bugün

ne yapmak istediğinizi anlamanın yarısı, harekete geçmeden önce nelerden vazgeçmeniz gerektiğini bilmekten geçer.

sidney howard.
seçim ikinci tura kalacak kesin! inşaallah kalmaz da devlete, millete külfet olmaz diyecem ama nafile, kesin ikinci tura kalacak ve girdiğim iddialardan bayağı bir para kazanacam!
görsel
görsel
görsel
görsel
Ramazan ayı boyunca her akşam iftardan sonra spor sınavı için hazırlık yapan kardeşime başarılar dilerim. Onu Kıbrıs'a yolcu ettik. Umarım başarılı olur. askerlik yoklamasında karşılaştığımız Mehmet Özyaya da başarılar dilerim, o da çok çalışmış. ikisine de başarılar...
ilk defa bir şeyi “ya denk gelir de okursa” diye yazmaya cesaret edemiyorum. Hani derler ya ‘dilimin ucunda’ aynı öyle bir his.
Arkadaş baslicam seçiminden ya. Vakit geldi ben hala ne yapacagima karar veremedim. Hiç bu kadar kararsız kalmamistim Boş aticam o olacak.
Yemin ederim ağladım bu güzelliğe.
https://youtu.be/gT2nC7vWmq4
şu seçim olsa bitse de duran bekleyen bütün işler çözülse.
Almanlar dünya kupasına katıldı e biz niye katılmış sayılmadık?
Unutma...

Bi nefeslik mesafedir dunya ile ahiret arasi.
AĞACIN ÜZERiNE ÇIKMAK iSTiYORSAN,
HEDEFiN YILDIZLAR OLMALIDIR.
Bi bey var yazıştığım. Öyle sevgili olma yolunda değiliz ama standart arkadaşlık ilişkisi de değil aramızdaki.

Sürekli bana güzelim diye hitap ediyor. Çok nazik, çok olgun, kadın erkek ilişkilerini gayet iyi analiz ediyor bu konuda sığ değil, çok terbiyeli, entelektüel gibi duruyor ama ilgili ve bilgili olduğu alanlara vakıf değilim şu an.

Güzelim yazdıkça gülümsetiyor beni. Böyle nazik ama pısırık olmayan beyler favorim.

Tek sıkıntı konuşacak konumuz olmuyor bazen. Bir de aramızdaki tensel çekim yegane kriterlerimden biri, bunu test etmeyi bekliyorum.
Şimdi öyle bir noktadayım ki tüm limanlar yandı. Kimini ben yaktım ve asla pişman değilim kimisi de kendi kendini yaktı şimdi biraz uzak ama tek bir yer var gidebileceğim yoldayım ama ne kadar mesafem kaldı emin değilim belki yolda bile değilim ve eğer ona da ulaşamaz, rahata eremezsem b*ku yedim sanırım.
iki ucu boklu değnek sevgili sözlük. Bir yandan işimde terfi aldım ama bir yandanda işimi ve evimi bırakacak bir karar verme aşamasındayım. Ne yapsam asla bilemiyorum.
Messiciler bi sussun artık.
şarkı.
söylemek istiyorum.
Keşke ağzımın ayakları olsa kalkıp lavaboya gitse ve dişlerimi fırçalasa. Sonra da Gelse yerine otursa.
5,5 saat rötarli ist-ant uçuşu, 1 büyük bavul, 2 dolu dolu sirt çantası, laptop, elektro, amfi.. geç taşımayı, bunları havaalanından geçirmesi bile başlı başina bir izdirap..

Üstüne 2 saatlik uyku, sabahtan bir büt..

Ve de yetmezmiş gibi Otogarda bir başıma kaldım. Şansa otobüs gelir de giderim diye bekliyorum.. kara trene bağladılar, duydum ki gelmez imiş.

ulan orospu çocuğu hayat, öyle berbat bir yılın sonuna lütuf mü ediyorsun bana bunları..
Genelde boğazda kalıverir. Oteye geçemez.
(bkz: imam hatipler kapatılsın)
Yavşamadığın kız kalmadı. Ne karaktersizmişsin!
Hafif kafamın güzel olmasının hoşluğu var üzerimde.
Günlerdir bana uğramayan uyku,bu gece göz kapaklarıma fazlasıyla ağırlığını koydu Ama Hala saçma sapan bir şekilde uyumamak için direniyorum.
Bir yandan da şu vazgeçemediğim kaçışların,eve kapanışlarımın gittikçe bana iyi gelişini farkederken,bunu nereye kadar devam ettireceğimi düşünmeden edemiyorum.
Neyse..aynı şeyleri zırvalamaya başladım yine,geçelim bunları.
Şu an bana eşlik eden bu güzel şeyi sessizce buraya bırakıp,Geceyi kapatıyorum artık.

https://m.youtube.com/watch?v=jQcBwE6j09U
oylar muharrem ince'ye.
Bir film önermek istiyorum.ben de tavsiye üzerine izledim.film çok etkileyici.bununla beraber rahatsız edici bir tarafı da var.yani inandığınız şeyleri ciddi derecede sorgulatacak bir film.neyse ben önereyim isterseniz izlersiniz.filmin adı pk.belki izleyen vardır ben daha yeni izlediğim için halâ etkisindeyken önermek istedim.
(bkz: imam hatipler kapatılsın)
Okuldaki en manyak hocam bir sene sonra bana nbr kız diye mesaj atmis.cildirayaziyorum ulan.