bugün

hala hoop tereyağlı ballı ekmek.

neden bilmiyorum, bunu söylemek istedim...
söyledim de ne oldu herkes kendi bildiğini okudu.
körün gözü açılınca, ilk elindeki bastonunu kırarmış.
komşu kız arkadaşını getirmiş belli. akşama inleyip durucak, duvar da incecik.

birazdan da (bkz: şabat günü) başlıyor.

tv nin sesini açiim bari duymamak için.
Her şey üstüne üstüne mi gelir evet her şey üstüne üstüne gelir. Kafam nerde?

Havalar çok sıcak. Kötü. Sabahın yedisindrki güneş öğlen on ikisini aratmıyor.
Bir arı hiçbir zaman bir sineğe balın boktan daha özel ve eşsiz olduğunu söylemekle yorulmaz.
kendimizle barışık olmak çok güzel bir şey. zaman geçiyor dün 13 mayıstı bugün 14 mayıs. Zamanın değerini bilelim, geçmişte yapmadıklarımızdan pişmanlık duymayalım. kötülük yapmayalım ve mutlu bir şekilde hayatımızı yaşayalım.
seni çok seviyorum be adam.
Müslümanlığa, başörtüsüne ve dine karşı açılan başlıklar hele ki altındaki entryler çok zoraki ve komik. Artık yemiyor başka konular mı bulsanız acabaaa!! Valla her gün aynı yemek yenmiyor siz hâlâ aynı başlıkları hortlatmaktan bıkmadınız. işsizlik bu olsa gerek. Yorumsuz sunuz.
eylemsizlik çözüm değildir. ilk eylem kendini tanımak olmalıdır.
2019 dayken bulunduğum o yıldan nefret ederdim, şimdi özlediğimi fark ettim.
Of. Gitmek istiyorum.
bu saatler o kadar zor ki anlatabileceğim tek kelime yok.
Ne olduğunu neden olduğunu anlamadığım şekilde sanki adam öldürmüşüm gibi 10 gün yazma yasağı aldım.
Şurda her gün birbirine küfredenler varken, saçma sapan başlıklar atan tipler at koştururken hem de.
Bunu yaptıran lağım fareleri hesabı kısa süre içinde sildirecektir. Aha şuraya yazdım.

O güne kadar eğlencemize bakacağız. Yapmasak da yaptı derler. O yüzden mecbur yapıcaz asdadf!
görsel
Dün akşam mutfağı toparlıyorum. oğlumda masada roblox oynuyor ve oyun iyiden iyiye sinirlerini bozdu. musluğun sesinden rahatsız olduğunu söylemeye başladı (musluğun sesi yüzünden oyunda yanıyormuş...) . tartıştık ve bana hakaret olarak "psikolocik anne" dedi.
çok zoruma gitti. bu kelimeyi seçmesinin elbette bir nedeni vardı. yaşına rağmen akıl hastası olduğumu kavramış; sonuçta psikiyatrada onunla gidiyoruz. neyse kısaca çok ama çok zoruma gitti. bugün bunu söyleyen ergenliğinde neler söylemez?
her başa dönüşlerimde kendimi burada buluyorum. ben buraya mı aitim, yoksa kendimi olduğumdan başka biri gibi gösterdiği için mi buraya geri dönüşlerim.. her neyse merhabalar, yine buradayım.. eksikliğim hissedilmez, hiç hissedilmedi yine de döndüm bilin istedim.
anlamaktan yoruldum.
insanların sözlerinde durmamaları kadar iğrenç bir şey yok.
dermanımın konuşmakta, dertleşmekte, paylaşmakta, bir uğraş içinde olmakta veya herhangi bir surette bir başkasında olmadığını bilmek çok boğucu bir his. konuşsam tesiri yok sussam aslında gönül razı, yazsam kimsenin sikinde değil benim de değil.
Boğaların ve yengeçlerin iyi anlaştığını kim söylüyorsa hayır; yok öyle bir şey.
Neden?
içimdeki bu gereksiz öfkenin kaynağı ne? Neden bu kadar tahammülsüz ve sinirliyim? Neden bazen kendim bile farkında olmama rağmen gereksiz şeylere gereksiz tepkiler veriyorum? Kendimden yoruldum. kendi kendimi çekemiyorum.
Çok yorgunum.
Konusturmayin beni aq.
bu saçma sapan sözlükte çaylak olmaktan nefret ediyorum cidden.
Neden oynadın benimle be allahsız kadın. Bir hafta öncesine kadar hayatımı seninle birleştirmek istiyorum diyen kadın sen, birden nasıl gittin? 7 hafta olmuş. Dün saydım. Eski girişlerinden tek farkı bir daha kapıyı açmayacak olmam.

Ah vicdansız kadın. Beni de yaktın kendini de.