bugün

görsel

14 entry var, 8-9 ve 10. Entryler reankarne mi oldular. Bir bug bulduk, düzeltiverin.
nutellali balik ekmek'in üye olabilmesi.
Bence en alâsı başlık içinde gördüğüm ilk gün den yazar yerine silik yapılan yazarın silik olarak entry girmesi olsa gerek. Demekki kişi silik olduğunda entry girmeyi engelle butonu var, öyle bir kişi bir seferliğine silik olmak isteyip, tekrar aramıza dönebiliyor. ikinci silik dönemi ama 2. Kez silik olup, 3. Kez aramıza dönemiyor. Demekki uludağ sözlükte amerikano tarzı silik sistemi var bir silik iki kez seçilebiliyor. 3. Yasak.
(bkz: oytunkaran) zaten bir bug hâlâ düzeltemediler.
ben/entryler'e tıklayıp entreylere bakmak istendiğimde uludagsozluk.com/k/entry basliği yerine, uludagsozluk.comk/entry baslığı linklendirmesi yapılması.
görsel

soldaki advertisement yazısı sayfayı alta indirince çıkıyor. daha önc yoktu sanırım. varsa da artık nasip...
insanı hack mi yedim diye düşündürecek kadar çoktur.
girilen entry'nin önüne başlık da ekleniyor.
görsel
bugün başlayan bir problem.
pc'den başlığa entry girdikten sonra , girdiğin entry'i gösteren ekran cozutmuş .
görsel
Bir yazarın profilinde görülen girdiği son entari ve başlık;

görsel

O başlığa entari girmek isteyince karşımıza çıkan görüntü; böyle bir başlık açılmamış diyor*
görsel

Edit: adamın 22000 ı geçkin enrtsi var, hala çaylaksa gözükmez diyorlar

Entry tarihi 2015 silse profilinde entry niye gözüksün?
Adam entrysini silmiş olabilir.
Png formatında görselleri kabul etmiyor. Her seferinde jpg formatına çevirmekle uğraşıyorum.
videolar play tuşuna basmadan otomatik oynuyor müzik dinlerken sesler birbirine giriyor.
Gizli sekmede kapak foto ile normal sekmede çok farklı oluyor.

Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol!

Normal sekme;

görsel
Gizli sekme;

görsel
Mobilde sifre girerken reklami gec atiyor.
Internet hizindandir dedim degilmis.
Ekrani yukariya atmasa iyi olacakti aslinda.
Boylece jimmy denen ibisin nasil yetkili oldugunu ogrendik.
Adam iki sayfalik sozluk buglari basliginin yarisini tek basina doldurmus mk.
Bakmis zall bunla bas edemeyecek, yetki vermis.
Tabii huylu huyundan vaz gecmez.
Bence jimmy'ye moderatorluk vermeliler, belki bu yolla sozlugu ifsa etmeyi birakir.

Su halde ben de zall'in bir bugini buldum.
Sozlugun calisan duzenine cok fazla comak sokarsan yonetici olabiliyorsun.
Bu arada zall, jimmy hakkinda soylediklerimde hala kararliyim, hatta modluk da durdurmazsa sozlukten hisse ver. Evet.
Şu an kafa iznindeyim fakat mobil uygulamadan giriş yapabiliyorum, ilginç.
zall koş sözlüğü hacklemişler.
yuvarlak içine aldığım boş alandır.

görsel
görsel

çizgiler saçmaladı.
bug un sözlüğü var aslında.
Seslerin olduğu bölüm mobilde tek sayfadan fazlasını göstermiyor.
şikayet et butonu mobil versiyonda çalışmıyor. masaüstü görünüme geçmek gerekiyor. yazılan entry'yi editleyip görsel eklemek de mümkün değil. silip yeniden görselle birlikte eklemek gerekiyor.
--spoiler--
Ben kimseyi umursamam yiaa bana ne aabi kim ne dusunuyosa düşünsün düşünce özgürlüğü aabii umrumda değil kimsenin ne dediği
--spoiler--