bugün

entry'ler (62)

güne bir gerçek bırak

Sevginin gücü,güce olan sevgiyi yendiginde,dünya barışı tanıyacaktır.

kadın

Benim gozumde ikinci yaratıcı. 9 ay boyunca karninda bir mucizeyi geliştirip daha sonra dünyaya salıyorsun.kesinlikle muhteşem bir şey.

ramazan ayına sövmek

Gerçekten inanmayan insanlar oruc tutmasınlar.tutmayinca da sövmeye gerek kalmaz.bu başkalarıyla ilgili değil kendinizle ilgili bir şey.

demet evgar

Çok farklı bir güzelliği olan kadın. Ayrica Girdiği her rolün hakkını veren oyuncudur.onu çok eskiden beri tanirim ve Her zaman egzotik gelmiştir bana.

anın görüntüsü

görsel

anın görüntüsü

görsel

frida kahlo

Ressam şair kadın.kadinlara dayatılan güzellik anlayışının dışında kalmış ve bu icra ettiği sanatın önüne geçmiştir.

pokemon

Japon çizgi filmiiydi.
Pikaçu herkesin favorisi iken benim favorim barbazardi. Çocukluğumuza dair en güzel şeylerden biriydi.

anın görüntüsü

Güneş çok yakıyor diye eşine kıyamayıp üzerine şemsiye koydu. yaşları 60 ve üzeri
Sevgi isteböyle bir şey.
görsel

akbank

Kırmızı ile özdeşleşmiş banka.tuhaf olan ise kırmızı rengin korku manasına gelmesi.

anın görüntüsü

Tonbiliktobilik.
görsel

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Daha yeni 4 yaşına basan yegenim ilk adımlarını attığı videoyu izledi ve "keşke çocuk olsaydim " dedi.biz orda iptal .

kurye hizmeti

Son dönemlerde bir şiddet türü gibi cıvıdılar. Musterinin yemegine tüküren mi dersin eve gittikleri musteriyi dövmek mi dersin.

en son alınan kitap

Kuyucaklı yusuf .

anın görüntüsü

görsel

çocukken okunmuş unutulmaz kitaplar

Samipaşazade sezainin sergüzeşt romanı.

konfüçyüs

Çinli büyük düşünür. Filozof demek haksızlık olur.cok yönlü düşünürlerdendir.

yks

Ygs ve lys'nin isim değiştirmiş hali. Sistem degismedikce ismin değişmesi bir anlam ifade etmiyor.

anın görüntüsü

Portre gibi ekinoks.
görsel

kız kavgası

Izlemesi keyifli olan kavgadır. Ama yine de iki kadının umursizca sokakta saç başa girmesi hoş bir görüntü değildir.