bugün

kalbimin katılaştığını hissediyorum.. çok duygusalım ama duygusuz bi insan olmak da istemiyorum açıkçası..
sözlüğe ilk başladığımda troll olmak çekici geldi. yaramaz çocuk olmak gibiydi trollük. hatta deli olmaktı ve sen akıllı olup diğerlerinin derdini çekmektense sen deli ol diğerleri senin derdini çeksin mantığını güttüm. Ama sıkıcı olmaya başladı. bende iyi bir yazar olmaya karar verdim ama karmam eksi 120lere ulaşmıştı. sonra bu karmayı düzelteyim gören troll sanmasın dedim. günlerdir kasıyorum hala karmam eksi 70 lerde. geçen hafta 2 defa günün en beğenilen entrylerinde 2nci oldum üst üste. yine geçen hafta nın en beğenilen 5nci entrysi olmayı başardım.

--spoiler--
13.02.2015 karma: -76
12.02.2015 karma: -77
11.02.2015 karma: -77
10.02.2015 karma: -79
09.02.2015 karma: -82
08.02.2015 karma: -84
07.02.2015 karma: -89
06.02.2015 karma: -93
05.02.2015 karma: -97
04.02.2015 karma: -108
03.02.2015 karma: -116
02.02.2015 karma: -118
--spoiler--

ben yandım eller yanmasın, uyarayım. karmayı düzeltmesi zor. kirlenmiş bir nickaltı'da cabası. nicki de değiştirmek gerekiyor yani reset atmanız gerekiyor. zor işler zor. baştan düzgün gidin ki sonradan bunlarla karşılaşmayın

debe ye sokun beni de herkes görsün ibretlik halimi!

edit: beni tekrar topluma kazandırmak isteyen bir hayırsever seri artıladı. kendisine çok teşekkür ediyorum.
sagima soluma bakip kimseye caktirmadan burnumdan akan sumugu koluma silerek kurtulmak ve silinen sumuk kolumda belli oldugundan diger kolumu ustune getirerek, hizli hizli citilemek
not:kuruyunca ciksa bile izi kaliyor
o neydi öyle ya. hani vurulur da böyle de sert vurulmaz ki.
Abi hastayiz.ailecek hastayiz.ben bitmeden annem, annem bitmeden abim basliyor.daha ayaga kalkamadan bi de onlara bakiyorum ben iyilesemiyorum.tatile geldigimden beri hastalik havasi hakim fena halde bunaldim.ailemizde gozu olanin gozu ciksin kesin bize nazar degdi.
ulan başımı alıp gitsem, bi kişi de demezki moruk nereye amk onca saatlik mesaimiz var. hepinizin amk.
bi bayanla özel mesaj yoluyla tanışmaya çalışıp bir iki kelam karşılık alıncada hemen nick altına çok iyi anlaştığını kafa yapısının uyduğunu çok iyi biri olduğunu vs. kendisinin bile inanmadığı cümleleri yazan abazan erkek tiplerinden nefret ediyorum. bir erkek olarak hepsinden utanıyorum. taaa burdan ben görüyorum ne ayak olduğunu ne niyetli olduğunu bunu göremeyen kızlarada acıyorum.
ha bi de sözüm meclisten dışarı kimse üstüne alınmasın lütfen aklıma geldi sadece. *
lisede dil anlatım hocam 'hakkdır hakka tapan milletimindir istiklal' cümlesini öğelerine ayır demişti. Özne hakkı'dır hocam dedim. hoca daha fazla konuşmama izin vermedi. dersten attı.
dünyanın benim üzerime kurulduğunu düşünüyorum, değişen bir şey yok hala. herkes, her şey benim yaşamım ve düzenim için kurulmuş. saçma bi durumdur fakat isteyerek düşünmüyorum bunu neyse efenim ben ölünce kıyamet de kopacakmış gibi geliyor, sanırım bu ölümden korkmak demek oluyor.
ulan şirkette bile yaşıtlarımla değil de kendimden büyük insanlarla takılıyorum. hayatımın her evresi böyle oldu. bu yüzden mi yalnız kalıyorum acaba?
millet beraber yemeğe gidiyor, kahkahalar falan, biz evli barklı adamlarla çay, futbol muhabbeti falan. neden onlar gibi olamıyorum acaba lan? dertlendim durduk yere.
Ben büyümek istemiyorum ya.
Tam şimdi ölsem gam yemem.düşünüp düşünüp aklımı oynattığım kıza bugün açıldım.ne zor işmiş ulan zaten bir daha yapacağımı hiç sanmıyorum.istediğim gibi olmadı ama oldu ya sonunda önemli olan o.insanın inanası gelmiyor.öyle yüceltmişsin ki gözünde sarılınca sana rüya da sanıyorsun.öyle sevmek işte.yanlız ruhumu teslim ediyordum konuşurken.Marilyn Monroe ya bakıp prova yapmaya benzemiyormuş.çünkü poster sana öyle manidar bakmıyor ya da sen Marilyn e öyle hisler beslemiyon.

