bugün

entry'ler (14)

sevilen şarkının vurucu cümlesi

"Odalarda ışıksızım ismail,sen deli ben senden deli ismail ."
" Gökyüzü bazen ciğerime doluyor ."

sözlük yazarlarının itirafları

Ulan ben acı çekiyorum üstünden çok zaman geçti diyorlar, başka biriyle konuşuyor diyorum olabilir normal diyorlar, nasıl arkadaşsınız siz ya diye bağırmak istiyorum iyice yalnız kalmaktan korkuyorum. Her şarkıyı ona yazan bütün santaçılarda ıslak tuvalet terliğine bassınlar. Nasıl bir acıdır bu geçmiyor, tam bitti iyiyim diyorsun hayatımın kalanının ucundan tutunayım diyorsun olmuyor tutunduğun yer elinde kalıyor, sen orda bunlarla uğraşırken en yakınım dediklerin çok somurtuyorsun diyor. Ulan hiç biriniz acı çekmediniz ki ciğeriniz sökülür gibi sevmediğiniz ki, beş yıllık erkek arkadaşını iki güne unutan adamlar bana akıl vermeye kalkıyor. Sende böyle ' diyemedim ya la ' diye kalıyorsun. Biz bu kötü dünyada çok fazla iyiyiz, masallara inanarak teselli arayan bir avuç züğürtüz vesselam. Çok acıyor lan çok acıyor zaman geçiyor ama geçerken bize de geçiriyor... He bir de bütün bu evlenemez dediğim gudubetlerin düğününe gitmek çok acı..

sözlük yazarlarının şu an hissettikleri

Her güneşli günde taşınan tam işe yarayacağı sırada evde unutulan şemsiye gibi hissediyorum. Her şeyin tam vaktiydi şu an.

özlem

350 gün oldu bugün. Canımdan can gitmiş gibi özlüyorum, sürgündeki Nazım'ın memleketi özlediği gibi özlüyorum.

hayatında hiç kürt sevgilisi olmamış türk kızı

Çok şanslı Türk kızıdır Allah'ın lütfudur.

zaboo mafoo

Eğer hatırlıyorsan güzel bir çocukluk geçirmişsin demektir.

gecenin sözü

ihtiyacım olan 20 saniyelik deli cesareti belki sonra her şey daha güzel olur.

ben bu yazıyı sana yazdım

Yazdıklarımı bir kere okusan beni bir daha severdin, ilk tanıştığımız an ki gibi. Ama okumazsan bana gelince ana okul terksin.

kırşehir hdp binası

diğer hdp binalarına da aynısının yapılmasını bekliyoruz.

8 eylül 2015 adriana nın aldatılması

güzelliğin sadakate yetmediğinin kanıtıdır.

kırgın çiçekler

anaların gözünden yaş getiren atv dizisi.

iç savaş çıkarsa yazarların kaçacağı ülke

kaçmayı düşünenler şimdiden gitsinler ağır geliyorlar boynunu büküyorlar atalarının.

170 cm boyundaki erkeğin takım elbise giymesi

Ahmet Kural'ın 1.73 cm boyunda olduğu halde gayet iyi taşıdığı giysidir kendisi

evlenilecek kişide aranan kriterler

Bulunabilir olması çok önemli, evlenilecek kişi konumunda birini bulmak yeter gerisi halledilir.