bugün

erken boşalma problemim var. zorlasam neredeyse kalkar kalkmaz boşalacak kadar. karşı cinsi mağdur etmemek için 2, 3, 4 atağa kalkmaya çalışıyorum mecbur her seferinde biraz daha geç boşaldığım için.
Kızların gerçek yüzünü gördükten sonra onlardan nefret etmeye başladım.
bu kakaolu, muzlu, çilekli sütler var ya, 32 yaşındayım ve ben bunlara bayılıyorum. günde en az 2-3 kutu içiyorum. ve ne zaman markete gitsem bunları kasadan geçirirken utanıyorum lan. çoluğun çocuğun rızkını yiyormuşum gibi geliyor.
Sözlüğün eski tadının kalmaması.
Son zamana bıraktım çalışmayı. Şimdi neye çalışmam gerektiğini tam bilmeden debelenip duruyorum. Hayat bazen çok zor.
Uzun süredir kavuşmak istediğimiz insana sonunda kavuştuğumuzda hayal kırıklığına uğruyoruz. Çünkü değişmiş oluyor. Ya o, ya biz, ya şartlar... ama hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağını hissetmek en çok can acıtanı.
Arkadaşımın sigara kutusunu, bırakma mücadelesi verdiği için arabanın camından attım. O hala kayboldu sanıyor.
Aslında dünya çok küçük biz gözümüzde büyütüyoz hacu!
Zamanında bir kız için tüm sevdiklerimi arkada bıraktım şimdi ise yapayalnız ve vicdan azabıyla yaşıyorum.
bugün evime mahkeme bildirge zımbırtısı gelmiş.. galiba davalığım.

hayatımın son döneminde belirlediğim standartlarım var. diğer bir deyişle yaşadığım aptallıklardan ötürü delirip, çıldırmamak için önlem aldım denebilir. eğer bir olay, kişi, yiyecek ya da bir hizmet benim koyduğum standartları karşılamıyor ve ben bunun yüzünden sinirlenip strese giriyorsam daha iyisini elde etmek için tamamen kesip atıyorum.

2 ay önce bir internet bağlattım eve. aylık 139 liraya. 10 megabit imiş. delicesine hızlıymış..
geçen haftalarda 3 gün izin almıştım. eve abur cubur stoğumu çakıp ps4, pc, netflix vs bütün gün oynayıp, izleyecektim kendimce. ilk gün çok sıkıntı yaşamasam da ikinci gün neredeyse hiçbir şey yapamayıp bulutlu yağmurlu günde sinirimden denize attım kendimi. üçüncü gün de aynı seyredince telefon açtım. abi dedim, ne internetime bağlanan ps4 ile bir şey izleyebiliyorum (netflix), ne bilgisayarımdan online oyun oynayabiliyorum (cs go ortalama 420 ping) bana yardım edin dedim. adam kem küm edip, kanıtın var mı sorusunu sorunca bekle dedim. ayrıntılı internet bağlantı hızı geçmişimi çıkarıp yanına gittim. modem 24 saatte 19 kez internetten tamamen kopup ortalama 2-3 dakikada bağlanmış. ee diyor, burası kıbrıs.. altyapı zayıf. gözlerimden ateş fışkırdı amk. o zaman ne sikime yazdınız 10 megabiti dedim? madem altyapın yok ben niye aylık 140 lira ödüyorum? ben bu internete eşek gibi çalışıp ödüyorsam hizmetimi isterim, ben yemek yemek isteyen müşteriye ızgaram yok köfteyi pişiremem çiğ yolluyorum diyor muyum dedim? iptal et dedim. taahhütün var diyor. sikerim taahhütü iptal et dedim çıktım geldim. 4 gün sonra çıtı pıtı bi kız deep bey bu ay faturanıza 56 lira yansıyacak ödemenizi önemle rici idiris deyip kapattı telefonu. ulan dakikada 4 mb internet akışına ihtiyaç duyan cs go yu bile oynayamıyorum. arkadaşıma gidip bilgisayarı indirmeye bırakıp bikaç gün sonra gidip alıp izleyeceğimi izleyip oynayacağımı oynuyorum.
tamah etmeyin. karşılığını alamadığınız hiçbir şeye susmayın, boyun eğmeyin. varsın olmasın.

