bugün

Sınava gidiyor.
ofiste takılıyor.
ofiste vakit öldürüyor, kararsız ne aradığını ne istediğini bilmiyor.
Wc de siciyor.
ders bekliyor ders.
simit ve çay eşliğinde düşüncelere dalıp gidiyorum.
gece çalışmış bir insan için kahvaltı daha sonrada uyku zamanı..
Vizeyi ertelemek için hastahanede rapor almaya çalışıyor. *
ygs lys çalışmaktan ciğerim. soldu palme cozuyorum zoruna mi gidiyor bütün orospu çocukları beni mi buluor nabi avci götumüzü çok güzel mikiyor.
kendime gülüyorum. demin çekmecemdeki tansiyon ilacı kutusundan bir hap alacağım yerde sehven çekmecedeki sigara paketinden bir dal alıp ağzıma götürdüm ve bir süre öyle bekledim.
kahvaltıyı yaptım oraleti içtim işe başlayabilmek için birinin dürtmsini bekliyorum.
şirkette trafik cezalarıyla uğraşıyor. hepsinin maaşından kessem kimse bu ay maaş alamaz.
Telefondan entry giriyor.
yemekten geldim bi ağırlık çöktü.
Sözlükte entry girecek ilginç başlık arıyorum.
akşam yemeğinin ardından nehir boyunda kahve keyfi yapmakta olsam bile birazdan bay johnnie walker ile buluşmak için tekel bayisine gideceğim.
ofiste mesai bitsin diye bekliyorum, vakit geçsin diye de sözlükte takılıyom.
Markete gidecek evi temizliyor bir yandan.
Sol elin isyanı, statik dersinde amfinin en arkasında telefonda takılıyor. yavşak az dersi dinlese olmaz zaten.
artık yavaş yavaş bitmek üzere olan haftanın son dakikalarını sayıyorum.
yemeğin ocakta ısınmasını beklerken sözlükte geziniyorum. başka ne yapılır ki iklimini dürttüğüm memlekette, hava sabahtan beri kapkaranlık.
Calisiyorum. Yanimdaki kiz konustugu kisiye sinirlenince gulmeden duramıyorum. Bunu gördükçe daha da sinirleniyor. Kahkaha attim en son baktim o da gulmeye başladı.
Sonra gene sinirlendi.
Boyle kisir bi döngü.
bu entry yi giriyor.
Yayla evlinde şarap içmeye hazırlanıyor.
mandalina yiyorum.