kalp bey sen efendi gibi kanı pompala ne bu gürültü.boğazım düğümlendi yine söyleyemedim parkta sen yapamazsın oğlum bırak bari
kız üşümesin... sonra bak bugün olmazsa bir daha cesaret edemezsin haydi oğlum diyerek daldım.ne dediğimi tam hatırlamıyorum o tuttuğum defterdeki hiçbir şeyi söyleyemedim ama en zoru seni seviyorum demekti.
artık sarılmak için tutmak zorunda kalmayacam bakarken gözleri kaçırmayacam.hay allah ya oğlum süper değil mi lan. bu arada gösterdiğim ağaç artık herhangi bir ağaç değil 13 şubatta herhangi bir gün değil artık.
yeni keşfettiğim bir şarkıyı kusana kadar dinlemek gibi bir huyum var.

ayrıca (bkz: anna rossinelli)'nin (bkz: vagabonds) şarkısı cidden çok hoş.
Bugun alisverise ciktigimdr frketmedim ama tirnagim kirilmis. Aldim Kıyafetleri kabine girdim tek tek denedim sonra kasaya giderken bakim hhepsinden ya ip kacmis ya kucuk bi delik olmis megersem tirnagim takilmis hepsine. Bende gittim elimdekilei birakip aynilari aldim tekrar askilardan. AmA pantolonun m bedeni kalmamis baska ona cok uzuldum buradan mangoya pardon diyorum.
Hayat çok boktan be sözlük, bir adamın bu aşk denen dalgası hiç mi pozitif olmaz la ? hiç mi yüze gülmez ? bir kere bile doğru düzgün bir ilişkim olmadı be. hep üzüldüm, hep yaralandım. kötü bir insan olduğumu düşünmüyorum, kimsenin canını yakmadım..
bi kere de bana gülsün artık ya, yeter amk yeter...
bugün sabah iş çıkışı çalışan arkadaşlarla takıldık. cuma saati yaklaştı hep beraber cumaya gittik. ben de sırf öyle sansınlar diye inançsız olmama rağmen cumayı kıldım. allah kabul etsin. amin.
dünyada beni anlayabilen tek insanla, aynı şehirde yaşayamamak çok zor. Daha kötüsü de iletişimde de değiliz. Sadece haftasonları telefonda konuşuyoruz. O da şimdilik. Yakında bu küçük özgürlük de alınacak elimizden ve biz sadece susup boyun eğeceğiz. Ya da 2 kişi mutlu olsun diye herkesi ağlatacağız.. Hangisi doğru seçim?

Her gece gökyüzünde bir yıldız aramaktan, bulunca da 'aynı yıldızda gözlerimiz buluşuyor mu?' diye düşünmekten, sıkıldım artık. Sesini duymak da yetmiyor.

Kaçık düşüncelerim var. Tek düzgün olan. Aklımı kaçırmamam.
Özledim lan .
canım çok sıkkın be sözlük ne kadar cins insan var çevremde benim.

nasıl bir manyaksın sen ya? Hayal dunyasina gel herifteki
*
if u were sittin on the grass somewhere n after a while u realized that u had been accidently sittin on my face coz someone had buried me in the ground with just my face above the surface n u realized i wudnt be able to breathe wud u decide to get up n help me or just not care n stay sitting?
*
Şimdi bu neyin kafası ey sevgili arkadaşım anket mi yapıyorsun hadi yapıyorsun bu sorunun saçmalığı ne? ne cevap vereyim ulan sana geber diyecem olmayacak.
tez zamanda bu ülkeden siktirip gitmek istiyorum.
bu sözlükte yazar olupta içimin bir taraflarını kemirten bir kadın için sözlüğe üye oldum ve entry limitini doldurmaya çalışıyorum şu anda.
13 şubat sözlük 13 şubat.

