bugün

Geldi yine benim ostorjen yumağım.
Olum korkmuyor değilim 45 yaşında bir teyze falan çıkarsın diye bu daha ağır olur.
heyecanla tanışıp karşılıklı rol kesecek, beklentiyle sevişip hayal kırıklığı isimli bir bebeğe hamile kalacaktır efenim. o hayal kırıklığı büyüyünce ismini değiştirir. asrın hatası olur.

ben değil, bir arkadaş...
sayıları inanılmaz bir grafikle artmaktadır..

abazanlıktan, mitoz bölünüyorlar.
1.50 boyunda, 95 kiloluk kızdır.
hüsrana uğrayacak veya solda akan başlıkların farkında olmayan kör kızdır.

sözlük mecrasında bütün uzuvları tek tek masaya yatırılmış, aklı sikinin ucundan başka bir yerde olmayan, bazen onsuz da serbest olarak çalışan bir bünyenin sevgili olarak aranması gerçekten o kız için içler acısıdır.

çık dışarı reel ortama at kendini. bir iki sap kes hiç olmazsa bütün uzuvların borsada değil. akıllı olun!
Yolu buralara kadar düştüyse bir işe yaramayan kızdır. salın gitsin.
Sözlüğün yalnızca sevgili edinmek için değil yeni yeni insanlar farklı farklı hayatlar tanımak, hayata ve insanlara bakış açısını geliştirmek için kullanıldığını bilmeyen kızlardır. Erkekleri de vardır bunların. Yani sözlüğe sosyalleşmek için girersin anlarım, ama yalnızca sevgili yapmak, her şeyi kötülemek ve kötülük yaymak için girenleri anlamıyorum. Şahsen sevgili yapmak için girsem ben chat odalarına ona buna giderim. Ama sözlüğü kendini geliştirmek,yeni bilgiler öğrenmek veya kendi bilgi ve düşüncelerini aktarmak için girmek yerine bu nedenlerle girilince olmuyor. Tabiki de birileriyle konuşulacak sohbet edilecek. Zaten ne dedim farklı farklı insanlar tanımak yeni güzel arkadaşlıklar kurmak için giriliyor sözlüklere.Tabi sözlükteki birine aşık olabilirsin onu tanıyıp kişiliği hoşuna gidip dışardaki hayatında da onunla görüşebilirsin ama bunu kötü amaçlar içinde kullananlar var. Ve tabiki de sözlük düşüncelerimizi paylaşırken hem güldüğümüz hem hüzünlendiğimiz kimi zaman eğlendiğimiz kimi zaman da zihnimizin ve kalbimizin genişlediği bir yer. insanlar ister doğru ister yanlış yalnızca kendi düşüncelerini girmeliler ama bunu iğrenç amaçlarla için kullanmak sözlükle birlikte kendilerini de düşürecektir.
dışarda bulamadığını burda bulmaya gelmiştir, salaktır.
12 yıllık bir yazar olarak gördüğüm şey, sayılarının baya baya fazla olduğudur, bence enteresan değil, burası sosyal bir platform.

t: normal bir kızdır, aramayan anormal olabilir.
Sozlukte kiz mi varmis.
Birileri van gölü filan diyince bende bir ampül yandı. Tarife uyan birini geçenlerde van gölü kıyılarında gördüm, ilgilenenler özelden ulaşsın.
Aynı zamanda kalın bir penis arayan kızdır. Herkes ekmeğinin peşinde.

Şurda çok az sayıdaki kadın yazarın gerçekten yazmayı sevdiği için burda olduğunu biliyorum. Diğer kadınların tamamı acaba kriterlerime uygun bir erkek var mıdır ve ben bununla sevgili olabilir miyim derdidir. Tıpkı erkek yazarlar gibi *
Kafeteryamı lan burası! Diye ürkütülmesi gereken kızdır.
Talihli kızdır çünkü talibi fazlaca olacaktır.

Ben değilimdir, ben kendi halimde eğleniyorum.
tipsiz ve fakir kızdır.

sözlüğün amacını bilse bile yeri gelince de bir aşk ve sevgi yuvası olarak görür.