bugün

aldatmak guzeldir. eger aldatilmayi da goz onunde bulunduracak kadar cesursan. . .
" yaran x..." başlıklarına girdiğim hiçbir entry yarmamaya devam ediyor. hep eksi, yine eksi!
aşk yarasıdır bu ilaç kapatmaz
verdiğin teselli beni avutmaz
dermanı yardadır sende bulunmaz
boşuna benimle uğraşma doktor

suriye bilmem ne bakanı öldürülmüş. yeni duydum. sikimde de değil. canım burnumda sözlük. eşek kadar adam oldum çocuk gibi ağlıyorum yolun ortasında. geçmiyor mu geçmeyecek mi bu acı lan sözlük. hıı, daha ne kadar sürecek. korkmaya başladım sözlük. benim gidişim iyi değil valla iyi değil.

http://www.youtube.com/watch?v=K-UydLQPP5Q
sözlük şuan günahımdan daha az sevmediğim akraba müsveddeleri var evde. insanın sevmedikleriyle vakit geçirmeye çalışması ne illetmiş! git arkadaşım git! samimiyetsiz insanoğlunu dövesim geliyor. beynim zımparalandı. insanlar bu kadar geveze olmasa ne iyi olur.. ya da ben bu kadar tahammülsüz olmasam...
aynı bölümde okuduğum ya da daha önce mezun olmuş insanların çoğu boş. kendini beğenmiş değilim ancak kendimi geliştirebildiğimi ve sanat tarihi üzerine uzun mantıklı sohbetler yapabildiğimi biliyorum. iş imkanı çok geniş olmayabilir ancak bölüme girerken 4 senelik üniversite bitirmek için gelmiş olanlar bunun farkında olmuyor ve sonra çok boş konuşuyor dahası beni delirtiyorlar. hayalleri, idealleri yok ne acı. oysa hayalleri olmadan insan bir hiçtir ve onlar da hiç olmaya mahkumlar.
bazen kimseye çaktırmadan gözyaşı döküyorum. amk şarkıları.
bana takıntılı diyenler olacaktır afilli adını kullanıp da obsesif diyecekler belki. ama ben yine de yazacağım.
pkk nın kaçırdığı o üç kişiye ne oldu? çok dindar, adil, küheylan, kükredi mi israili dize getiren(!) yüce padişahımız neden unuttu bunları? yoksa diabet hastalığından mı unutması yoksa kolonlardaki hasar mı? çöküyor mu duvarlar, altında mı kalıyoruz bir şeylerin?
nerde bu evlatlar yüce recep, nerde?

ayrıca bu fırsatla muhalefete de giydirmek istiyorum. sizin basireti bağlı muhalefetiniz iktidar olmanızın önündeki en büyük ve de gerçek tek engel. eksik olun, yok olun. o aldığınız paraları hiç ama hiç haketmeden alıyorsunuz. sonra da utanmadan, yüzünüz kızarmadan hak hukuk diyorsunuz. sadece vitrin dolduruyorsunuz, ne lüzumsuz varlıklarsınız bir de burdan görseniz kendinizi keşke.