özet geçecek olursak adam bana seni seviyorum müjgan dedi. ya bana dedi. işte öyle oldu. ya tam ümidi falan kesmiştim ben sözlük. bi ara derbeder takılıyordum hatırladın mı, ya bugün yürürken ayaklarım yere basmadı. ya sınıfa bir girişim var tüm sınıfa ayrı gülücükler saçıyorum. isotcum bile uğraşmadı pek, sen düşün nasıl neşe saçmışsam. kızlar müjgan uyumuyon bugün derste dedi sen düşün nasıl yerimde duramadıysam.

bak şimdi ben hani son bir iki gündür bir şeyler çıtlatmasını bekliyordum. sınıfta zaten ara ara üzerime falan yatıyordu eskisinden daha samimiydik ne biliyim. işte yine parka oturduk. bu ıkınıyor sıkılıyor. dedim bunda bi şey var ya dedim bi şey belli edecek ya da dedim bitti buraya kadar diyecek. sen yine kendini en kötüye hazırla müjgan. işte bekledim her ihtimale karşın bir daha kafamı omzuna koyamama olasılığını göz önünde bulundurarak kafamı koydum boynunun oraya. sonra baktım bunda ses yok hala dedim şimdi konuşmayacak bu vazgeçti yavaş yavaş uzaklaşacak falan. kuruyorum kafamda. sonra hadi dedim kalkalım ufaktan. yürüdük biraz. ağacın birini gösterdi güzel değil mi gibisinden bi şey dedi. tam da anlayamadım odaklanamıyordum çünkü, zaten içine içine de konuşuyor. ha deyince de bir kerede anlamıyorsun diye tripleniyor. neyse işte sonra durdurdu bu. şimdi söylemezsem hiç söyleyemem dedi. ben bi duraksadım bi şey düşünemedim önce. sonra zaten konuya girdi bu. bak kalbim nasıl dedi. elimi daha kalbine götürmeden nasıl çarptığını hissettim sözlük. ben elimin altında o çarpıntıyı duydum ya daha bana söz etmesine gerek yoktu. dayanamadım ne yapacağımı bilemedim sakinleşsin diye sarıldım sözlük. sakinleşmedi. dur bitireyim dedi, unuttu, geveledi ama sonunda seni seviyorum müjgan dedi. sonra sarıldı bana sözlük. sarılırken sakalları yüzüme ince ince battı. nasıl güzel bir duygu anlatmak istemiyorum. yolun ortasında bir kaç dakika durmuşuzdur belki ya da bana öyle geldi bilmiyorum beni sıkı sıkı sardı kollarıyla, gözüm açık gitmem sözlük. bırakmak istemedim hiç. allahın cezaları eve mesaj atmasalar derse girmeyince, en az bir saat daha koala gibi yapışırdım adama.

ya sarılırken onun bedenini hissettim ya. saçlarımın içini öptü ya, ölmeden mezara koyun beni problem değil. ya ömrümün geri kalanında unutmayacağım tek şey bu olacaktır olacaksa sözlük. öperken nasıl içten nasıl severek öptü. ay ben sevmeyim bu adamı kim sevsin.

aslında anlatacak çok şey vardı, konuşacak. ama zaman yoktu. zaman olsaydı da her şeyi bi anda yaşayıp bitirmek pek isteyebileceğim bir alternatif değil. yarınlar bizim sözlük.

yarınlarda ege var izmir var. bir ara aynı şehre düşersek çamaşırlarımı müjgana yıkatırım demişti. bir gün kapımı çalacak müjgan bunlar kirlendi yıkasana diyecek sözlük. yarınların hayaline tutunuyorum. o günler gelsin artık, gelsin bir an önce.
00:00'da herkesten sevgililer günü mesajı istiyorum ama buraya yazmak dışında hiç kimseye yazmadım.
Bakir bir erkegim.
Hayret...

Edit: hayret ki ne hayret bu başlık unutuldu. Olum bi ben mi bekarım la swh.