bakalım mahkemede neler olacak.
Yorgunum. Bedeni bir yorgunluk tan cok ruhsal yorgunluk. Insanlara güvenim sıfıra yakın oldu. Değer verdiklerim bir bir dökülmeye başladı. Güven kelimesi anlamını yitirdi. En yakın dostuma dahi artık hicbirseyimi anlatmak istemiyorum. Insan kimseye güvenmeden yaşayabilir mi bilemiyorum.
bir insanın koluna taktığı saatleri bile özleyebiliyormuşuz zamanla.
Tavuk besliyorum.
keşke üniversiteyi başka bir bölümde okusaydım.
bencil pisliğin tekiyim. ewed
Bugün burun aspratörü aldım , gelirken getirmemişim. Burada klimadan ve havadan çok kuruyor burnu oğluşumun.

Burnunda böcek var mı bakalım? Diyorum , hemen inanıyor. Böceklerden korkmayı da bilmiyor zaten. Öğretmedim. Yemediği sürece sorun yok. Örümcekle oynuyor falan çok şirin.
bağlaç konusunda beni uyaranlara tilt oluyorum.
başımda yine keskin bir ağrı evet mide ağrısından doğrulamadığım doğrudur. Psikolojik olmadığını bilsem ilaç içeceğim. ne yana dönsem sancı, ne yana dönsem göz yaşlarıma karşı. kaldıramıyorum be sözlük. bıraksam nefes almayı ama o da kolay değil, ben onu da beceremem diyeceğim ama aslında nefessiz kalmaktan korkuyorum.
Evde okul lafı geçtiğinde kardeşimden linç yesemde okulun bir an önce açılması için gün saydığım doğru.
Tek oyun alanı sokak Olan, o sokaklarda çoğu zaman eve bile uğramadan top koşturan, akşam ezanıyla eve dönen çocuklardan biriydim.
11 yaşındaydım.
Havalar yeni yeni ısınmaya başlamıştı (mart ortasıydı büyük ihtimalle). Yine arkadaşlarımı bekletmemek adına bir çırpıda üstümü değiştirip, uçarcasına mahalleye Geldiğim bir gündü. dansa davet Oynuyorduk (bilen bilir, bir zamanların en popüler oyunlarından biriydi). hoşlandığım çocukta oyundaydı.
Hayatımdaki en güzel anlardan biriydi ama sonra bir şey oldu. Kötü bir şey. ambulans geldi mahalleye Tam da Bizim apartmanın önüne.

"Şenlik dağıldı bir acı yel kaldı bahçede yalnız..."

tüm dostlarım o tarafa baktı,
Keyfim kaçtı,
Gittiler bir bir…

işte o an O ruhsuz, iğrenç kelimeler döküldü ağzımdan. size ne dedim, kimse kim sizi niye ilgilendiriyor bu kadar. istemeden de olsa eşlik ettim onlara. Dedemi gördüm bakkalın önünde , gözleri dolmuştu. utandım çok utandım Kendimden, Söylediklerimden, insanlığımdan... O sözler ancak insanlıktan nasibini almamış birine ait olabilirdi. Ben o yaşta kendimden tiksindim. 

o gün hem babaannemi hem de Kendime olan saygımı yitirdim.
bu aralar garip korkularım var. çözemiyorum.

pislik bişey ya bu.
Bir şeyim yokmuş gibi davranmaya gayret ediyorum ama depresyona sadece bir adım uzaklıktayım. O adımı atmamak için direniyorum.
gece gece uyuyamıyorum neden bilmiyorum canlarım :(
kime aşık olacağınızı seçemezsiniz.
işin kötüsü aşıksınız ya o an her şeyi tamam size hiç kusuru yok.

kendime onu savunuyorum oha ya. bu kadar sevilecek ne sevap işlemiş olabilirsin ki.
Hayatımda hiç aşık olmadım lan.

Yaş oldu 39, şimdiden mezar bakmaya bile başladım.

Lakin şu aşk denilen şeyden hiç olmadım.

Millet aşığım falan diyor aşırı özeniyorum amk.