nerde bu insanlar he? neden hala o piçlerin elindeler? neden hala alamadınız. iktidar da muhalefet de hepiniz aynı bokun laciverdisiniz.
Bır gun daha ben 14 yaşlarında ıken daha kucukken daha hıcbır seyın farkında olmayan masum ve bır o kadar da saf ve derslerıne çalısan yanı hafıf ınek brıydım bızım sınıf a sınıfı ıdı butun calışkanlar bır arada ıdı neyse bız bazı önemsoz gorunen derslerde yerlı malı haftasında oldugu gıbı yıyecek getırır ve onu hep beraber yerdık bızım tayfa 4 kısıydık ıste sonradan mudur yardımcısının bır kızı vardı sonradan onu da annesı calıstıgı ıcın aksam yorgunluktan bırsey yapamıyordu sonradan bız onu tayfaya daha dogrusu okulun en calıskan ve gozde ögrencısı oldugum ıcın ben aldım sonrasında gel zaman gıt zaman ben saflıgımdan mıdır nedır hıc kızla ısım olmaz dıyıp arabuluculuk yapmaya calusanları göndrıyordum aklımca ıyı yaptıgımı dusunuyordum sonra gunlerden bır gun bız dort kısı oturduk tabı bızım tayfa hazırlamıs her seyı benı beklıyolar ben de tam sınıfa gırdım kızda arkamdaymıs koluma gırdı ve ben tam sıraya otururken o da oturmak ıster gıbı baktı ve ben de yer verdım orhan pamuktan hareketle hayatımın en tuhaf anıymıs bılemezdım dedıgım ve emınım kı hayatımın sonuna kadar unutmayacagım ve hatırladıkca aklımın bır kosesınde acaba dogru mu yaptım dıye dusundugum olay oldu yıyeceklerazalınca tayfa elemanları başka muhabbetlere yelken acmak ıcın kalktılar bız ıkımız yalnız kaldık ve kız etegının altına gıydıgı bellı belırsız olan ve bacaklarını net olarak gosteren bır corap gıymıs okula oyle gelmıstı önce hafıfce bacagını ayagımın uzerıne attı ve o an bana tuhaf gelen bır sesle bu aksam ne yapıyosun dıye sordu bende ders calısacagımı soyledım sonra anne babasının evde olmadıgını soyledı bende karsılık olarak eee dedım o benım anlamadıgımı a nlamıs olacak kı kalktı ben ıse hala oturmus tıkınıyordum nıc umurumda olmayarak o gunden sonra sozluk yazarları sanş bırdaha bana gulmedı.
ya bu iş ilanları veren firmaları anlayamıyorum. kıytırık bir işe başvuru yapıyosun geçici olarak çalışmak düşüncesiyle, ona bile dönmüyorlar. hayır anlamıyorum illa ordinaryüs falan mı olmam gerekiyor. cv'imde yüksek lisans yapıyor yazıyor kör mü bu insanlar ya.
bu kadar sık çaylağa düşürülmekten bıktım sözlük. sanıyorum artık yazmayacağım..
sıra bize de gelecek sözlük ..
alfi ne zaman izlesem komşumuzu hatırlamadan edemiyorum.
la sözlük çok mutluyum. hayalim gerçekleşmek üzere.
şu önümüzdeki 2 gün 2 yıl gibi geçicek sanki.
düşünmeden edemiyorum sözlük.

ruhumun önizlemesi bu.
bi' bağlantı kurmaya çalışıyorum; bi'şeyler yapmalıyım; ama ne? düşün düşün düşüüün ! bu defa ciddiyim sanki.

bağlar kurulduktan sonra anında istifa edesim var.
bugün birisi denizde kulak tıkacı takmış, kulaklık gibi duruyor. adamı suda müzik dinliyor sandım, ciddi ciddi baktım adama MP3 playerı nereye koymuş diye.
ablamla beraber diyete basladık listedeki şeyler haricinde hiçbir şey yedirmiyor bana. korka korka kaca kaca kek yiyorum şu an vicdanım hiç rahat değil. *
bazı insanları öldürmek istiyorum. böyle öldürsem çok mutlu olucam.
bak hala.
üniversite iyiydi güzeldi ama bittikten sonra hayatımda büyük bir sessizliğe sebep oldu lan.
massive attack erkan oğur portishead dinleyip gece gece işkence ediyorum kendime. uyku desen zaten saçmalık. şimdi uyu sabaha uyan. sıfır rüya. gözünü kapa gözünü aç saatler geçsin. hayatı böylesine ötelediğimi gözüme sokmasından hoşlanmıyorum uykunun. ne yapalım yani olmuyorsa, ne yapalım olumlu ya da olumsuz hareket içimizden gelmiyorsa.
insanliga karsi icimde olusan tsunamilerin tek sebebi oncesinde olan 7 siddetindeki depremler.
bir türlü rahatlayamıyorum sözlük. bazı şeyleri boşveriyorum ama, umursamadıklarımın gazabından korkuyorum. biriktirdikten sonra umursamak zorunda kalmaktan korkuyorum. hatta altıma sıçıyorum haberin yok.
bırak gerçek hayatı sözlükte bile arkadaşım yok. (bkz: çok yalnızım lan sözlük)
arada susmayı bilmek, büyük sözü dinlemek lazım. *
bugün yenen hurmalar yarın insanın dötünü tırmalayabilir zira.
kabuğuyla yememek lazım tabi.
çekip gideyim şimdi kendimi daha fazla sevdirmeden...