bugün

Hata eden kızdır.

Bulsam ben bulurdum ayol.
Isteyen istediğini arasın illaki onu da bulur karşısına çıkar ama bunun farkına varabilecek mi esas mesele bu işte.
(bkz: ara beni bul)
Yaş olmuş 30 bu yaştan sonra flört falan uğraşamam. Gönlü olan varsa 3 adet vesikalık fotoğraf, 1 adet adli sicil kaydı, 1 adet psikiyatri raporu ile başvuruda bulunanabilir.
kusura bakmayın da bunlardan kociş mi olur, bunlara mı kaldık biz füze gibi memelerimizle.
Geçmiş olsun.
Çok iyi niyetli kizdir.
normal kızıdır. koca her yerde bulunabilir.
talibim hepsine.
https://i.hizliresim.com/36gtk8u.gif

Bu devirde koca nerde? Ama arasın tabii ki kısmetin nereden geleceği belli olmas.
Talipleri varsa tabi.
Sözlüğe çarşaf çarşaf fotoğraf atar.
--spoiler--
sözlüğe çarşaf çarşaf fotoğraf atar.
--spoiler--

Neee resmen hedef gösterdi.
Çarşı karışır hemşehrim.
ne şanslısınız kızlar...
Bombayı bıraktı vaziyet alin..
Bombayı efkarlı koydu sözlük kızlarını zan altında bıraktı yazıklar olsun.
zansız olmaaz...
Foto atmayanlar da arıyor yav bilmiyoruz sanki hele onlar ise çok tehlikeli iz bırakmadan yürürler patlasa bile yüzü gözü gözükmediği için devam edebilirler bu yolda.
(#43046317).
Bik bik sağlam provokatör olurmuş yalnız.

Getir kuryesi misin kardeşim, adrese teslim bırakıyorsun.
Ama kedinin ve eskiamaeksiğin fotoğrafları güzel ben beğeniyorum ayrıca en iyilerine layıklar. Sözlük erkolarının çükü kopsun.
Vardır belki ama reelde aramak varken neden bu mecralar anlamıyorum. Bu tarz yerlerde ipsiz sapsız insanlar çok olur. Bir sebze alırken bile insan güvenemiyor gidiyor kendi eliyle seçiyor. Koca ısmarlamak gibi bir şey buralar.

(bkz: askıda koca)
Sözlüğe çarsaf çarşaf foto atan biri olarak üzerime alındım. 10 yıldır umudumu kaybetmedim akmasa da damlıyor ne yapalım...