bugün

sözlükte sevgili arayan kız

Sözlüğün yalnızca sevgili edinmek için değil yeni yeni insanlar farklı farklı hayatlar tanımak, hayata ve insanlara bakış açısını geliştirmek için kullanıldığını bilmeyen kızlardır. Erkekleri de vardır bunların. Yani sözlüğe sosyalleşmek için girersin anlarım, ama yalnızca sevgili yapmak, her şeyi kötülemek ve kötülük yaymak için girenleri anlamıyorum. Şahsen sevgili yapmak için girsem ben chat odalarına ona buna giderim. Ama sözlüğü kendini geliştirmek,yeni bilgiler öğrenmek veya kendi bilgi ve düşüncelerini aktarmak için girmek yerine bu nedenlerle girilince olmuyor. Tabiki de birileriyle konuşulacak sohbet edilecek. Zaten ne dedim farklı farklı insanlar tanımak yeni güzel arkadaşlıklar kurmak için giriliyor sözlüklere.Tabi sözlükteki birine aşık olabilirsin onu tanıyıp kişiliği hoşuna gidip dışardaki hayatında da onunla görüşebilirsin ama bunu kötü amaçlar içinde kullananlar var. Ve tabiki de sözlük düşüncelerimizi paylaşırken hem güldüğümüz hem hüzünlendiğimiz kimi zaman eğlendiğimiz kimi zaman da zihnimizin ve kalbimizin genişlediği bir yer. insanlar ister doğru ister yanlış yalnızca kendi düşüncelerini girmeliler ama bunu iğrenç amaçlarla için kullanmak sözlükle birlikte kendilerini de düşürecektir.