bugün

entry'ler (28)

twitter telefon numarası onaylama

kafayı yicem operatör üstünden twitter bildirim sistemini kapattım bi yerde eklidir diye sonra hesaptan telefon ekleye bastım 45 dakikadır telefonda gram titreşim yok alt tarafı bi kod göndericekler ne yapabilirim bu işlemi bitirebilmek için birisi yardım edebilir mi ?

the eagles hotel california

Muazzam melodilerinin tadından yenmeyeceği bir ritim ziyafetidir.

on birinci nesil

bulunduğum ve nesil sıralamasında dipte olduğumuz nesildir. 12ler gelse de kurtulsak

hayal kırıklığı yaşatan olaylar

16 yaşındaydım lise 3 yazı lise sona geçicem falan yazın canavar gibi ygs çalışmışım işte bi gün arkadaşlarla baskette takılırken onu gördüm en fazla 10 saniye gözgöze gelmişizdir sonra arkadaşlarıma kızı sordum adını soyadını öğrendim arkadaşım vasıtasıyla muhabbeti kurdum konuşmaya başladık 1 ay sonra ilişkimizin adı konmuş ve hayatımın en mutlu günlerine başlamıştım 4 ay olmuştu ilişki başlayalı daha sonra istanbul'a taşındı yine de ayrılmamıştık nasılsa üniversite sınavı var istanbul'da tekrar buluşucaktık. Senenin başlarında 9 günlük kurban bayramı tatili olmuştu o 9 günde güç bela izin alarak istanbul'a onun yanına gitmiştim o Kartal'da oturuyordu bense kuzenimin yanında Pendik'teydim. istanbul'u bilmediğim için daha mahalleden bile çıkınca kaybolacağım korkusuyla ona istanbul'a gelmeden önce demiştim Pendik'e gel buluşalım diye hayallerim vardı ellerini tekrar tutabilmek gibi 8 saat yolu büyük heyecanla gelmiştim ama onun bana geldiğimde cevabı aynen şu oldu ''hiç senin için kalkıp o kadar yolu gelemem.'' Sevdiğime pişman olduğum, hayal kırıklığımın tavan yaptığı andı en azından şu ana kadar yaşadığım..

sözlük yazarlarının ruh halleri

çıkamayacağını bile bile yine de tırmanmaya çalışıyo gibi bir ruh halindeyim şuan..

sözlük yazarlarının itirafları

Sevmediğim birisiyle sırf o mutlu olsun diye çıkıp sonra onun benden sıkılıp ayrılması için aylarca beklemiştim, sırf o üzülmesin diyeydi çünkü değerliydi benim için ama sonra kendisi beni istemediğini söyleyip bi daha suratıma bakmayacağını söylemişti.
(bkz: besle kargayı oysun gözünü)

en sevilen cemal süreya dizeleri

açık çay içerdi hep.
demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş,
öyle derdi.

evde survivor ı yaşamak

Annemin favori uğraşı sanırım. Kendisi yarışıyormuş gibi eforunu bağırarak, desteklediği takım kazanınca da hoplayıp zıplayarak harcıyor ama bence yalnız değildir.

şarkı önerisi

Azap HG - Şiirlerin Dansı.

şiirlerin en can alıcı mısraları

''ben sana uyandım yine,

sen başkalarıyla uyurken..''

edip cansever

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Basit goller yedik..

ilk buluşmada karşı cinsin ilk neresine bakarsınız

dişlerine ve ellerine leş gibi bir diş yapısını mide kaldırmaz.
görsel

ergo proxy 2

Bu platformda da anime izleyen arkadaşlar vardır elbet ergo proxy'nin 2.sezonu için internet tabanlı imza kampanyası gibi bir şey yapılıyor. Yardımcı olursanız sevinirim Ergo Proxy 2 imza Kampanyası

kullanılmayan twitter kullanıcı adları

kullanılmayan farklı, güzel kullanıcı adları.

koca yasli sisko dunya

inanmasa da biraz başkasının inancına saygı olur insanda.

eski nesil olmaktan gurur duyan yazar

En büyük becerisinin daha erken kaydolmak olduğunu yenilerin yüzüne vurup duran topluluk.

bir insan rte gibi bir lideri neden sevmez

Seveni sikerler, sikeni severler mantığı işliyo bunlarda ondan.

7 milyar insana 14 milyar surat

7 milyar insana 14 milyar surat biraz fazla değil mi? Bazı iki yüzlü sersemlerin şu dünyayı terketmesi gerek, huzurlu olabilmesi için..

3 idiots

Müthiş hint danslarıyla akıllarda yer bırakan komedi filmi.

sözlük yazarlarının korkuları

Kalabalık korkusu denen şey iğrenc bişey avmlere tek başıma giremiyorum kalabalık bana saldırıcakmış gibi oluyo sanırım en büyük korkum bu ve nefret de ediyorum.