bugün

görsel
Okula kar yağmış bugün.

görsel
görsel
görsel
Kaunos Antik kenti, dalyan
görsel
Apollo'nun oğlu olan Karya Kralı Miletos'un ikizleri olur. ikizlerden erkek olanına Kaunos, kıza ise Byblis adı verilir. ikiz kardeşler birlikte büyürler. Ancak büyüme süreci içinde birbirlerine aşık olurlar. Gizli aşk, ikisinin birlikteliğinden bebekleri doğunca ortaya çıkar.Bu duruma çok kızan kral, oğlunu ülkesinden kovar. Kralın oğlu olan Kaunos da, oradan kendisini sevenlerle birlikte ayrılarak giderler. Lidya sınırındaki, şimdiki Çandır köyü sınırları içinde ve Dalyan Kanalı kıyısında yer alan kendi adını taşıyan Kaunos Antik Kenti'ni kurar.Kaunos'un Kız kardeşi Byblis'e gelince; işte orası oldukça hüzünlüdür.Gördüğü hakaretlere ve sevdiğinden ve aynı zamanda da kardeşi olan Kaunos'dan ayrı kalmaya çok üzülen Byblis, pınarları kuruyuncaya kadar sürekli gözyaşı döker. En sonunda da bir kayadan atlayarak canına kıyar. Efsaneye göre, Dalyan'da bir labirenti andıran Dalyan Kanalları Byblis'in gözlerinden akan yaşlardan oluşmuştur.
görsel
görsel
atın beni tekrar buraya.
görsel

böyle yerlerin acemi fotoğraflarını instagram fotoğraflarına yeğlerim. kolezyumu ilk gördüğüm an.
görsel
Yazdan kalan..
(img:#160597
görsel
Hataydayım baygınlıktan yeni kalktım.
Çok lezzetli ama öldüm az önce, geri geldim.
görsel
Life always find a way- yasam daima bir yolunu bulur.
görsel

Köydeki bahçemizde elma toplarken öldüğünü farkettiğim bir kuş.
(img:#1606287)
Kapadokya sokaklarında...
görsel
Didim'de bir kış sabahı
görsel
Havalar soğuk, insanlar daha soğuk ...
görsel
görsel

barselona. temmuz, 2017
Toprak, insanı kendine çekiyor.

görsel
görsel

Ben çekmedim. Kim çektiyse güzel fotoğraf.
Burada paylaşılan fotoğraflar da çok kaliteli, çeken arkadaşlara şükranlarımı sunuyorum.
görsel
görsel
Vladivostok geceleri.

Lan niye eksileyip duruyonuzm basbaya kendi cektigim fotograf iste amk.
görsel

Akyaka.. Aralık ayında saat sabahın 9 unda.
görsel

Bizim buralarda gün batımı..
görsel
güncel Önemli Başlıklar