bugün

Şimdiden mutluluklar dilerim...

Evet gördüğünüz gibi sözlükten tanışıp evlenenler de var... Bi biz sap kaldık, acil bana karı bul sözlük...
Kolpa oglu kolpadir. Birakin bu ayaklari.
Bir sonraki nick (bkz: baba oldum laaaaaaan)
sözlüğü her daim kötüleyenler için ibretlik bir olay. mutluluklar dilerim, darısı diğer güzel yazarların başına...
(img:#2168689)
Eşimle Sözlükte tanışıp evlendim ve tanışalı 11.5 yıl oldu. Dile kolay! Erken evlendim gibi oldu. Evlenirseniz de "acele etmeyin" derim.
Olur, neden olmasın.
Neticede bir ilişkide süreç: tanışma, tanıma, anlaşma vs diye gidiyorsa günlük hayatta bile.

Olur yani, neden olmasın.
Evlenene de mutluluklar dilemek düşer herkese.
Naaaağsip olur mu acabağ?......
bi bize gülmüyor şu şans amk. elalem kismetini nerelerden buluyor hay anasını...
yaptık oldu efendim, bi mesaj attık konu nerelere geldi. (swh) biz uzun bir yolculuğa çıkmaya karar verdik, uzun keyifli sohbetlere, bol bol gezmeye, her anın tadını çıkarmaya, birbirimize her daim aşkla bakmaya 'evet' dedik sevgili eşimle tanışmamıza vesile olduğu için uludag sözlük'e teşekkürü borç biliriz.

görsel
Gerçekse hayırlı olsun , sözlüğün böyle şeylere vesile olması beni mutlu etti.
gerçekse sözlükte gerçekten kız olduğunu ispatlayan durumdur. darısı benim başıma. evlenmesek sevişsek de olur.
Zor iş. Hemencecik olmaz o işler gidip görülmesi, görüp kafaların uyuşması, uyuşup etkilenmesi lazım. Sorumluluk lazım. Güven zor kazanılan bir duygu hele de bu çağda.
Bi’ tanışalım da evlilik eksik kalsın.
yaptık oldu efendim, bi mesaj attık konu nerelere geldi. (swh) biz uzun bir yolculuğa çıkmaya karar verdik, uzun keyifli sohbetlere, bol bol gezmeye, her anın tadını çıkarmaya, birbirimize her daim aşkla bakmaya 'evet' dedik sevgili eşimle tanışmamıza vesile olduğu için uludag sözlük'e teşekkürü borç biliriz.

görsel
Ulan memur bu kaçıncı aynı entry. Yeter artık.
başkasının favladığı kızla da nasıl olur ki bilemedim.
Bununla evlenen kadına Allah ecir sabrı versin.
bunu daha önce paylaşmıştınız. şimdi tekrar paylaşıyor olmanızın sebebi nedir sayın yazarlar? mutlu mu değilsiniz? yoksa sözlükte haftada bir bunu paylaşmak için mi evlendiniz?
baytar ve saks mavisi nickli bu iki insan buradan tanışıp evlenmişler zamanında. ayrıca eski moderatör malzeme de sözlükten biriyle tanışıp evlenmiş. uyusaydimuyurdum nickli yazarın da yakın zamanda sözlükten bir erkekle evlendiğini öğrendim.

yapan yapıyor ama yine de siz bulaşmayın derim. zira sözlüğün büyük çoğunluğu anormal. dürüst ve aklı başında insana denk gelmeniz çok zor. ben de yakın zamana kadar buradan tanıştığım biriyle evlenme seviyesine gelmiştim ki sanırım verilmiş sadakam varmış. ayrıldıktan sonra kendisi hakkında çoğu şeyin yalan olduğunu öğrendim. hülasa bırakın burayı, nereden tanışırsanız tanışın bir insan size kendisini istediği gibi tanıtabilir ve sizin asıl gerçekleri ve kafasının içindeki gerçek düşünceleri öğrenmeniz imkansıza yakındır. bir de böyle bir risk varken buradan evlenmek akıl işi değil.
görsel

Aman aman aman!
Arklar evlendiğiniz kişinin ben olmadığından nasil emin olabilirsiniz bi düşünün bunu.
nikah hollanda da kıyılır.
(img:#2187734)