bugün

Bir yıl önce bugün çok ağlıyordum.
Hiçbir şey hissedemiyorum. Hiçbir şey.
Bunun yüzünden bir çok insanı kırıyorum.
Artık hissedebildiğim günlerime geri dönmek istiyorum.
yabancı bir şehirde çalışıyorum ortamımı bozdum arkadaşım yok çevrem yok nereye kadar böyle gidecek bilmiyorum.
onu senin yüzünden her üzdüğümde hem kendimden hem senden nefret ediyorum. bunu hak etmiyor! allah benim belamı versin!
Silah benim elimde, namlunun gözü kalbinizde. Kurşunun aslı bana kapılmış. Sıkan da benim. Mermi yiyen de benim.
görsel
Sen koca kış hastalanma şimdi şu havada hastalan. Allahım ne olur hemen geçsin Hastalanıp evde yatmak istemiyorum.
Ulan ben acı çekiyorum üstünden çok zaman geçti diyorlar, başka biriyle konuşuyor diyorum olabilir normal diyorlar, nasıl arkadaşsınız siz ya diye bağırmak istiyorum iyice yalnız kalmaktan korkuyorum. Her şarkıyı ona yazan bütün santaçılarda ıslak tuvalet terliğine bassınlar. Nasıl bir acıdır bu geçmiyor, tam bitti iyiyim diyorsun hayatımın kalanının ucundan tutunayım diyorsun olmuyor tutunduğun yer elinde kalıyor, sen orda bunlarla uğraşırken en yakınım dediklerin çok somurtuyorsun diyor. Ulan hiç biriniz acı çekmediniz ki ciğeriniz sökülür gibi sevmediğiniz ki, beş yıllık erkek arkadaşını iki güne unutan adamlar bana akıl vermeye kalkıyor. Sende böyle ' diyemedim ya la ' diye kalıyorsun. Biz bu kötü dünyada çok fazla iyiyiz, masallara inanarak teselli arayan bir avuç züğürtüz vesselam. Çok acıyor lan çok acıyor zaman geçiyor ama geçerken bize de geçiriyor... He bir de bütün bu evlenemez dediğim gudubetlerin düğününe gitmek çok acı..
Bu çaresizlik ne fena bir şey insanı delirtecek.
Kendimi aldatılmış hissediyorum ve tek bi damla gözyaşı dökemiyorum.
görsel

Çalışma masam.

Seni seviyorum barış abi.

Sen Hep bir neslin barış abisi olarak kalacaksın..
Bir keresinde 230 lira değerinde tutan iddaa kuponuma iddaa bayi 280 verdiğin de çıt çıkarmadan uzamıştım.
en son babamla dün telefonda konuştum. yaş dayandı altmışa, kalmadı öyle delikanlılık havaları. üç beş arkadaş çeteyi -ne çete ama- toplamış içmişler, bizimkinin konuşma yamulmuş tabi. anlatıyo telefonda: "40 yıllık şarap vardı, yağ gibi mübarek yağ gibi aktı." sanırsın fatih'ten kalan yarım şarabı bizimki içmiş. annemle ilişkileri sözlü şiddete dayalıdır, pek sevmezler birbirlerini. onlarınki yılların alışkanlığı, bir de sadakat. adam nasıl sevmişse şarabı annemi bile sevmiş, sokak ortasında ilan-ı aşk etmiş kadına. ailecek şaşkınız.

fatih'in topları fatih'in topları.
Bazen keşke daha az gururlu olsaydım diye düşünüyorum. Israrla, diller dökerek zafere erişiyor bazen insanlar. Var mıdır benim için öyle bir ihtimal bilmiyorum. Onun sesini duymak için başka numaralardan arayıp, başkalarıyla konuşturuyorum yanlış aranmış gibi. Sonra oturup şiirler yazıyorum, mutlu oluyorum kendi kendime. O anı iyi değerlendirmeye çalışıyorum çünkü uzun sürmüyor. Sesini unutmaktan korkuyorum, unutuyorum. Söylediklerini hafızamda saklamak istiyorum, kullandığı kelimeleri bilmek istiyorum. Tüm bunları kaybetmekten korkuyorum ve bir bir eksiliyorlar. Onunla geçen vakti bile saklayamıyorum zihnimde. Ona dair her şey çürüyor zamanla.
2 aydır elektrik faturam 1,80 TL geliyor.evde değilim diye desem, evde olmadığını diğer ay 60 lira gelmişti.
Lan inşallah sonrasında bi 900 TL daha elektrik faturası odemek zorunda kalmam.su an çok tedirginim.
Gerçi su an evim sağlam mi, bir evim var mi onu da bilemiyorum.ben genel olarak tedirginim sözlük.sonuç olarak 6 gün sonra bu belirsizlik çözülecek tabi ama hayırlısı.
ayağı 36 numara olan beyleri ciddiye alamıyorum, kusura bakmasınlar.
9-10 yasımd trıpkolıc dınlemısımdır ..
Surekli bir şeyler öğrenmek istiyorum.

Biri bana bir kitap alsun ve "buna bayilacaksin" desin istiyorum.

