bugün

(bkz: antisosyal kişilik bozukluğu)
takıntılardır.

örneğin; vize veya final haftası televizyonun bulunduğu ortamda sesi sonuna kadar kısılsada * ders çalışamamak. belki de bahane aramak.
ne kadar psikolojik bilmiyorum ama hiperaktivite var. Bir de ikizler burcundan kaynaklı aşırı dengesizlik.
2 aydır evden çıkmaya korkmak.
Gereksiz şeyleri takıntı haline getirmek.
Obsesif kompulsif bozukluk , bipolar bozuluk, histeri, panik atak. Yeterli sanırım.
temizlik, düzen ve sürekli başa alma gibi takıntılarımın olması kahretsin ki.. tabi değişken ve kararsız olmamı es geçmemeliyim.. bir de aşırı hassasım her konuda. gider bu böyle...*
3. derece şizofreni oldu ilk teşhisim sonra doktor hata yaptık dedi çoğul kişilik teşhisi koydu. O unutulunca depresyon dendi, sonra duygu-durum bozukluğu dendi, bi ara borderline dediler. Tabi onlar hap verdikçe biz kafayı bulduk hobaaa (bkz: yasal ecstasy)* *
insanlara gereğinden fazla değer vermek, çok fazla alttan almak ve herkesi kendisi gibi sanmak.
gözümün önünde herhangi bir kitabın bir bölümü veya kapağı kıvrılınca, uçlu kalem arkası silgiler kullanılınca, defter düzenine aykırı bir şey yazılınca kendimi kaybediyorum sözlük.

bir de şizofreni başlangıcından şüpheleniyorum kendimce. durup dururken duyulan çıtırtılar patırtılar, görülen rüyayı gerçek yaşama uyarlama ve tam olarak ayrımına varamama durumları vs..
asosyal olmak bir hastalıksa, ki bence hastalık budur efendim. evet ben hastayım.
Annemiz bizi 3 kere atıp 2 kere tuttu .
sivrisineklerin poposuna iğne batırıp emdiği kanı g.tünden getirmeyi seviyorum. sırf bu yüzden mi bilmem bi adam var sürekli onla konuşturuluyorum. her haltımı öğrendi ibne tek kelime ettiği yok anlıyorum diyor sadece de işte ben o adamı öldürcem tek sounum bu.
liseden kalma psikoloji kitabını araştırdım baktım bana en çok uyan şizofren. evet ya ben şizofrenim kesin.
narkolepsi sendromu.
Sosyal Fobi.
eskiyen eşyaları atamıyorum arkadaş, öyle olunca evde bana oturcak yer kalmıyor.
masada da aynı sorun. kağıtların hangisi değerli hangisi işe yaramaz seçmek yerine hiçbirini atmıyoum, üstüste koyup yere bırakıyorum.

adı da vardı bu hastalığın ama bilemedim.
panikatak

3 aydan biraz fazla süredir tedavi görmekteyim. (bkz: eslorex) (bkz: ssri) ilaçların düzenli kullanımı çok iyi geliyor.
Farklı ve en iyi olma cabası içerisindeydim. Artık normalim bir arkadasım sayesinde. Hayatımı değiştirdi.
bir metrobüs söğütlü çeşmeden harekete 4 yazarla yola çıkmıştır. yazarların 3ü ayakta iken, diğeri kitap okumaktadır. kitap okuyan yazar kişilik seviye puanı kazandığına göre, metrobüs içersinde horozun ne işi vardır? var mıdır? varsa kaç tanedir? ayaktaki yazarların horozla ilgisi, vildan hanıma selam söylemek gibi midir? patso yenir mi? ticket geçer mi?
x= değişkenlere bağlı olarak y ve z ile doğru orantılı, q ile zıt gitmektedir*.
hayatın en kritik anlarında şeytanın yüzüme gülerek belirmesi ve ağzıma sıçmasıdır.
insanların bana karşı kurdukları cümlelerde gizli anlamlar aramak.
sözlük yazarlarında bipolar bozukluk sıkça rastlanır.
kendimden biliyorum
rumuz: 1 kişiyle genelleme yapabilen adam.
çıktığım merdivenleri her zaman sayarım.
kendini teflon sanmak.