bugün

her zaman her yerde.
Uludağ sözlükte azınlık olan yazarlardır. Bir zamanlar girdikleri her entryinin altına "galatasaray çetesi var, entrylerimizi eksiliyorlar şeklinde ağlak editler döşüyorlardı." hala yapıyorlar mı bilmiyorum.*
coğunluğu olumsuz eleştiriyi kaldıramayıp eksi oy yağdıran yazarlardır.*
(#5569599)

bu entry bu kadar eksi oy aldığına göre çogu uyuyor olmalı.
(bkz: peri16)
(bkz: darkranger)
(bkz: adamin gol diyo)
(bkz: aa bu benim lan)
(bkz: canada dry)
aziz yıldırım'ın sürekli bozulmalarına neden olduğu azınlık kitledir.

bu fenerbahçeli arkadaşların büyük bölümü galatasaray'ın, abdul kader keita transferi için "çakma keita" yorumları yapıyorlardı.. sonra ne mi oldu peki?..

Fenerbahçe;

Andre Clarindo Dos Santos'u transfer etti. ama bildiğimiz Giovanni Dos Santos değil ha!..*

Cristian Oliveira Baroni'yi transfer etti. Ricardo Oliveira değil ha..*

peki bununla bitti mi? hayır bitmedi..

yine bu arkadaşlar abdul kader keita için "youtube futbolcusu" yorumları yaptılar. Ancak kendi transferlerinin youtube videosu bile yoktu.*
gururla (bkz: ottoman3541)
birçoğunu tenzih etmekle birlikte, en saldırgan tutum sergileyen taraftarlara sahiptir -sözlük içinde-. bunların kim olduğu biliniyor zaten.

beşiktaş galibiyetinden sonra, an itibari ile alaycı başlıklar açılmaya başlandı bile. buna birşey diyemeyiz tabiki, beşiktaş alsaydı onlar açarlardı. bu yüzden normal karşılanmalı ancak beşiktaş yada galatasaray tarafından bu tip 3. sınıf espriler barındıran başlıkları açan kişiler, sözlükte sivrilmemiş kişiler oluyor. bugün var yarın yok kişileri. *
heh sivrilen "saldırgan olan" birkaç fenerbahçe taraftarına gelirsek de, süper kupayı aldıkları gün bile sevinecekleri yerde, alakasız alakasız başlıklarda galatasaraya laflar giydirmeye çalışmaktalar. abicim kupasız kötü bir sezonun ertesinde sezona ne güzel başlamışsınız, insan gibi sevinsenize. boşu boşuna, bugün konuyla hiç alakası olmayan galatasaray taraftarlarını ayar etmenin ne alemi var. skicem holiganizminizi. güzelce başlayan yazı sizin yüzünüzden böyle sonlanıyor işte.

an itibari ile gözüme "8 gol yemeden tatmin olmayan beşiktaş taraftarı" ile fenerbahçe mi büyük galatasaray mı çarpıyor gözüme. bunlar da yeni açıldı. Harbiden siz adam olmazsınız. Allah sizi ıslah etsin abi ne diyeyim.
(bkz: genco)

şaka lan şaka. allah düşmanımın başına vermesin. *
(bkz: baadir)

gerçek lan gerçek. allah herkese nasip etsin. *
bu sene hiç bir kupayı almaya gücü yetmeyen fenevbahçenin sözümona taraftarlarıdırlar. statü gereği beşiktaş ile maça çıktıklarını unutulrar. sanki Türkiye kupasını almışlar sanki şampiyon olmuşlar da bu maı oynamayı haketmişlerdir.(!)
(bkz: july4th)

(bkz: moonlight sonata)

azdır, özdür. *
azınlık olabilir, yahudiler de azınlık ama dünyanın mına koyuyor.

sözlüğün fenerlileri de öyle, isterseniz sayım yapın oran çıkarın ama şu bir gerçek ki, en fazla taraftarın galatasaray da olduğunu tespit eden bilyoner com da nasıl sezonun favorisi fenerbahçe..

yani bu işler öyle sayıyla filan olmuyor, sizin gönlünüzde yatanı da kimse bilemez; sadede gel, (bkz: siktik mi)
bütün sene kafaları önde gezip, avrupa'da gruplarda galibiyet alamayıp, ligde güç bela 4.olup çifte kupalı beşiktaş'ı süper kupa'da yenince bi tarafı kalkan taraftardır. e normal ama karşındaki çifte kupalı takım hemde o kupaların birini 27 senedir alamıyosan o kupayı alan takımı yenince sevinirsin tabi.
akilis.
(bkz: ben)
(bkz: mermersehpa)
ne var ki bunda? sayım memuru mu soruyor?
organize çalışan fenerbahçelilerdir. aralarında şöyle bir diyalog geçtiğini düşünüyorum.

+ lan hadi komiklik yapalım

- tamam lan bak şimdi nasıl komiklik yapıcam, ayar vericem lan ehehehele

+ hahaha çok çakalsın haaa, sen yaz hemen sonra da ben yazıcam.

- tamam lan...

birbirlerinin peşi sıra entry girmeleri ve aynı düzeyde olmaları bunu açıklıyor. komikler sizi.
(bkz: lacugyn)
%99'u yunus yıldırım hayranıdır.

severler, sayarlar, taparlar.
hakemlere sempati duymazlar. lehlerine penaltı verilmemiştir bir ara uzunca bir süre.