bugün

bir başlığa tıklandığında sabah gazetesi web sayfasına bağlanıp 'aradığınız sayfa bulunamıyor' demesi.

sabah gazetesi ne alaka, sözlük olarak havuz medyasına mı katıldık?
yeni tasarımdan eskiye geçilince sol frame'den bir başlığa tıkladığımda gelen başlık tek sayfada çıkıyor ve böylece sol ve sağ frame kayboluyor.
Budur. Ben butonuna basınca bazen bu çıkıyor kimin ben butonu bu? Kiminse gelsin alsın.

görsel
Mobilden mesajlar bölümüne girince 2. Ve diğer sayfalara bakılmıyor.
bazı başlıklara inatla entry girilmiyor. entry gir dediğinizde başlığı yeniden açıyor. eğer çok yazmak istiyorsam o başlığa hemen eski tasarıma dönüyorum yazıyorum sonra gene yeni tasarıma geçiyorum. ama böyle olmaz. eski tasarımı kaldırırlarsa napıcaz?
zalldır.
Mobilden olabilecek pek çok şey. Her panel hata veriyor mk.
dün kafa iznine çıkayım dedim. süreyi 10 gün yaptım çıktım. sonradan bakayım girebiliyor muyum diye yeniden gireyim dedim. ilk başta giremedim. ams sonra ne olduysa kendimi sözlükte buldum.
android uyarlamasında bug var demek doğru ifade değildir. yoktur. sadece koca bir bugun içine karışmış birkaç haysiyetsiz doğru yazılım metni vardır.
ssl sertifikasi invalid gorunuyor. kabul edip baglanti yapilsa bile, https yerine http uzerinden siteye yonlendirme yapiliyor.
2k ve ustu entry sayisina sahip basliklar icerisinde yazar aramasi (@revolter00) yapildiginda timeout'a dusuyor, session kayboluyor. bu islemi beklerken herhangi bir sekilde sozluge ulasmak mumkun olmuyor.
Çaylak durumunda 40 karakterden az yazabiliyorum, yazdıktan sonra editleyerek. yetkililere duyrulur.
Şimdi dikkatimi çeken bir şey: Eski tasarımda özel mesajı okuduğunuz halde, buton renkli (bende sarı) kalmaya devam ediyor.
Zall e şikayette bulundum hala cevap gelmedi. Adam buga girdi heralde.
bütün entryleri silinen silik yazarların açtığı başlıktaki entrylerin görünmesi. benim mi kafam gitti lan yoksa örnek olarak vermek gerekirse

(img:#865870)
Tek bende mi oluyor yoksa eski tasarımda beğenme tuşları, edit tuşu görünmüyor mu?
(bkz: pet şişeye evden su doldurup çantasına koyan kız)

bu başlığa entry girdiğiniz zaman sol frame'de gözükmüyor. entry kasacak kişiler seri bir şekilde bu başlığa entry girebilirler. açık ve net.
Yazarlardır. Hayır sen değil canım üstüne niye alınyorsun.
Mobil sitede x entryni begendi bildiriminde x yazarına tıklayınca yazarın sayfasını masaüstü görünümünde açması.
Zeytinin yağını çıkarıp sonra tekrar zeytinin üstüne döküp kahvaltıda yemek.
Mobil için olan yazılımların çok başarısız olması.

Zall o kadar parayı mezara mı götüreceksin, bastır parayı yazdır güzel bi application!
girişte kullanıcı adına "admin", şifreye "1-2-3-4" yazın. sözlüğü ele geçirin.
Hatalı resim girildiğinde boş entry çıkıyor.
yazarlar ve okurlar solframe'deki entry sayısını farklı görüyorlar.

yani üye girişi yapan bir yazar solframe'de "x" başlığında 10 entry görüyorsa, giriş yapmamış okur "19" entry görüyor. sinir bozucu bir durum.
pcde entryyi yazdıktan sonra kaydete ne kadar basarsanız entry o kadar çok giriliyor.