamıyorum * ne yani kadın kadın kaşar kadın değil mi? çok ayıp * saygılar ve sevgiler..
onlar bir büyüsün sonra düzelirler, çocuklarında çok üstüne gitmeyin, bugün kadın, yarın futbolcu öbür gün teletabilere düşman olur sonra yeni bir ilgi alanı bulur unuturlar.
işte bu ülkede bu zihniyet oldukça, ne kadına şiddet biter, ne taciz biter ne de tecavüz. Dewamke beyler.
Kadınları hep sevdim. Meşhur dizideki, meşhur cüce gibiyim.
Bu tayfa, salt sözlükteki kadınlara değil, her kadınla sorunu olanlardır.
Kişisel algılamayın!
Hiç bulaşmayın, bırakın, minik dünyaları renklensin, sevinsinler...

Adam gibi Adam Aslan yürekli erkek yazarlara selam olsun. Bizbize yeteriz!
şahsım açısından olmayan düşmanlıktır. vajinası olan bir canlıya nasıl düşman olayım?
strawberry ve ünlemsiz yazamayanı eksiliyorum o kadar.
Ağır darbe yiyenlerin yaptığı davranış.

Erkek düşmanı olarak davranan kadınlar için de aynı şey geçerli.
olm bi salın şu kadınları be. ne istiyorsunuz? sözlükteki kızların bilmem neleri başlıklarını görmekten bıktık artık. herkes eşit burada niye bu ayrımcılık ayrıca?
ne kadınına ne erkeğine bişey dediğim yoktur su sozlukte kendımce eglenırım.
bazıları sınırı zorlar bılerek sonra trolldu falan yaparlar.
kımı dıncı takılır kımı cok sıkı solcu.
kımı çomardır yada akpli dıyeyım.
kafamdakı kadın semasının dısına cıkan kadın sucludur toplum fıkrıme saygı duymayıp kadınlar ıcın genellerse kusura bakmasınlar benım yonelımım azda olsa o yone olur.
kendım ıcın degıl sızın ıcın genelledım bence kadın sızın ıstegınız dısında yada sız ıstedıgınızde sızı aptallaştırandır.
aptallaşmak sadece zeka akılla ılgılı bısey degıl bu sefer.
cok yazdım hadı ıyı geceler.