bugün

Onu sevmek artık bir hastalık oldu. Geçmek bilmiyor bu meret.
Bipolar bozukluk, obsesif bozukluk, aritmi, alerjik rinit, uyku apnesi.

Yooh ebesinin amı di mi.
Çene eklemi sorunu, uzuntuye, strese bagli egzama gibi bir sey ve Keratosis Pilaris.
Panik atak, hassas bağırsak, varikosel, șeker, trigiliserid, obezite,.
şaşılık, Topallık,tek görme çift sayma, idrak yolu iltihabı buna bağlı anlayış kıtlığı.
korona kapmış olabilirim. hastaneye gitmedim, belirtileri çok taşımıyorum gibi duruyor. zaten eve kapandım. kimseye bulaştırmayacağım şayet koronayı kaptıysam da.

kesin daha sürecin çok başında dışardayken lensimle çok oynadım o gün oldu. eğer olduysa tabii.

metabolizmama aşırı güvendiğim için bundan sıkıntısız çıkacağımı düşünüyorum. çünkü almanyanın soğuk kış günlerinde grip olmayan bir insanım, domuzun tekiyim.

ateşim falan yok, yoğun bir boğaz ve eklem ağrım var. normalde -grip dahi olsam- hiç olmaz, ordan tahmin ediyorum. belki de korona morona değilimdir. bilmiyorum. kafayı yedik kaç gündür evde hapiste gibiyiz ay.

edit: kronik hastalık falan da yok. akciğerlerim de mis gibi hiç sorunum yok.
Tiroit, alerjik rinit, oto boka hapşuruyorum, her bir şeye alerjim var. Ahhh bir de kalp yarası a dostlar...
Hamdolsun, adı konmuş bir rahatsızlığım olmasa da, içimi; dünyada kayda değer bir iş yapamadım düşüncesi, kemirir durur. Yaşamaktayım yadır buna da cevabım. Öyle ya; yaşadığım sürece umut var, bunu başarmaya.
Ulan biz de kendimizi hasta sanıyoruz adamların tek ayağı çukurda burda entry giriyorlar.
anemi(kansızlık), uyku düzeni bozukluğu, d vitamini eksikliği yıllardır eksik.
Manik Depresif.
Anemi,alerjik astım, sinüzit, migren, bronşit.
Travma sonrası stres bozukluğu ve bipolar 2.
Sözlükte 1 tane sağlam insan olmadığını gösteren hastalıklardır.

Zaten hasta olmasak sözlükte işimiz ne amk, sosyal sosyal takılırız.
Simetri hastalığım var.
Kansızım.
Vertigo.
An itibari ile covid19. Normalde domuz gibi sağlıklıyım afedersin.
fmf. leş bir hastalık.
Bir insana fazlasıyla bağlanmak.
Benim değil ama bir sürü sözlük erkeğinin en büyük hastalığı futbol bağımlılığıdır. Allah şifa versin ne diyelim.
okb. yaklaşık 10 yıldır cebelleştiğim illet.
maalesef sinüzit. kafan ıslandıktan sonra hemen kurulamalısın. aksi takdirde işin zor.
(bkz: tertip ve düzen).

Bıraktığım şeyi bıraktığım yerde bulamayınca çıldırıyorum.

Bir de bir şeyi beğenirsem mutlaka en az 2 tane alırım.
iyi ama hastayım.
güncel Önemli Başlıklar