bugün

Mutsuz olmaya bünyem alıştı sanıyordum. Hızlı atlatabiliyorum sanıyordum. Atlatabilmiş olsaydım en ufak olumsuzlukta geçip giden mutsuzlukları anımsayıp dibe düşmezdim. Atlatabilmiş olsaydım hatırlanacak değerde, akla gelicek nitelikte olmazlardı. Zihnim Bir zincir gibi kontrolsüz şekilde bütün olumsuzlukları kendiliğinden meydana getiriyor ve bunu yönetemiyorum.
Demin bir müşterimi ağırladım.
Bir iş bağladım offf çerezzz.

Eee bakın işte sadece kadınlara yürümüyorum iş de yapıyorum Ahshdhs.
Geçmiş yok, şimdi var, gelecek yok, böyle dönüp durur.
bugün, kuaförde tıraş olurken gerçekten gereksiz ve önemsiz biri için saçlarımı ağarttığımı farkettim. bildiğin saçlar açık renkli, beyaz dj la. 20li yaslarimin başlarındayım.
Hepimiz çok mutsuzuz sadece burada anonim takılıp mutsuzluğumuzu unutuyoruz.
Mutsuzluk, yalnızlık, umutsuzluk vb. Bir sürü his var içimde sanki kussam rahatlayacağım. Midem bulanıyor ama kusamıyorum.
" Seni kaybetmeye razı olan biri için savaşmayı bırak."

Öylesine denk geldiğim videonun mesajı buydu. Boğazıma yumruk gibi oturdu, teşekkürler.
nisan başında denize girdim, mayıs başında üşümemek için kapıyı örttüm..

olm ankara, sen bir garip bozkırsın, neyine a. k. senin yağmur, fırtına...
Vazgeçilmiş şeylerdir çoğu. Ne de olsa ya anlaşılmıyor ya da anlaşılmak istenmiyor. Hiç uğraşmam artık, sadece yazarım.
Kız, ben yalnızım canım sıkılıyor, bir gün görüşelim dedi dedi, ayarladım arkadaşlarımla tanıştırdım.

Yıllarca konuşmamış gibi nefes almadan konuşuyor. Çenenin bağına tüküreyim kadın.
bugün öğlen ben durakta dolmuş beklerken velet picin biri kafasını transitin camından uzatıp tükürdü. arkandan da yakalayamadım. eğer seni ve o arabayı süreni yakalarsam ikinizin de belasını bir tarafınıza sokacağım.
yetiştirdiğiniz o aptal çocukların da sizin de amk.
Dininden bu kadar eminsen, benim inanmamam, seni neden bu kadar rahatsız ediyor.