Çok şeyler.
Yapacak bir şey olmaması. Sıkıldım.
ttnet internetin cok abuk subuk olması. gün içinde rastgele değişen hız ve kopukluklar.
(bkz: sevilen kızın korkuluk çıkması)
Annem yine yurt dışına gidiyor. herşey eskisi gibi olmaya başlıyor. sıkıldım artık uzaklaşmak istiyorum.
eve iş götürmek zorunda olmam.
akplilerin çomar oluşu.
Saski aboneliğimi kapatırken son aydan dolayı 215 lira borcumun olduğunu öğrendim. Aquapark mı işletiyoruz ulan biz neden böyle.
Herşey.
Odamda hatta kulağımın dibinde dolaşıp beni uyutmayan Sivrisinek. La bi siktir git!
Uykunun hayati bir fonksiyonu olması ve her gün yapılmasının gerekliliğidir.
patlayan havai fişekler şu an aşırı canımı sıkıyor. neden bu kadar renkli ve parıltılı ki he neden?

(bkz: sinirlenecek yer aramak)
Ülkenin geleceği.
Erkek kardesimin annemin yaptigi tüm keki yemis olması. Allahın belası bi evi kemirmedigi kaldı.
Kınada saçımı nasıl yaptıracağım. Şöyle hürrem saçı gibi bir şey olsun heybetli dursun. Paçoza dönmesem bari bu adana sıcağında.
Nerede yakışıklı çocuk var gay çıkıyor, üzülüyorum valla.
Düğünde çalan şarkıların sesinin kalitesizliğidir. Durup durup kalk oynayalım diyen kızlar. Oynayınca herkes bana bakıyo gibi geliyo bide herkes kısa kısa.. Sırıtıyorum arada. Olmuyo. Tek olduğumda sanırsın profesyonel dansçıyım ama kalabalıkta tam bi korkuluk. Birde seni oğluma alıcam teyzeleridir. Ona bi çözüm buldum. Küçük bebeği olan bi kadının yanına gidiyosunuz sonra bebekle ilgilenmeye başlıyosunuz. Annesi oynamak isteyecektir zaten. Kucağınıza alıp yeni gelin gibi oturuyorsunuz. Kimse seni oğluma alıcam demiyo.
ulkemde sinir kontrolu yapilmamasi ve ulkemin yol gecen hani olmus olmasi. evet buyuk bir sorun.
Bilgisayarıma format lazım ama nerden bulunur ki Windows 7 enterprise.
(bkz: kürtler)
parasızlık.
Or**pu çocuklarının arka sokakta yaptıkları düğün gelde bunlarla insan diye muhattap ol. Hayvandan farkları yok.

Kürt oldukları için hayvan gibi anırmaya başladılar. Bakalım nereye kadar gidecek.
Acilan sacma sapan basliklar. Allah askina biri de mi mantikli, bilgi verici olmaz ne bicim ortamdir.
görsel
Odamda kocaman bir çekirge olması. Çıkarmaya çalışırken korkuttum hayvanı bir de şu an gizleniyor.