yazar kişisinin, Bir hevesle sözlüğü * açtıktan sonra icra ettiği Birtakım tanımlanamayan veya tanımlanaBilen davranışlardır.
genelde -yani Ben kendi adıma konuşuyum- ilk Başta, 'Ben' Butonuna tıklanır, daha sonra nickaltına Bir şeyler yazılmış mı ona Bakılır * ve eğer Bir yazar nickaltına kötü şeyler yazıp saldırmışsa onla tartışılıp, aynı ölçüde onun da nickaltına Bir şeyler karalanarak misillleme yapılır. veyahut nickaltına yazılan entry güzelse ''tşk cnm çk saol öptüm Byee'' tarzında özel mesaj ile yazar rahatsız edilir. ve Bu giBi rutin işler Bittikten sonra sözlük ortamına akılır.
ayrıca, yanılmıyorsam güzel de Bir ankettir Bu. *
geğirmek.
online yazarlar kısmına bakmak ve göze çarpan yeni kız isimleri var mı kontrol etmek.
"özel msj" ve "silik" butonlarının yanıp yanmadığı kontrol edilir.
zihni boş şeylerle meşgul etmek. ardından da 'hanım koş' diyebilmek için hanımın yakınlarda olup olmadığını kontrol etmek. hanım evde yoktur allah korusun, sözlük bir bunalıma doğru kayar sonra.
ışıl ışıl parlayan silik kutusunu kontrol etmek. ne çok gammaz varmış kardeşim.
direk bugün butonuna dogru yönelmek. * * *
sol frameyi kontrol etmek, sözlükte ki gerillalarının azıp azmadığına bakmak. şayet azmışlarsa faşist yaftasını yeme pahasına onlara karşı durmak.
sözlük hackleniyor mu diye bakmak.
google reklamlarını kapatmak.
sinav da var ama iki bakinalim cikariz amua goyyim demek.
mouse u hareket ettirmek.
günün sinirini sözlüğe kusmak.
(bkz: #2537948)
sol frameye göz gezdirmek..
gürültüsüz bir konu bulmaya çabalamak.
nefes alıp vermeye devam etmek.
seri eksi oy vermek. * *
özel mesaj lambası yanıyormu diye bakmak. akabinde ben butonunda eksilenmiş entrylerde küfür ederek sözlüğe başlama.
elleri avuşturup klavyeye yavşamak.
(bkz: ossurmak)
mesaj gelip gelmediğine bakmak.
ayar vericek entry aramak.
karma grafiğine bakmak. siliklere küfretmek. özel mesajları okumak. ben butonuna tıklamak. etc...
mesaj kutumun dolup taşmasına neden olacak saçma mesajları okumak, gülmek.