bugün

sözlük yazarlarının itirafları

iyi geceler sevgili sözlük

bugün arkadaş idmanım var gel izle dedi iyi tamam gidelim dedik Zeytinburnu da bi kulüpte oynuyo neyse izledim idman sonrası bu arada saat akşam 9 gibi arkadaşları da geldi hanı topçulara saçlar giyim tarzları o biçim ellerinden telefon düşmüyor aşkın idmandan çıktım çok yorgunum falanlar neyse bi anda hadi Starbucks yapalım dediler ben de hayatımda hiç gitmedigim bir yer neyse mecburen ortama ayak uydurduk gittik içeri girdik 4 tane maciyato aldık oturur oturmaz bizim topçu arkadaşlar hemen svarm dan bildirimler chekinler yapmaya başladı masaya malbro paket koydular snapchatte foto atmalar ben bi ayar oldum zaten ortama ısınamadım ulan dedim bide diğer masalara bakayım belki onlar öyle değildirler ulan bi kafayı çevirdim her masadami aynı şey olur malbro sigara paketi herkesin elinde ayponlar herkes bir bildirim bi hava atma çabası içerisinde herkes cool takiliyo ısınamadım ortama arkadaşa hafi kalkalım dedim ordan topçu atladı noldu caninmi sıkıldı dedi bende evet dedim konuşan yok herkes telefona gömülmüş herkes birilerine hava atma derdinde

işte sözlük o zaman anladım çay ocaklarının o sıcak samimiyetini orda muhabbet var orda samimiyet var orda sıcaklık var anlayacağın sözlük böyle ortamlar bize gore değil biz kimseye hava atalaim aman şuraya gittik foto atalim benim Derdim bu değil ama sözlük gençlik çok değişiyor...