bugün

entry'ler (419)

instagram

herkesin nefret ettiği ama herkesin içinde bulunduğu uygulama. paradokslar barındırıyor.

rap in mantar gibi türemesi

canımı sıkan durum.

puma blue

Jacob Allen'in sahne ismi. Son zamanlarda yaygınlaşan Jazzy bir sound ile ilerliyor. (bkz: king krule) (bkz: yellow days)
Güney Londra çıkışlı. Canlılarda olabildiğince saksafon kullandırtıyor. Paradoxical sound olarak nitelemiş kendisini ve punk esintili diye eklemiş. Dinlemesi keyifli.

https://www.youtube.com/watch?v=OeCS-DZsgKM

chet baker

Efsanedir. I fall in love too easily en sevdiklerimden.

ilk buluşmaya mangalla gelen kız

yanında tombul şişe birasını da alıp gelmişse evlenilecek kızdır.

russian circles

Campaign ve you alreadtiy did en sevdiğim parçaları. Duyguları güzel yansıtıyorlar. Atmosfer güzel kullanılıyor ve kanal sayısı çok. Gayet iyiler.

pink floyd vs led zeppelin

gilmour gibi bir ilah var iken pink floydun alacağı versus.

sözlük yazarlarının canını sıkan şeyler

Saski aboneliğimi kapatırken son aydan dolayı 215 lira borcumun olduğunu öğrendim. Aquapark mı işletiyoruz ulan biz neden böyle.

türk erkeği vücudu

hayır tavlayabildiğiniz çocuklar anca bu özelliklere sahip olunca nefretinizden buraya gelip türk erkeğini kötülemek için niye böyle başlıklar açıyorsunuz.
(img:#1122528)
Fazla kaslı olmasam da gayet mutlu olduğum vücuttur.
Edit : 1.80

david beckham kulağına eğilip fuck you dese

Asıl sana lanet olsun derim.

deaf center

White lake parçalarıyla uyuyorum sürekli. Tavsiye ederim.

yakışıklı zengin eğlenceli ve yalnız erkek

Okuduğumda sadece yalnız olduğumu gördüğüm başlık. Yakışıklı, zengin, eğlenceli değilim galiba.

erkekte aradığı kriter sakal olan kız

Sakallarımı seviyorum. Ama benimle sadece sakallarım için konuşmak isteyen bi kızla iki cümleden öteye gitmez konuşmamız. insanın insana uyumu ve zeka, mantık gibi şeyler daha önemli benim için.

penisi sarkmış sözlük playboyu

Erkek diye çıldıran ve erkekleri penisinin yapısına göre bile sınıflandırabilen yazarlar olduğu sürece her zaman ekmek yiyecek playboydur.

evde yalnız kalınca yapılanlar

Kahve ve sigara eşliğinde tuvalette zaman geçirmek. Ha tabi bir de bira ve sigarayla duşa girmek var.

bir erkek nasıl aşık olur sorusu

Hiç aşık olmadığımdan verecek cevabımın olmadığı soru. Saçma geliyor ilişkiler, pişmanlık, tripleriniz vesaire. Bir insana aşık olman gerekmez. Yanında iyi ve huzurlu hissediyorsanız bu yeterlidir. Kalbiniz zaten çarpar. Onun dışında saçma şeyler yüzünden çıkan kavgalar ve kafelerde yan masa aşklarınız zaten insan ilişkilerinizin de düşük olduğunu gösterir. Sevgiye inanın, ama aşk diye bir şey yok.
Edit: imla.

years of no light

Persephone ile aşmış oldukları kesindir.

godspeed you black emperor

kıyamet kompozisyonunu güzel bir şekilde dinleyiciye veren post rock grubu.

lahmacunu elle yiyen kız

Evlenilesi kızdır.

seneler geçtikçe yalnızlaşmak

Seneler geçtikçe olgunlaşmak. Yaşadığın tecrübeler yüzünden hayatına insan almamak. Artık her ilişkiye veya arkadaşlığa korkuyla başlamak. Veya sonunu tahmin edip vazgeçmek.