bugün

itiraf ediyorum; sevgilim var, arkadaşlarım ve ailem.. halim vaktimde çok kötü değil şükür derslerim de iyi.. okulu erken bile bitirebilirm belki.. ama... yalnızım..içimde kocaman bir yalnızlık var.. !!
şimdi kim gidip alıcak bu saatte kızı bir seks için ? değer mi ? yok. siktir et.
itiraf ediyorum ;

ilkokulda , cuma günleri istiklal marşını okuduktan sonra okul hademesinin öğrencilerin daha çabuk dışarı çıkmaları ve yığılma yaşamamaları için büyük olanını kapattığı okul kapısını ben kapatır , Melike'ye yaslardım. iki çocuğun aynı anda ancak geçebileceği küçük kapı açık kalırdı , bu sayede bir süre melikenin yusyuvarlak poposuna yaslardım evet ! okulun çoğu bana aşıkken ben o umarsız , yasladığımda bile kendini bozmayan , bi ilişkiye girdik demeyen , adeta siklemeyen kıza yanıktım. yıllar geçti hala huyum değişmedi , yapcak bişey yok.
çok özledim be sözlük. tam bi ilişkiye başlayabilecekken hatun gitti work and travela. ne bok yicem bilmiyorum. konuşuyoruz falan güzelde ne kadar sürer ne yapmam lazım bilmiyorum. yardım edin laağn. daha da çok var anasını satayım. hadi ben bekleyeyim o bekler mi? gelince tekrar dener miyiz? tüm yaz bunları mı düşüncem lan ben. pilli bebek'te haram geceleri söyledi tuz biber ekti. özledim lan gel artık. he mesajlaşmalar, face falan güzel de ulan tee eylül sonu ya sıkılmadan konuşmaya devam edebilecek misin ki? off ne yapcam ne etcem bi bilsem.
bu kişi ben değilim. ben burada yazınca da ben değilim. ben aslında kimse değilim. kimim lan ben ? naaptınız bannaaaaa.
arkadaş milletin karması gün geçtikçe artar. benimki de git gide azalıyor. ne iş?
sanal dünyada ne güzel eğleniyordum çünkü sanal dünyada sanaldım. ne saçma cümle kurdum. neyse, facebookta gırgır şamata derken akrabalar geldi, özlü söz paylaşımı geldi, reklamlar geldi... twittera geçtim, başta her şey güzeldi. her naneyi twitliyordum ama nasıl bir akrabalara sahipsem, oraya geldiler. Şimdi twit atarken bin kez düşünüyorum. bari sözlük de eğleneyim dedim ama burada da tanıdıklar var. tanımayın beni! ben, ben değilim...
akşam tek yapacağım aktivite kum saatini bi o tarafa bi tarafa çevirmek. bakalım sen mi büyüksün ben mi? daha fazla direnirse duvara atıp kırmazsam insan değilim.
öğlen yemeğinde stajerler masada kendi hallerinde otururken ben müdürlerle oturdum. egom tavan yaptı sözlük.
(#15804862) aynen böyleyim sözlük. daha da kuvvetlisi, artan bir şekilde.
içten içe kemiren duygular, kafa bırakmayan haller..

belki buna ithafen yazarım sözlük sana.
not:arkadaşım gibisin bazen, sana diyorum. sanki beni dinleyecek , hesapız ,kuralsız bir tek sen varsın gibi..sessizce beni dinleyen sen!
kimse okumasa da, öyle olmuşsun kısmen..

ama kafa izni de almak istemiyorum değil. kafa dinlemek, evet.
kimsenin ben bu yazıyı sana yazdımlarını okuyarak geçirmek istemiyorum günleri..
ben dedim aq vermeyecek diye ama en azından denedim sözlük.

(bkz: amını talihini sikeyim)
"so in a manner of speaking
i just want to say
that like you i should find a way
to tell you everything
by saying nothing.."

sözlük yazarlarının ruh hali, sözlük yazarlarının itirafları ve ben bu yazıyı sana yazdım başlıklarına ayrı ayrı yazıp, hepsini toplayıp ben bu yazıyı kendime yazdıma yazacağım satırlara bölsem, aynen bu cümle çıkardı.
gaylerin ve lezbiyenlerin ruh hallerini çok merak ediyoum sözlük. insan kendisinin tıpkısının aynısına niye aşık olur ki? gerçekten saygı duyuyorum toplumdan dışlanmalarına kesinlikle karşıyım orası ayrı sadece merak ediyorum sözlükcan.
içmeden sarhoş olabiliyorum resmen sözlük! Şu son bir haftayı hafızamdan silmek istiyorum. Ben böyle bir insan değilim yahu.
evlenmek için kız bulamıyorum sözlük. sende var mı sözlük?
çalışmadığım sınava iyi ki çalışmamışım sözlük! kolay kelimesinin kifayetsiz kaldığı, 5 dakikada biten çılgınca bi sınavdı. finale de böyle olur inşallah! *
moralsiz birgün. ne yaparsam yapayım düzelmiyor.
o kadar pişmanımki girdiğim saçma sapan entryler alakası olmayan bkz lar çaylak olmak çok zor imiş ben dersimi aldım yazarlığımın geri verilmesini 4 gözle bekliyorum.
dayanamıyorum sözlük!.. swh ibaresini gördüğüm an eksiyi basıyorum. yazı ne kadar hoşuma gitse de fark etmiyor. o kadar itici geliyor ki sanki sarı, pis ve 32 dişiyle kevaşe kevaşe bana gülüyormuş, kokan nefesi yüzüme yüzüme geliyormuş gibi hissediyorum.
hayallerim bile sıkıcı gelmeye başladı. yeni bir hayat istiyorum sözlük. her an tedirginim, her an kaygılıyım. ne var bu kadar kaygılanacak ben de bilmiyorum ama bu stres beni içten içe bitiriyor. bu an için, 1 saat sonrası için, yarın için, gelecek için kaygılanmak istemiyorum artık sözlük.

keşke çok uzaklarda olsam sadece sevdiklerimle. ve hiçbir şeyden korkmadan, bizi yarattığı için ona şükrederek, kızımın büyüdüğünü gelecekten korkmadan izleyerek.

çok şey istiyorum belki de o yüzden olmuyor bunlar. tabi ki yinede şükrediyorum allah' a her şey için.

aslında en çok istediğim şey korkmamak. herkes için korkuyorum, tüm sevdiklerim için.

keşke biraz olsun gamsız olsaydım.

her seferinde farklı bir sonuç çıkaran bozuk bir hesap makinesi gibi bir an sonrasını, geleceği, yarını, bu akşamı, yarın sabahı hesaplamaya çalışıyorum.

ama sonuç hep yanlış çıkıyor sözlük.
itiraf ediyorum sözlük öyle bir kafa iznine çıkmışım ki 3 aydır yazmıyorum sana. ha özledin mi dersen? cevap : biraz...ama yok yok özlemişim.
Yapacak hiç bişeyim yok sözlük sende dolaşmaktan başka. Ne yapsam canım sıkılıyor on dakika sonra gene sana dönüyorum. Evlensen ya benle. He desene la.
yayımlatmak istediğim bir hikayem var.
itiraf ediyorum;
herşeye rağmen herşeyden çok hala seni deli gibi seviyorum.
ismimden midir nedir bu halil sezai çıktığından beri daha çok acı çekiyorum.
güncel Önemli Başlıklar