bugün

Üzüntü verici bir durum. 2011'den beri bu ortamdayım, daha bi kızla barok mimari konuşamadık. Patlasın bu emlak balonu.
Ne konusacagim amk gider sirkeci ve pera da sokak ve caddeleri beraber gezerim daha iyi.
Müteahhit değilsen boş bir konuşma olacak entelliktir.
çünkü herkes bilir ki sözlük kızları le cobrusier, ludwig von mises tarzı modern mimari sever.
modern mimarlık tarihinden konuşmak isteyene dm kutumuz her zaman açık. Lakin herkesle barok mimarisini konuşmam. Gotik de öyle. Herkes haddini bilsin, övvet.
iyiden iyiye hissedilen durum.
Rokoko ya da gotik mimari konularıyla ilgileniyordur, barok mimariyi sıkıcı buluyordur belki de.
Bunu, Meslektaşlarıyla konuşuyordur, sözlükte neden konuşsun ki?
iki nefes almaya geliyordur, rahat bırakın onu!
Normaldir..kimse piç mimar sevmez..
Bir kız tüm arzularını tatmin edip, geriye seninle barok mimari sohbet etme ihtiyacı kaldığında , sana mesaj atıp muhteşem bir barok mimari sohbetine susadım diyerek sana mesaj atacaktır. az daha sabır..
Buyur gel aslanım. Rönesans'tan, Neoklasik ressamlardan girer mitolojiden çıkarım da sen çatısı damlayan kerpiç evde otururken nasıl sağlıklı bir konuşma gerçekleştireceğiz bilmiyorum. Rokoko denince aklınıza nakış örnekleri gelecek kadar cahilsiniz...

Ufff bıktım şu sözlükteki fakir varoşlardan. Artık şuraya maddi durum filtresi gelmesi lazım...
Aklıma geldikçe beni hüzünlere boğan, koşa koşa yatağa yüz üstü ağlayıp tepine tepine ağlamama sebep olan durumsallı sorunsal.
Sözlükte barok mimarisi konuşacak erkek vardı da kızlar konuşmadı. Kaynak göster desek metal boruya atılan kaynağı gösterecek insanlar bunu mu tartışıyor cidden?
işte intiharların gerçek sebebi !..
Barok mimarisi değil de şöyle hukuk felsefesi sistematiğinde Güncel anayasal tartışmalar yapamamak daha kötü...hani şöyle konuyu google a yazınca ilk çıkacak bilgilerle biliyormuş gibi entry girilemeyecek seviyede bir tartışma...
'Rokoko ne ya dondurma markası mı?' Diyen kızla konuşamamaktır aynı zamanda. Heyhat...
oynaşmak varken barok mimariyi napim amk.
Tabi siz her bakımdan yetersiz gördüğünüz kızlarımızın barok mimarisi hakkında söylev vermesini oldukça sıkıcı bulabileceğiniz ve burun kıvırabileceğiniz için kızlarımız bu konulara girişkah yapamıyor olabilirler

imla: bihter kitap Ayracı koleksiyoncusu ziyagil.

Edit: girizkah
Error vereceksin ayraç sever bayan sakin ol. Neden barok mimarisi anlatsana biraz kızı baroktan mi tavlamayı düşünüyorsun.