bugün

sadece bir renk değil, candan bir dost.
herhangi bir mavi değil, o saks mavi.

arkadaşım, sırrımın ortağı. yeni yazar, canım yazar.
hoşgeldin, iyi ki geldin.
herkese yakışmayan bir renktir. yakıştırana da ekstra şıklık katar.
cok tatli bir renktir. bu renkten bir pantolon ve bir de gomlegim var tabii ki ikisini ayni anda giymiyorum.
ivana sert in dilinden dusurmedigi renktir.
seks mavisi gibi bir çağrışım yapıyor ki bi sexapalitesi de var hani.
zorunlu edit: ben işbu entryi renk olanı için yazdıydımdı. bir de yazar olanı varmış mazallah erkektir falan hepten sakata geliriz sexy falan dedik olmaz yani. onu tanımam etmem yanlış anlaşmayalım di mi?
Parlement mavisiyle arasındaki farkı çözemediğim renktir.
yeni yazar. hoş gelmiş. *
Bir boya reklamında duvarın önüne geçip şimdi nasılım diye sorduran mavidir.
Beyaz ya da altın sarısı ile kombine edilebilir.

Mesela saks mavisi bi bluz giyip, altına beyaz pantalon ve bileğinize de altın sarısı bi saat ya da bileklik taktiğiniz zaman güzel olur.
estetik, fantastik, mistik, septik, biz ne ettik diye gider bu. ağzımın suyunu akıtan mavi. her şey saks mavisi olsun istiyorum. o kadar fazla seviyorum. evet.
(bkz: seks mavisi).
ivana sert'in ağzına söylemesi en yakışan renktir.
ayrıca yazar şeysiymiş.
hoşgelmiştir.
Işık süvarisi , Hizmet insanı , mübarek bir yazar. Pilavlı sohbetlerde her daim görüşürüz. Maklube yi avuç avuç yer.
beyaz gömlek içine siyah sütyen giyen yazardır.
bir arkadaş sevdiğin varsa katlanırsın ankaraya demişti.
sen varsan katlanılır ankara'ya.

-bu sabah bir günaydını çok görmüştür, telefonum öyle mahzun öyle sessiz titreşimdedir. halbuki mesaj tonum mario'nun hak mantarı yediği zaman çıkan sesti. mario'yu prensessiz bırakan yazar.
(#16669160) penisi yokmuş. sitem etme bulmakta zorluk çekeceğin bir şey değil. * *
http://t3.gstatic.com/ima...Yt0EWdebtPArGq1axokHqAd3Q
#16702981 ayrılmalıyız artık, gitmeliyim bu yerden, saadet diliyorum sana beyaz güllerden.
ilk başta seks mavisi diye okuyup erkek sandığım yazardı ama kendisinden burada özür diliyorum.
elbisede güzel oluyor ya la bu renk.
koyu mavi.

diyalog bir okulun öğretmenler odasında cerideci ile dinkültürü öğretmeni arasında geçmiştir.

c: saks mavisi çok yakışmış
dö: ne mavisi
c: saks mavisi.
dö: yok öyle bir şey tövbe estağfurullah.
c: hocam gömleğinizin rengi diyorum.
dö: hocam sus allah aşkına ne biçim konuşuyorsun öyle
c: !?

zat-ı muhteremin bir daha o gömleği giydiği görülmemiştir.
Orta okulda uniforma olarak kullanildigindan ve gomlek olarak 3 yil boyunca her gun giydigim zamanlardan beri tiksindigim renktir. Posttravmatik nefret adeta..
(#16689891)
tamam.
komşunun kızı her gün kullanır bu kelimeyi benim ufaklıklar da dalga geçer kızla.
tam anlamıyla "enfes" bi renktir.
güncel Önemli Başlıklar