bugün

zall'ın deldiği kuraldır. inanmadınız mı? buraya bir entry girin ve sonra edit butonunun üstünde biraz tutun fareyi.

not: bu entry zall durumu farkedince geçersiz olabilir, karışmam.
bazen özel isim yazdığımızda içimizi burkan durumdur. küçük harf olmaları biraz saygısızlık gibi gelmektedir.
sözlükte çok büyük fitne fesat ve ayrılıkların oluşmasını önleyen durum.
yerinde bir uygulamadır. aksi takdirde abidik gubidik * takma adlar ve yazım şekilleri boy gösterecektir entry ve başlıklarda.
"enee" sözlük teması için geçerli olmayan hede. ya da hayal görüyorum ben.* YA RAB sen aklıma mukayyet ol.

not: bu sayfada bazı kelimeler büyük yazılmış görebiliyorum, valla görüyorum lan.

(bkz: korkuyorum sözlük)
kendi nicklerinin baş harfini büyük yazma takıntılı olanlar için zor alışılan bir durumdur. *
(bkz: Allah) en azından baş harfini büyük yazmayı cok isterdim.
(bkz: sözlükteki komünizm esintisi) *
"i" harfinin noktasızı olan "l" harfini büyük olarak görüldüğü üzere çok güzel yazabiliyoruz, kim demiş büyük harf yazılmıyor diye..

Kutsal harfe göz atmak için:

(bkz: L)
entry'lerde bağırmaya engel olan kuraldır.
ergen yazarların en büyük sıkıntılarıdır.
yalandır. sen kullanırsın ama sözlük göstermez (enee teması hariç).

(bkz: yazabiliyorum ama okuyamıyorum)
http://www.uludagsozluk.c...en/27698_1326923038_i.jpg
ayrıca 1 nisan 2010 sözlük şakasında entrylerin ilk harfi büyük harf idi.
atatürk'ten bahsederken acı verir.

edit: şakirtler uzak durun benden!!!
Erol Köse'yi sözlükten uzak tutmanın yegane yolu. (bkz: twitter)
okadar imla kuralı noktalama diyoruz büyük harf yazmadan olur mu hiç. bir yazar sarhoş olunca buna takar vesselam.
Bildiğin Türk Dil kurallarına aykırıdır. Ben yine de yazarken büyükse büyük, küçükse küçük yazıyorum. Gerisi sözlüğün ayıbı.
bazı ipnelerin kendi entrylerini göze batırmak için her harfi büyük yazmalarını engelleyen kuraldır.
allah kelimesini yazarken her seferinde günaha giren yazarların var olmasına neden olan uygulamadır. derhal değişmelidir.
çoğu yerde küçük harf kullanmamın sebebidir.
Çok sıkıntılı durum. Ben recep tayyip erdoğan ı neden küçük harflerle yazayım ? Buradan yetkililere duyurulur. Bi çözüm bulunması istenir.
Sözlükte büyük harfli entry girildiğinde kopyala yapıştır yapılınca büyük harfler görülebiliyor.

Mesela bu entrynin ilk harfi büyük harfle yazılmıştır. inanmayan denesin.
basitlik içindir. yazının inciğiyle cinciğiyle uğraşılmasın diyedir.
bazen yanlış anlaşılmalara-anlaşılmamalara neden olur
örnek vermek gerekirse nick'imde bulunan pid aslında (proportional,Integral,Derivative) oransal-integral-türevsel denetleyici Namı diğer hata ayıklama manasına gelmektedir. Fonetik kelimesi anlaşılsada pid bölümünün anlaşılmaması üzer.
Büyük sıkıntıdır."Allah" yazarken çok zorlanıyorum , günaha girmiş gibi hissediyorum . Acilen düzeltilmesi gerekir.