bugün

entry'ler (405)

2003 model x5

Arkadaşlar 2003 Model x5 bakıyorum.
Benzinli.
Bilgisi olanlar bi aydınlatsın.
Nasıl araçtır ?
Alınır mı ?

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel
Dalyan iztuzu Plajı

anın görüntüsü

Bi kahve molası ☕️
Rota——-> Muğla
görsel

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel

hiçbir kız için çabalamayan erkek

Aaa ben lan bu...

chpnin heykel siyaseti

Atatürk’ü ve Atatürk ilkelerini çok yanlış anlamış cahil kesimin başını çeken CHP bizi yine şaşırtmayarak bir Atatürk heykeli daha dikti. Ve buna bir de açılış düzenlenmiş hem de böyle kırmızı butonlu falan. Ama butona basılmıyor el işareti ile heykel örtüsü iniyor. CHP bir Atatürk ilkesini daha yerine getirdi çok şükür. Heykel dikme ilkesi . Atatürk’ü ve Atatürkçülüğü hiç anlamayan CHP yıllardır Atatürkçülerden oy alıyor ya ben de buna ayar oluyorum arkadaş!

anın görüntüsü

Bugün de böyle sözlük .
görsel

görsel

ölmeden önce gidilesi konserler

Ceza
Murat kekilli
Selda Bağcan
Azerin
Onur Akın
Yıldız Tilbe
Rammstein
Eminem

ülkeden gitmek için bir neden

Toparlanın gitmiyoruz.

abdullah öcalan orospu çocuğudur

Aynı zamanda katil orospu çocuğudur.

camilerin ekonomiye katkısı

Camiler ekonomiye katkı sağlamaz . ibadet yeridir. Dünyevi bir icraat yapılmaz orada. Dolayısıyla ekonomiye katkı amacı da güdülmez. Bu başlıkları açanlara ilber hocanın ağzından ya bu ne cahillik kardeşim böyle demek istiyorum.

imamoğlu nun tek başına alışveriş yapması

Normal olan şeyleri sanki çok marifet gibi sunuyorsunuz ya . Ben de buna ayar oluyorum . Ulan başka başka ülkelerde Cumhurbaşkanı otobüsle gidiyor her yere .
Bi zahmet belediye başkanı da tek başına gitsin. Bir tek bizim ülkeye has bu gibi normal davranışları övmek...

fight kulüp

Ceza yine çok iyi . Hatta Türkiye’de hala en saygı duyduğum isim bu kültürün içindeki ama bu parçada olması ona yakışmadı , Ezhel’in auto tone’suz parçalarını severim , kalemi iyi bu parçada da beğendim . Killa’yı çoğu beğenmemiş de ben beğendim. Kafiye için bazen nakaratta yaptığı yapılabilir . Çok sık yapmadığı için gözüme batmadı. Ben Fero’yu sevmem Türkçe Rap’in ruhuna ters işler yapıyor .
Şarkının ismi çok garip yarı ingilizce yarı Türkçe buna anlam veremedim.

anın görüntüsü

görsel
Günaydın , güne puanım 9

anın görüntüsü

görsel

mercedes e 200

Şuan bindiğim araçtır. Konfor ve zerafet bu araçta vücut bulmuştur.
görsel

peygamberler yalancı mıdır şizofren mi

Alalım bu ibneyi bunu yazan arkadaş şizofren.

kendi egosunu tatmin için hayvanlara eziyet etmek

Sırf sahilde köpekle gezip kendini elit göstermek için köpeğe tasma takmak suretiyle onu yanında gezdirmek eziyetin kralıdır. Sen istediğin Zaman onu alıp çıkıyorsun da gel bakalım hayvan bunu istiyor mu ? Özgürlük naraları atanlar, hayvanların özgürlüğü sizi ilgilendirmiyor mu ? Şayet ilgilendirmiyorsa sizin kadar bencil insanlar bu dünya için aşırı zararlı.
Yok ben eziyet etmiyorum besliyorum falan ayaklarını geçin. Bir hayvanı evcilleştirdiğiniz anda ona eziyet etmiş olursunuz.
Çok sevmek istiyorsan sokaklar hayvanlarla dolu sokaktakini sev. Ama o işinize gelmez değil mi ? Onu instagrama atıp elit takılamazsınız , doğruya .
Hayvanat bahçeleri bile insanların saçma EGO’larını tatmin için gittiği bir yer. Sen doğal ortamdan uzaklaştın ve hayvanları göremiyorsan burada hayvanların ne suçu var .
Sonuç : Hayvan beslemeyin , satın almayın ve hayvanat bahçelerine gitmeyin !
Onlar zaten doğada çok mutlu.

merih demiral

Biraz izledim kaliteli futbolcuymuş fener niye kaptırmış anlam veremedim.

netflix dizilerindeki eşcinsellik

En son la casa de papel’de rastladığım olaydır.
iğrenç bir şey amk . Bunu normal gibi pazarlamaları daha iğrenç.
2 yıldır hollywood yapımlarında da bu tür olaylara rastlıyoruz. Dünyayı yönetenler Dünya nüfusundan hoşnut değil . Ve beyaz perdeyi de iyi kullanıyorlar . Bilinçli bir birey değilseniz bu algıyı normal karşılarsınız ki z kuşağının bu bilinçte olduğunu düşünmüyorum . Bu yüzden LGBT’ci sapıklar ülkemizde ve Dünyada ciddi şekilde artacak. Ve işin garibi bu sapıklığı özgürlük ve kişi hakları adına dillendirip yapıyorlar. Ülkemizin bu gibi kurum , kuruluş ve oluşumlara izin vermemesi ve bu işe ciddi kafa yorması gerekiyor. Yoksa çok karanlık günler bizi bekliyor olacak!!!