entry'ler (152)

twitch yayıncılık

amatörlerin sabırla beklemesini gerektiren zahmetli bir uygulamadır.

düşünceli insan düşünceleri

elveda düşüncelerim diyemedigim her zaman yorgun gezmeme neden olan düşüncelerdir.

düşünceli insan düşünceleri

herseyi düşünen düşüncelerini bile düşünen düşünceleri yorgun düşünceli insandır.

sevdiğini korkmadan söyleyen erkek

adam gibi adam duygularını olgun bi insan gibi akktarabilen erkek sonuçlarına katlanabilicek erkektir.

sözlükte aşık olunacak erkek aramak

çok doğru yere gelmiş buranın %98 nüfusu erkek o yüzden bol bol seçebilir.

bugün ne pişireyim sana

Cebinde parası olan ya da evinde yemeği olan öğrencinin arkadaşına sorduğu sorudur.

ehli sünnet tv amaçları

gerçekten bu kadar yobaz ve geri bir düşünce sistemini nasıl oluyor da körü körüne kabul ediyorlar anlamıyorum.

öğretmenler günü

hatemoğlundan gömlek aldık anasını satıyım 80 lira patladı böyle bi öğretmen sevgisi olamaz.

erkek yazarların hayalindeki kadın modeli

benimle birlikte sigara yakmasını benimle birlikte yaşamasını kafa yapımızın uyuşmasını ben yokken beni arzulamasını beni her zaman yanında görmek istemesini isterim belki fiziksel değil ama kişilik özellikleri de model olur.

arı türkçecilik

bence bi milleti millet yapan şey dildir yaşanmışlıklar geçmiş kültürlerimizden gelen değişiklikler yöresellikler çok iyidir ama sınır dışından gelen bilgiler biraz bizim dilimi yozlaştırırız bizi benliğimizden alır ama bunları artık değiştirmek biraz zordur çünkü çevremizde kullanılan bu kadar bilginin bi anda değiştirilmesi çok zordur hatta imkansız denecek kadar azdır hergün internette olsun kitaplardan olsun yabancı terimlerle iç içeyiz bu kadar insan bi anda bu bilgilerden dönerse belkide milletimiz çökme noktasına kadar gelebilir kabul edilmeyebilir.

elemetlere türkçe isim önerileri

ya bunlar bizim kafamızda bu şekilde oluşturuldukları için türkçe isim ver diyince bi anda mal oluruz ama yinede yunanca latince falan adlarından türkçeye çevripi bazı eklerle güzel bi hale getirilebilir ama evrensel olan bu element isimleri bu saatten sonra değiştirilmesi mümkün değildir.

ben bu yazıyı sana yazdım

seni çok sevmiştim sen neden bana böyle yaptın hayatım leyla.

fiziği tekerleme gibi öğrenen insanlar

fizik ezber işi değil konu anlatımı ile birlikte soru çözümü ile pekiştirilebilecek derstir genelde formuller birbirinden türeği için işin mantığını kendinize uygun yollarla öğretebilirseniz bu işi yapabilirsiniz tabi doğarken öğrenmiyoruz öğretmenlerimiz öğrenci metodlarıyla bunları bize kavratmak zorundadır.

hayattaki en acımasız gerçek

sevdiğiniz ve çok iyi tanıdğınız bazı insanların bi anda değiştiğine şahit olmak ya da kişilik olarak tanıyamadığınız insanı sevip ve ne kadar kötü bi yolda olduğunu ona söyleyememektir.

en iyi barış manço şarkısı

küçüklüğüm de dinlediğim gülpembe favorimdi ama biraz daha kafa yapısı oturunca dönence olarak görmeye başladım.

gelmiş geçmiş en iyi türk dizisi

ciddi anlamda ahmet kural bu ülkede çok kaliteli diziler çekiyor ama türkiye gibi bi ülkede sanatsal olayların önü kapatılması öngörülebilir kardeş payı ve işler güçler zamanın ötesinde çok kaliteli dizilerdir.

clash of clans oynayan yazarlar

Kafa dağıtıcı ama çok fazla oynayınca zamana dayalı bi oyun olduğu için gerçekten fazlasıyla sıkabiliyor oyun başı sıkılmaya dayanıp ilerleyen levellerde çok zevkli olan bi oyun.

sarı saçlı siyah kaşlı türk kızı

babası türk annesi rus olma olasığı yüksek şansız insan evladı hayata bir sıfır yenik başlamanın verdiği hazla ona bu hayatta başarılar diyorum.

sözlük yazarlarının rol almak istediği filmler

ben supernatural da şahsen rol almak isterdim hergün bira içip doğaüstü yaratık avlamak gayet rahatlatıcı ve .

çölde lazım olan şeyler

su telefon yemek bence tercih edilmesi gerekenler.