bugün

Saçmalamadığım ve birlikte saçmalayabildiğimiz güvenilir bir arkadaşım olsun istiyorum.
itiraf ediyorum onu bulabilmek için takip edip sınıfını buldum sonra da listeden adını arattırdım allahtan listedeki ilk erkek oydu ve hemen buldum thanks my god.
Dun geceden oncekinde bir ruya gordum. Bu, benim icin alisilagelmis bir durum degil, gece tam 5 senedir yalan olmasin ruya gordugum bir veya iki kezdir, hadi bilemedin iki elin parmaklarini gecmez ruya gordugum. (Evet herkes ruya gorur bazisi hatirlamaz vsvsvs)
Bu rüya komple biri hakkindaydi, o birini 3,5 senedir filan da görmemistim. Dün son 3 ayda 2. kez ziyaret edip belki 3. kez disari ciktigim bir sehirde ona rastladim.
Konusmadik, kacindik, bence o da beni gördü ama olasi bir tatsizliktan kacinmak adina yolunu degistirdi. Belki de iyi etti bilemiyorum.
Son zamanlarda fazla romantik komedi izlemis olsam gerek, pesinden kosmak istedim. Ama yuzum yoktu, olsaydi da tottos yemezdi, cunku yalniz degildi, yaninda onun icin gunun anlam ve onemi, benim icin tehlike canlari vardi.
Sonra kendi kendime dedim ki, zaten romantik komedilerdeki erkekler gercek degil ki.

Will you remember?

Eleni
Eski Foca
Jeopardize
Capella
Deep
Sapik gibisin
Assaa Mahalle
Sulu Pudingli Pasta
Papatya Cayi
1.74
Hazi buraya osuralim
Sertifika
Yavuz Cetin
Mariza
Anneeeee,bittiiiiii.

Pepperidge Farm Remembers.

Tüm annelerin ve anne olacaklarin anneler gununu kutlarim.
hep zaman geçiriyorum. çoğu zaman kaygıyla ve erteleyerek. sonra bakıyorum geçmişe elimde kalan hiçbir şey yok.
Now, i m at gaziantep universty. Universty nin onunde karı and woman kesmek.
Bir gaflete düşüp 3 hafta önce görücü çağırdım eve. Yan yattı çamura battı derken şimdi geliyorlar ve bunu şimdi söylüyorlar. Bu boyle haber verilecek bir şey mi ya. 10 dk oradayız diye arasaydiniz bari. Isin kötüsü ben gorucuye he dedigime pisman oldum hic icimden gelmiyor. Aileyi de soktuk isin icine hay aklima sokayim ben ya.
Bu bir itiraftır.

Birini çok düşünüyorum.

Birini hep düşünüyorum.

Birini düşünmekten düşünemez haldeyim.

itirafım buydu, evet.

Edit: kim eksiledi bunu şimdi..
Ne yani sırf siz tatmin olun diye kıçımızdan itirafmı uyduralım. Birini düşünüyorum işte evet.. Sen eksi verdin diye vazmı geçeyim düşünmekten pis fakir.

ikinci eksiden sonra gelen edit: pis fakirleeer...
Yazarlardan birine aşık oldum galiba.

Saçma filan gelirdi bana ama ne bileyim. Çok akıllı ya.
Az daha evimi yakacaktim. Verilmis sadakam varmis yemin ediyorum.
tatile okyanusa gitcez ve bu beni çok sevindiriyor. uzak falan ama -1460km falan- her km sine değer.

gircem yüzcem okyanusda, serin serin.....busss gibi...köepk gibi çalışıyorum. bu benim en doğal hakkım.
Sevmediğim birisiyle sırf o mutlu olsun diye çıkıp sonra onun benden sıkılıp ayrılması için aylarca beklemiştim, sırf o üzülmesin diyeydi çünkü değerliydi benim için ama sonra kendisi beni istemediğini söyleyip bi daha suratıma bakmayacağını söylemişti.
(bkz: besle kargayı oysun gözünü)
En son birini sevmemin üzerinden 1 sene geçti, sevilmemin üzerinden kaç yıl geçtiğini bilmiyorum.
Hayat öyle tuhaf ki. Önceleri yalnız olduğun için sövüyorsun her şeye. Ne biliyim ister istemez çabalıyorsyn falan ama sonra her şey anlamsız gelmeye başlıyor. Bu seferde rahat bırakın diyor insan. Gelmeyin yanıma biraz huzur istiyorum diyor. işte ben o evreye geldim. Yalnızlık nedir diyorum. işin gerçeği çevrenizde işe yaramaz insanlar olacağına, yalan söyleyen sizi arkanızdan vuran, kötü anlarınızda yanınızda olmayan insanlar hiç olmasın daha iyi. Yalnız kalın daha iyi. Mutlu olmaya bakalım. Yediğimiz bir yemek bizi mutlu etsin. Her daim mutlu kalın sözlük ahalisi. Hayatı mutsuz geçirerek kendinize zehir etmeyin.
melisi çok seviyorum. nolur gel melis ya yeter artık.
ah be hiç haberin yok...
Şaka maka efkarlı bir şarkı dinlerken adına efkarlanabileceğim bir sevdiğim bile yok şu vakitlerde.
Bu daha çok efkarlandırıyor insanı
Artık umut denen şeyin var olduğunu düşünmüyorum. Yol bitmeyecek.
Çarşambaya kadar ya da çarşamba günü ölmezsem daha da ölmem.
Bazı sırlarımı anlattığıma, bazı insanlardan hoşlandığımı söylediğime, bazı olaylarda sessiz kaldığıma pişmanım sözlük.

Keşke gerektiğinde konuşsam, gerekmediği zamanda da susabilsem. Keşke konuşmadan önce düşünsem. Bu spontanlık benden başka kimseye zarar vermiyor çünkü.
cizdim kendi aklımca hayatın resmini.bir sey bilmezdim aslında karıstırdım tüm renkleri.
bazen ayağıma kadar gelen fırsatları elimin tersiyle itiyorum.
Güzel şeyler bazen bir anda da olur.
insanların beni kullanmasını görüp de yine de ses etmememe ayar oluyorum.kendime baya ayar oluyorum.
Ölmek ne güzel şey.
dün gece sana sarılıp yattım
affet biraz resmin buruştu..