Tek elle yazmak çok zor, bay.
Hadi madem bu geceyi boş gecmiyorum (nedense artık ).

Bugüne kadar, birkaç ilişkim hariç, karşı taraf benden ayrılmak istedi.

Ve bugüne kadar benden ayrilmak isteyen her kız, ya haftalar ya aylar ya da yıllar sonra beni aramış ya da bir mesaj bırakmıştır.

Tşk.

Öd.
iyi geceler sevgili sözlük

bugün arkadaş idmanım var gel izle dedi iyi tamam gidelim dedik Zeytinburnu da bi kulüpte oynuyo neyse izledim idman sonrası bu arada saat akşam 9 gibi arkadaşları da geldi hanı topçulara saçlar giyim tarzları o biçim ellerinden telefon düşmüyor aşkın idmandan çıktım çok yorgunum falanlar neyse bi anda hadi Starbucks yapalım dediler ben de hayatımda hiç gitmedigim bir yer neyse mecburen ortama ayak uydurduk gittik içeri girdik 4 tane maciyato aldık oturur oturmaz bizim topçu arkadaşlar hemen svarm dan bildirimler chekinler yapmaya başladı masaya malbro paket koydular snapchatte foto atmalar ben bi ayar oldum zaten ortama ısınamadım ulan dedim bide diğer masalara bakayım belki onlar öyle değildirler ulan bi kafayı çevirdim her masadami aynı şey olur malbro sigara paketi herkesin elinde ayponlar herkes bir bildirim bi hava atma çabası içerisinde herkes cool takiliyo ısınamadım ortama arkadaşa hafi kalkalım dedim ordan topçu atladı noldu caninmi sıkıldı dedi bende evet dedim konuşan yok herkes telefona gömülmüş herkes birilerine hava atma derdinde

işte sözlük o zaman anladım çay ocaklarının o sıcak samimiyetini orda muhabbet var orda samimiyet var orda sıcaklık var anlayacağın sözlük böyle ortamlar bize gore değil biz kimseye hava atalaim aman şuraya gittik foto atalim benim Derdim bu değil ama sözlük gençlik çok değişiyor...
Eve bu saatte gelip ayaklarımın ağrısından uyuyamiyorum ve müthiş bir gün geçirdim. Hayır şaka değil. Resmen her şey normale döndü.

27'sine kadar tadını çıkarmaya bakicam sonra go to the school. Zips.
hayatta bir kez, tek bir kez bir kadına siktir git dedim ve pişman değilim. nasıl olsa hiçbir türlü yaranılmıyor, en azından kafa rahat amk!
2 hafta önce bugün benim hayatım değişecekti lan.
hayatım.
şuan içinde bulunduğum bok çukurundan belki kurtulurum diye umut edip bütün bir yaz tek basıma ugrastım ben.o lanet şehirden,lanet insanlardan kurtulup yeni bir başlangıc yapacaktım,tam da battım derken.
benim batmam senin şerefsizliğinle başladı,ondan sonra da iflah olmadım zaten.
gerçi şimdi zerre umurumda değilsin ya.
herkes diyordu sana çok iyi gelecek, kendi evim olacaktı,deniz olacaktı şehrimde, yeni biriyleriyle tanısacaktım.
sonra ne oldu tahmin etmek çok da zor değil.
tam iki hafta önce, hiç bilmediğim bir şehirde, hiç bilmediğim bir evde iyot kokusuyla uyanırken,ne olacak şimdi diyordum.
aslında o anda her şeyden kaçıp, bu kaosa dönmeden, bir gece olsun izole etmek istedim kendimi.
düşünmedim ne ardımda kalanları ne de gelecekte olacakları.
ama o sabah uyanıp da,terminale vardığımda,sağ gözümün şiş,saçlarımın dağınık,gözaltlarımın mosmor olduğunu gördüğümde, sabah ayazlarında sırı dökük tuvalet aynalarında kendi yüzümden umudu kestiğim zamanlar olurdu.
ve ben son 2 haftadır ne olacak diye düşünmüyorum.her şeyden umudu kesip, önümde hiç bir olanak göremiyorum.
tutunmaya çalıştığım dalların kökü söküleli çok oldu çünkü.
ve bu gece aklıma mıh gibi kazındı o soru;
şimdi ne olacak?
Canım accaip tereyağlı sucuklu tost çekti ama sırf sevgilimin diline düşmemek için yiyemiyorum. Kesin bir ay rahat bırakmaz gecenin bi yarısı götürürsen tostları öyle diye. Bir de şu durum var kendisi haftanın beş günü spor salonuna gittiği için(durduramıyorum çocuğu ya kahretsin!) benim ona yetişmem için ya boğazımdan kesmem gerek ya da spor yapmam. Ama ikisi de hoş değil yani. Ooooof oof! Hayır adamdaki iradeye bak ya keşke az ona benzesem neyse du bakalım üzüm üzüme baka kararır... Yani inşallah!

Edit: ooof böyle bol kaşarlı...... Hatta dışına taşsın makineden kazıyım filan.. Gözlerimden kalpler çıkıyor şuan.
planladığım herşeyin tıkır tıkır işleyişine bayılıyorum.